Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 00:08:46
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Trochu nám to tu kape  (Prečítané 38505 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #105 kedy: 28. August , 2015, 15:50:17 »

z môjho pohľadu je to jedno, či je to fórum alebo FB, cez víkend nie som ani tam ani tu, respektíve veľmi obmedzený čas, lebo veď voľný čas trávim s rodinou a seriem na všetky internetové sračky, keď to môžem úprimne povedať  Žmurk
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
harvi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 174


« Odpoveď #106 kedy: 29. August , 2015, 17:28:46 »

Aby som uviedol veci na spravnu mieru, prirovnanie Ibanez z Indonezie a trandakovy Behringer som zvolil na vyjadrenie najme cenoveho rozdielu a samozrejme aj kvalitativneho v porovnani s Top Class aparatmi a gitarami. Osobne nemam nic ani proti Behringru a voci Ibaneze uz vobec nie. Akekolvek prirovnanie by som zvolil vzdy by sa nasiel niekto kto ma dobre skusenosti....
Apropo, pokial sa nemylim Ibanez Roadster sa v Indonezii nevyrabali a ani nevyrabaju, takze ono predsa len porovnavame "apples and pineaples"
Sam mam Ibanez RT650, je to tusim z roku 96 a je to vyborna gitara, vyrobena v Japonsku. Zhodou okolnosti je na predaj, v pripade zaujmu Popiskujem si
Zaznamenané
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1366



WWW
« Odpoveď #107 kedy: 30. August , 2015, 10:20:28 »

Inak ten facebook gitaristicky ma v ramci seba este nejake podskupiny? Lebo ak nie tak nechapem to, co som niekde vyssie cital, ze presunut forum na facebook alebo daco v takom duchu. Lebo ved tam to funguje len systemom prispevku a odpovedi a nejake clenenie do tem sa tam neviem ci riesi. Potom vyhladavat nieco, ked su prispevky len za sebov nabuchane hlava nehlava by bol asi celkom problem, ci?
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #108 kedy: 31. August , 2015, 11:49:31 »

Stevo, nic proti Roadstar...vyborne nastroje....mohol som napisat Galaxiska radsej ale toto ma napadlo..inak stale mam RG-530WP..jeden z najvyssich modelov v tej dobe. ked som to videl gitaristovi z Arakainu, neodolal som. Asi ju pustim do sveta, lebo ju moc uz nepouzivam..ak by si mal zaujem a cash...  Na zdravie!


* roadstar.jpg (213.44 KB, 451x800 - prehliadnuté 599 krát.)
« Posledná zmena: 31. August , 2015, 11:54:16 od RobG » Zaznamenané
StrikeDevil
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 193



« Odpoveď #109 kedy: 31. August , 2015, 12:05:46 »

Mne sa hneď vybavil klip Šeherezad.
Vďaka za príjemnú spomienku. Na zdravie!
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #110 kedy: 31. August , 2015, 12:18:58 »

 ha ha ha Na zdravie! Na zdravie!

« Posledná zmena: 31. August , 2015, 12:20:19 od RobG » Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #111 kedy: 31. August , 2015, 14:49:40 »

 ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #112 kedy: 31. August , 2015, 19:57:55 »

Inak ten facebook gitaristicky ma v ramci seba este nejake podskupiny? Lebo ak nie tak nechapem to, co som niekde vyssie cital, ze presunut forum na facebook alebo daco v takom duchu. Lebo ved tam to funguje len systemom prispevku a odpovedi a nejake clenenie do tem sa tam neviem ci riesi. Potom vyhladavat nieco, ked su prispevky len za sebov nabuchane hlava nehlava by bol asi celkom problem, ci?

Presunúť nie, to by nedávalo zmysel, len poprepájať viac. Keď sa niečo zaujímavé šuchne tu, nech sa to zobrazí aj tam a naopak. :)

Nájde sa tu niekto IT zdatný, kto by vedel trochu zmodernizovať príspevky - vkladanie videí z youtube, zvukov zo soundcloud, (doplniť likes z FB) a pod..?
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1034


...


« Odpoveď #113 kedy: 20. September , 2015, 09:17:36 »

trochu nám to tu kape...

náhodou, ja som včera na našom Šurianskom jarmoku (po šuránsky - šuránsky jarmek) zistil, že vidím na pódiu spolu s Katkou Knechtovou a Cigánskymi diablami nášho fóristu Branka. Hned po koncerte som sa sním šiel zoznámiť. Milé stretnutie, pokecali sme a Branko bol očividne tiež potešený.

takže fórum je aj o tomto...
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #114 kedy: 20. September , 2015, 09:42:08 »

trochu nám to tu kape...

náhodou, ja som včera na našom Šurianskom jarmoku (po šuránsky - šuránsky jarmek) zistil, že vidím na pódiu spolu s Katkou Knechtovou a Cigánskymi diablami nášho fóristu Branka. Hned po koncerte som sa sním šiel zoznámiť. Milé stretnutie, pokecali sme a Branko bol očividne tiež potešený.

takže fórum je aj o tomto...

jou, je to nieco ine nez debata na fore  Bavím sa skvele

Dik, ze si dosiel, vazim si to!  Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.035 sekund, 22 otázok.