Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 16:18:50
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Paldo-gear.  (Prečítané 6654 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« kedy: 28. Júl , 2015, 08:28:25 »

Moje hlukotvoriče. Na fotkách chýba ešte jeden bielo/čiernyCharvel SO- CAL  a fantastická 12-stka  WASHBURN  FESTIVAL EA 20  r. cca 86-87 (len fotky z webu). SLP 1959 je z roku. 1972 skoro v pôvodnom stave (dorobená slučka a vymenené sieťové trafo), bedňa 1960 AX (b-čko som dávnejšie predal ). Rack pozostáva s Furman napájania, ladičky DTR 2000, Intelifex,2 x ADA MP-1,koncák ADA Microtube 100 a 2x bedne ADA SPLIT-STACK( 2x12) moc pekne hrajúce,rack ovládam s Tech21 Midi Moose!!
Gitarky ,mám rád všetky.

-  zelenkavý je samozrejme stratocaster, presne Fender American Vintage 57 Stratocaster roč. 1990,úplne skvelá gitara,osadená snímačmi dimarzio malmsteen..... človek čo mi ju predal ju po čase chcel naspäť!!!
-  modrý  je CHARVEL USA Custom Strat 1991,vyrobených  vraj 75 ks. mám ho osadený SD Custom Shop '78 EVH (bridge) + Quarter Pound Flat SSL-4 (neck),  
-   biely Charvel SO-CAL (JAPAN) osadený BK Holy Diver (br) + Dimarzio Evolution (neck),
- červený CHARVEL SO-CAL (USA) osadený sadou BK VH II.
- EVH Peavey Wolfgang, nebol dôvod meniť takže snímače pôvodné
- superstrat od Milana Číža,robil mi ho cca v r. 2000,gotoh,SD '59  + SD SH-6 ,veľká spokojnosť Si píš!!! doporučujem tohto majstra Si píš!!!
- akustika je Takamine (Japan)Nils Lofgren model TF508C

čo sa týka krabičiek, jediná zmena je výmena hallu RV-7 za Supernatural Hardwire Ambient ,ktorý je podľa mňa boží,využívam hlavne pri akust. hraní. Podľa potreby ešte na ak. hranie doplním  FISHMAN AURA SPECTRUM DI , looper Boss RC-30(úžasná mašinka) a Finhol  KickBox Mark III - (neocenitelný rytmický pomocník) Ešte dodám že môj gear  už pár rokov neobmieňam a tak to aj zostane, prešlo ma to  nekonečné hladanie "zlatého grálu",s týmto arzenálom som spokojný.... a už len servisujem. Howgh.


* fender.jpg (79.63 KB, 960x720 - prehliadnuté 368 krát.)

* fender 2.jpg (88.43 KB, 960x720 - prehliadnuté 374 krát.)

* fender 3.jpg (86.25 KB, 960x720 - prehliadnuté 350 krát.)

* charvel.jpg (71.5 KB, 606x1800 - prehliadnuté 341 krát.)

* page.jpg (10.24 KB, 259x194 - prehliadnuté 371 krát.)
« Posledná zmena: 28. Júl , 2015, 09:25:14 od paldo » Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #1 kedy: 28. Júl , 2015, 08:44:52 »

ada rig je popici, 80 roky jak vysite :)
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #2 kedy: 28. Júl , 2015, 08:53:47 »

ada rig je popici, 80 roky jak vysite :)

Ano, Ada rig dať dokopy tak ako ho používal Nuno je skoro nemožné....kedysi som mal v pláne to dokončiť ale velký koncák od ADA je skoro nemožné zohnať, možná tak v USA...stejne tak bedne bol problém..
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #3 kedy: 28. Júl , 2015, 09:12:02 »

pozri si hugeracksinc.com, tam sa vela ludi vyziva v rackovych obskurnostiach z tej doby, mozno tam casom najdes co ti treba :)
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #4 kedy: 28. Júl , 2015, 09:21:07 »

pozri si hugeracksinc.com, tam sa vela ludi vyziva v rackovych obskurnostiach z tej doby, mozno tam casom najdes co ti treba :)

Dik Juraj, omrknem to ...chodil som  aj na ADA forum, tam boli iní pacienti s ADA diagnózou  a tie ich racky....neviem či tuna na fóre je aj téma ADA ale vonku to bola svojho času veľká značka ( a nebol to len Nuno...) , dnes už samozrejme na smetisku dejín...ale zberatelia vonku sa idú potrhať za tým logom.....čo mám  doma by som na Slovensku nepredal ani za 1/2 nákupnej ceny...asi tak Na zdravie! 
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #5 kedy: 28. Júl , 2015, 09:23:15 »

ja mam doma ada mp-1 ktora sa jedneho dna nezapla a odvtedy ju len prekladam v pivnici. Kludne ti to venujem na suciastky ked mas zaujem.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #6 kedy: 28. Júl , 2015, 11:22:26 »

pekna zbierka, taka tematicka :)

ADA ... nuz... vela podobnych firiem zaziarilo a rychlo sa na ne zabudlo...
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #7 kedy: 28. Júl , 2015, 13:37:31 »

Hras s tym 80's tribute piesne alebo len sa ti paci ten nadych tych rokov?
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #8 kedy: 28. Júl , 2015, 13:42:52 »

ADA-u este niekde vidiet, to uz je veru raritka. Mal som svojho casu ADA MP2. Taky prijemny spevavy zvuk, pacil sa mi. Dokonca som vtedy zohnal aj ten ich original Midi Footswitch.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #9 kedy: 28. Júl , 2015, 14:01:35 »

Hras s tym 80's tribute piesne alebo len sa ti paci ten nadych tych rokov?


...nie je tam len ADA....mám tam stack SLP 1959  ...tzn. počúvam a hrám rock,hardrock,bluesrock  70-80 roky  zhruba  ale nemusím hair metal, AOR..len niečo z toho...nechcem to tu menovať, to nie je podstatné...inak povedané onedlho mám 50!!! takže podladené gitari a highain aparáty ma neoslovili
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #10 kedy: 28. Júl , 2015, 14:02:53 »

fajna výbavička , to cez ten rack hraš na stereo ak hej ako ukladáš bedne


ano, idem do sterea,bedne uložené tak ako vidíš logicky.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #11 kedy: 28. Júl , 2015, 14:09:15 »

ja mam doma ada mp-1 ktora sa jedneho dna nezapla a odvtedy ju len prekladam v pivnici. Kludne ti to venujem na suciastky ked mas zaujem.

Juraj, dík za ponuku ale musím zdvorilo odmietnuť, proste zadarmo to nechcem a za peniaze to nepotrebujem......inak si druh na vyhynutie, ponúknuť niečo zadarmo, to sa nevidí často Si píš!!!   .... myslím že väčšina Slovákov aj keď na súčiastky, by skúsila na tom Na zdravie!
 trhnúť aspoň čosi Si píš!!!
Zaznamenané
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #12 kedy: 28. Júl , 2015, 14:17:16 »

STEVO TO ZOBERE A POTOM PREDA  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #13 kedy: 28. Júl , 2015, 14:17:51 »

ale co si, kopu krat tu niekto ponuka nieco zadarmo (za odvoz) v inzercii. Mne to fakt netreba, nikto sa nebude zaoberat tym preco to funguje systemom raz ano raz nie, ja to budem este chvilu prekladat v pivnici a odtial to najskor vyhodim.
Neviem odkial si, ja casto chodim Kosice - Praha autom, ked si niekde po ceste tak ti to mozem hodit.
Zaznamenané
paldo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 236



« Odpoveď #14 kedy: 28. Júl , 2015, 14:26:20 »

ale co si, kopu krat tu niekto ponuka nieco zadarmo (za odvoz) v inzercii. Mne to fakt netreba, nikto sa nebude zaoberat tym preco to funguje systemom raz ano raz nie, ja to budem este chvilu prekladat v pivnici a odtial to najskor vyhodim.
Neviem odkial si, ja casto chodim Kosice - Praha autom, ked si niekde po ceste tak ti to mozem hodit.


Juraj sú to slávne Piešťany......
 máš u mňa aspoň obed/kávu/pivo/poldeci.........
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.