Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Marec , 2024, 12:40:38
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Moja mala vybava  (Prečítané 11581 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #15 kedy: 03. August , 2015, 11:19:23 »

Ano early 90s Japonske RG boli kvalitativne na tom tak ako dnesna prestige produkcia, ale to som vtedy nevedel, cize som mal iba stastie. Odvtedy som ale, podobne ako ty, prisiel na chut viac tradicnejsim nastrojom - strat, LP.
No a k tomu lampacu, povedzme to tak, ze pred 10 rokmi som bol menej rozhladenejsi a ten zosik sa isto nedal priradit k boutique :)

Samozrejme.. srandoval som... A skor som tym mieril na to, ze vlastne vsetko co je domorobo sa dnes berie ako "Boutique" a ze viacmenej velku cast gitaroveho sveta zachvatila boutique mania...  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #16 kedy: 03. August , 2015, 11:21:27 »

Brutalne sa mi ten tvoj jednoduchy setup paci!  :) Fakt krasne!  Na zdravie!

Diky moc Branko... to mame podobne.. aj mne sa ten tvoj hrozne paci ! :)
Hlavne co som pozeral super kombinacia plexiny s orange boxom... tie aparaty su paradna mnamka. (Avsak...neviem, ci je ten tvoj setup este aktualny...)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #17 kedy: 03. August , 2015, 11:39:18 »

Diky moc Branko... to mame podobne.. aj mne sa ten tvoj hrozne paci ! :)
Hlavne co som pozeral super kombinacia plexiny s orange boxom... tie aparaty su paradna mnamka. (Avsak...neviem, ci je ten tvoj setup este aktualny...)
A ten moj si kde videl okrem fora?  Bavím sa skvele No dnes lutujem, ze som predal aj druhy Orange box, pretoze v skusobni hrat cez dva boxy je krasny orgazmus.

Ja sa teraz dost hladam, co sa tyka ampov, vsetko sa mi paci a neviem sa rozhodnut, co zobrat na koncert...  ha ha ha
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #18 kedy: 03. August , 2015, 11:55:57 »

A ak mi nepasuje, tak ju prosto predam. Tak, ako som to spravil aj s tymto SGckom teraz pred par dnami... prisiel som na to, ze P90 asi nie su moc pre mna... Sto ludi, sto chuti.

P90 je velmi siroky pojem, nezavrhuj ich este. :) Mal som 64 SG Junior a to bolo naj SG zvukovo ake som kedy skusal alebo mal. Potom nove SG Classic tiez s P90 a to hralo oproti tomu staremu mrtvo, dost plocho a vobec to nemalo taky ten spravny agresivny zvuk. Mal som este viacero P90 Gibsonov a na kazdom hrali tie snimace velmi odlisne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #19 kedy: 09. Máj , 2016, 10:11:40 »

Ideme so skupinou na turne po EU, UK a IRE a tak som si poskladal novy pedalboard.  Bavím sa skvele

Same jednoduche, lahko nahraditelne vec. AKG WMS40>TU-3>GCB Buddy Guy> Way Huge Havalina> Maxon OD808.
Kable su vacsinou MXR, PSU je VooDoo Lab PP2, gitara je Gibson Les Paul Custom Black Beauty a amp bude AC30HW.




Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #20 kedy: 09. Máj , 2016, 11:27:31 »

Ideme so skupinou na turne po EU, UK a IRE a tak som si poskladal novy pedalboard.  Bavím sa skvele

Same jednoduche, lahko nahraditelne vec. AKG WMS40>TU-3>GCB Buddy Guy> Way Huge Havalina> Maxon OD808.
Kable su vacsinou MXR, PSU je VooDoo Lab PP2, gitara je Gibson Les Paul Custom Black Beauty a amp bude AC30HW.





AC30HW mam, odporucam Throbak Strange Master - mal som v tomto Voxe uz barsco, ale s tymto to hra najviac popici! :)
Zaznamenané

Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #21 kedy: 09. Máj , 2016, 11:58:32 »

AC30HW mam, odporucam Throbak Strange Master - mal som v tomto Voxe uz barsco, ale s tymto to hra najviac popici! :)
Jasne Strange Master poznam, ale ja potrebujem nieco maximalne neutralne aby som to vedel zohnat v kazdom meste v pripade, ze sa to pokazi a nech to je hlavne cheap as chips...
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.