Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. September , 2024, 00:16:38
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: mesa mark hard wood chasis  (Prečítané 5160 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« kedy: 25. August , 2015, 13:17:00 »

Trufol by si niekto z miestnych majstrov na nieco taketo ? Dajme tomu z javora, s peknym lakom. Napadol ma Igor Keller, ale skor ako sa ho priamo spytam, mozno sa najde aj niekto iny


Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1 kedy: 25. August , 2015, 13:24:59 »

ked som sa pred par mesiacmi pytal, kto mi poradi niekoho, kto ma moznost takto pekne capovat dosky, neporadil mi nikto, nieto aby sa mi ponukol, ze by to rovno zvladol spravit  Popiskujem si

dnes sa necapuje, dnes uz je aj kolikovanie luxus.

s kolikmi by som Ti to vedel spravit, aj s vysokym leskom laku. ale chyba cas, nadsenie, cas a nadsenie  :)

takze sorry za bezobsazny prispevok :)
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #2 kedy: 25. August , 2015, 13:29:03 »

no je mi jasne ze nejaky "stolar" ktory sklada kuchynske linky to asi neda, ale napriklad Igor Keller, ktory ma CNC frezu by to zvladol si myslim. Ci to je iba moja mylna predstava, ze pre niekoho kto ma naradie a skusenosti s pracou s drevom to je praca na  1 dni + lakovanie ? Je tu kopa sikovnych chalanov ktory robia pekne gitary ...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #3 kedy: 25. August , 2015, 13:29:58 »

no len ze ci je to zase pre niekoho s dobre vybavenou dielnou ako Igor K. aj dostatocny kseft...  Popiskujem si
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #4 kedy: 25. August , 2015, 13:31:53 »

ved ja to nechcem zadarmo, ani  "ked to v usa spravia za 500 tak vy musite za polovicu,".
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 25. August , 2015, 13:41:34 »

ved ja to nechcem zadarmo, ani  "ked to v usa spravia za 500 tak vy musite za polovicu,".
Správne som pochopil, že: "Keď to robia v USA za 500, tak ja za prázdnu kasničku dám tiež 500 "?  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #6 kedy: 25. August , 2015, 13:54:40 »

Správne som pochopil, že: "Keď to robia v USA za 500, tak ja za prázdnu kasničku dám tiež 500 "?  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele

Tych 500 euro som dal odbrucha, nemam tusenie kolko moze stat nieco taketo vyrobit.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #7 kedy: 25. August , 2015, 13:57:43 »

Správne som pochopil, že: "Keď to robia v USA za 500, tak ja za prázdnu kasničku dám tiež 500 "?  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele  Bavím sa skvele
Tiez som chcel nieco v tomto duchu napisat.   Bavím sa skvele Bavím sa skvele

OT:
Akurat sa s Jankom bavime na novom OD pre Mishu Mansoor, ktory stoji 300 dolarov, kde ide o uplne tradicny a primitivny screamer + rozne urezane basove frekvencie. Suciastky za 5 centov + jeden potak s polohami navyse.  Bavím sa skvele

Ak by kazdy gitarista aspon trosku rozumel elektronike, tak butikove zalezitosti skrachnu za den.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #8 kedy: 25. August , 2015, 13:58:54 »

Tych 500 euro som dal odbrucha, nemam tusenie kolko moze stat nieco taketo vyrobit.
Presov nemas daleko. Mam tu seriozneho umeleckeho stolara, ktory by ti nieco take vyrobil, akurat sa trosku dlhsie caka, kedze robia aj umelecke kuchynske linky. :)
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #9 kedy: 25. August , 2015, 14:01:21 »

co dpc je umelecka kuchynska linka?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #10 kedy: 25. August , 2015, 14:03:16 »

co dpc je umelecka kuchynska linka?  Bavím sa skvele
No predsa taka, po ktorej ti frajerka povie, ze si umelec.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #11 kedy: 25. August , 2015, 14:12:00 »

Tiez som chcel nieco v tomto duchu napisat.   Bavím sa skvele Bavím sa skvele

OT:
Akurat sa s Jankom bavime na novom OD pre Mishu Mansoor, ktory stoji 300 dolarov, kde ide o uplne tradicny a primitivny screamer + rozne urezane basove frekvencie. Suciastky za 5 centov + jeden potak s polohami navyse.  Bavím sa skvele

Ak by kazdy gitarista aspon trosku rozumel elektronike, tak butikove zalezitosti skrachnu za den.  Bavím sa skvele

To je taka logika .... jankov pedal stoji 70 euro ked si dobre pamatam, to si tiez poletujes za 5 centov ? :) Jasne ze butique veci su drahe, ale dnes je vsetko nezmyselne drahe ked sa na to pozries z isteho uhla pohladu.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #12 kedy: 25. August , 2015, 14:22:13 »

To je taka logika .... jankov pedal stoji 70 euro ked si dobre pamatam, to si tiez poletujes za 5 centov ? :) Jasne ze butique veci su drahe, ale dnes je vsetko nezmyselne drahe ked sa na to pozries z isteho uhla pohladu.

Ano, viem, kam mieris. Know-how. OK, ale tiez je chore pytat za to tolke peniaze.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #13 kedy: 25. August , 2015, 14:31:00 »

myslim, ze to uz odbacate...

toto je o inom. je to manualna praca a dosti prplacka. ale zase nie az taka, ako cela gitara, cize bol by som sam zvedavy, kto by sa na to podujal, kolko by mu to trvalo a kolko by si vypytal. nemam sajn...

inak mne osobne by bolo luto minat pekny javor na krabicu.
Zaznamenané
Juraj_T
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 623


« Odpoveď #14 kedy: 25. August , 2015, 14:41:36 »

tak ja som taky "gitarista" ktory na gitaru hra do pol hodiny tyzdenne a paci sa mi ako esteticky ta mesa vyzera v tom dreve.  Aj ked to znie asi uplne idiotsky, ale asi mam fakt vacsiu radost z toho ako zosilovac vyzera, nez z toho ako hra :D
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.097 sekund, 23 otázok.