Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 17:01:15
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Distortion pedál  (Prečítané 3481 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #15 kedy: 02. September , 2015, 12:20:00 »

AMTcko neboli rusaci? Ci to odkupili amici?

Dost pozeram po tych krabickach, vyzera to zaujimavo, ale zaujima ma pocit z hry na tom.

Nekupili to amici.  :)
Pocit je uplne normalny, nespoznas rozdiel medzi lampou a tymto. Samozrejme za podmienky, ze to mas v lampovom koncaku a normalnej bedni, lebo to dava feedback repro-ucho-ruka. Ale tie cabsim outy maju tiez celkom vydarene, je to celkom pouzitelne aj na nudzove hranie cez PA, ale uz samozrejme nemas ten pocit ozajstneho aparatu. Ja cabsim out pouzivam ako realtime monitor pri nahravani, kedze amp outom idem rovno do linky.
Kamos hral 5 min na M1 a povedal, ze to hra lepsie ako ozajstna JCM800. Karol tu tiez pisal, ze P2 hra lepsie ako 5150. Ja mam M1, B1 a R1 a som tiez max. spokojny.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
Bhlokvva
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 02. September , 2015, 12:24:41 »


akurat by som to nepouzival ako distortion pedal, cize spredu ampu do guitar inputu na cistom kanali. tam to znie splostene a napicu..


Ale na to zase maju ine produkty. Je to to iste, akurat je to stavane pred vstup a nie do returnu. A su tusim aj lacnejsie o kusok. Akurat je otazne, ci urobia ziadanu dobrotu aj z barsakej tranzistorovej lacnej hrce.
Zaznamenané

Aky je rozdiel medzi vranou?
frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #17 kedy: 02. September , 2015, 13:23:58 »


Heeej toto je fasa šikovný link.


odporucam toto http://amtelectronicsusa.com/productpagep2.html

hram teraz tak, ze AMT P2 do fx returnu 50w marshall s EL34 v konci.. a som maximalne spokojny.. viac nez ked som mal peavey 5150, mesu mark 4, mark 5, EVH 5150 III.. uplne ze super to je cele.. hlavne to ma ppci aj cisty zvuk.. cez velky reprak to hra vyborne rovnako ako cez 2X12.. ale to sa asi bavime o inom pouziti co? :)

ten AMT P2 stoji okolo 150e aby bolo jasne.. cize urcite nie jak digitech pedale ale stoji to za to.. skusal som ho aj cez cab simulaciu do Mixu a PAcka obycajneho a aj tam uz hral popici, vobec nebol horsi ako napriklad setup druheho chalana v tej skusobni co hral cez diezel einstein.. kde sme cenovo uplne inde uz :)

Mám AMT S1 a M1  a už tieto staršie verzie hrajú dobre. Ako preamp do lampového koncáka to dáva skreslenie blízke lampovému. Z pod ruky idú cca za pajdu. Mám chuť skúsiť aj tie novšie verie.
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #18 kedy: 02. September , 2015, 13:28:58 »

.. ma P1.. cize jednokanal..


Jaaj, takže tie s označením 2 niesú novšie verzie, ale dvojkanále...
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 02. September , 2015, 15:10:41 »

Mas uplne super prvy amp. Peavey Bandit ma OK cisty aj skresleny. Skor si dokup footswitch, ak nemas. Fajn vec, ze sa nestrati ani pri bicich. Ked budes chciet apgrejdovat nieco lepsie, tak si priprav +1000 EUR a kupis si to iste, co ma Satriani a hocijaky iny top gitarista.  Na zdravie!
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
erny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 136



« Odpoveď #20 kedy: 02. September , 2015, 18:45:55 »

Tiez si myslim, ze pedalom to nejak extra nevylepsis, skor naopak. Ten Digitech- death metal je oproti TransTube hrackarsky zvuk. Davnejsie som hral nejaku dobu na TransTube, nakrutil som vsetko, co mi bolo treba, gitara-kabel-kombo a hotovo. Hrali sme takto na Peavey Transtube dvaja gitaristi, vystacili sme s tym aj nahravat, zvladlo to aj metaaalek... Zdravíčko
Zaznamenané

..bude ako nebolo...
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.078 sekund, 22 otázok.