Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 22:28:55
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Začiatočník, ludovky  (Prečítané 6726 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
basak
okukávač

Príspevkov: 2


« kedy: 26. September , 2015, 20:19:03 »

Tak čavte :), som tu novy a chcel by som začať ludovkymi. Nechem len obyčajne striedanie tonov typu C,G, ale chcem to zahrat nejak takto (niesom rom :) ) --->

Hram na basu rok ale nabvi ma bezvyznamne hranie chcem sa konečne niečo zmysloplne naučiť. Čo sa mi všetko treba naučiť na taketo hranie? Tóny poznám len do 5 pražca :D
Zaznamenané
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #1 kedy: 26. September , 2015, 20:26:36 »

na taku muziku musis vediet tony aspon do 8meho prazca

skus si najst na youtube nejaku basovu skolu pre zaciatocnikov (je tam toho kvantum), popripade si skus najst ucitela lebo ocividne ti chyba zakladny prehlad co sa tyka hrania.

tiez je fajn sa naucit hrat nejake pesnicky, ku ktorym by si mal dobry(spravny) notovy zapis / tabulatury a hrat si snimi. na tamto neviem ci zozenies take podklady
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 26. September , 2015, 23:09:06 »

basak - vitaj

zaujimavy pristup; riesis co hrat, miesto ako hrat :) neviem, ako hras, myslim technicky, ale mozno by nebolo zle prejst si nejake skoly hrania na base, kludne aj na youtube. oni tie cvicenia techniky casto krat cloveka navedu, ze co cca sa na takom nastroji bezne hrava.

co pise glamrocker samozrejme plati tiez.

tony sa nauc po celom hmatniku a aspon zaklady teorie napovedia uplne najviac... cize tony, intevraly medzi tonmi a toto Ti ako basakovi mozno bude aj stacit  Ja som čert.. (aspon zatial :) )
Zaznamenané
basak
okukávač

Príspevkov: 2


« Odpoveď #3 kedy: 27. September , 2015, 06:13:38 »

Dakujem :), ako zacal som chodit aj na ZUS, ale tam to ide tak celkom pomaly a nechce sa mi cakat :D . Mam knihy od V.Horu 4 časti a z toho dostanem za domacu jedno kratke cvičenie.
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #4 kedy: 07. December , 2015, 14:30:06 »

nazdar odkiaľ si? možno by si sa mohol poinformovať či nemáte u vás v meste niečo ako centrum voľného času, možno tam basu nebudú mať, ale ak sa zapíšeš na gitaru tak si s vyučujúcim môžete fajnovo zadžemovať, platí sa na celý rok a je to len zopár šupov a prístup je oveľa progresívnejší než na ZUŠke Žmurk
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 23 otázok.