|
kaolko
|
 |
« Odpoveď #15 kedy: 24. Január , 2014, 13:18:49 » |
|
vsak dobre zahrate cooo roobiiiiis.. 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
Luken
náhodný pocestný
 
Príspevkov: 101
|
 |
« Odpoveď #16 kedy: 24. Január , 2014, 14:00:27 » |
|
Vdaka  Ja neviem ako je to mozne, ale ta gitara mi tak sedi v ruke, ako este ziadna ina a aj ked nemam moc casu na hranie tak ked ju chytim do ruk po tyzdni tak mam pocit akoby som na nej hra kazdy den a to som kedysi myslel ze Schecter by som nikdy nekupil...
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
Luken
náhodný pocestný
 
Príspevkov: 101
|
 |
« Odpoveď #17 kedy: 16. Február , 2014, 20:01:14 » |
|
Neda mi to, nepochvalit sa mojim novym milovanym Stratom a zaroven najlacnejsiou gitarou aku som kedy mal  Taka opťimisťická ukazka 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
|
Majo Fero
|
 |
« Odpoveď #18 kedy: 16. Február , 2014, 20:04:38 » |
|
Neda mi to, nepochvalit sa mojim novym milovanym Stratom a zaroven najlacnejsiou gitarou aku som kedy mal  Taka opťimisťická ukazka  Super Luken, paci sa mi to 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
|
stagemaster
|
 |
« Odpoveď #19 kedy: 16. Február , 2014, 23:58:11 » |
|
Super! Velmi pozitivne je to 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
rastis
adminištrant
miestny štamgast
  
Príspevkov: 2263
|
 |
« Odpoveď #20 kedy: 17. Február , 2014, 12:08:31 » |
|
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
Luken
náhodný pocestný
 
Príspevkov: 101
|
 |
« Odpoveď #21 kedy: 25. Február , 2014, 14:56:32 » |
|
Dakujem som rad, ze sa paci  Tu je moj posledny pokus, trochu sa zoznamujem s pakou na strate, tak to este nieje uplne idealne https://soundcloud.com/gustik/atmosferic
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
Luken
náhodný pocestný
 
Príspevkov: 101
|
 |
« Odpoveď #22 kedy: 23. Marec , 2014, 18:58:21 » |
|
Po dlhej dobe som si splnil sen nahratat aj nieco z vaznej hudby  Na YT je plno videi, kde to hraju v zavratnych tempach, osobne by som to dokazal zahrat aj rychlejsie ako som to spravil, ale podla mna to potom straca caro. Takto ma to naozaj velmi bavilo a nahravanie pre mna bolo potesenim a relaxom 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
Luken
náhodný pocestný
 
Príspevkov: 101
|
 |
« Odpoveď #23 kedy: 30. Marec , 2014, 17:38:05 » |
|
Dnes bol vonku krasny den a ja trcim chory na intraku, tak som aspon vyuzil cas na trochu nahravania 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
|
|
|
kaolko
|
 |
« Odpoveď #25 kedy: 30. Marec , 2014, 20:39:48 » |
|
super! ja furt rozmyslam co mi tam chyba a potom ze.. sak basa..  kebyze tam nadrbes taku groovy basu tak pomooooc....
|
|
|
|
« Posledná zmena: 30. Marec , 2014, 20:42:05 od kaolko »
|
Zaznamenané
|
|
|
|
rastis
adminištrant
miestny štamgast
  
Príspevkov: 2263
|
 |
« Odpoveď #26 kedy: 30. Marec , 2014, 21:32:55 » |
|
to co pise karol  super pravacka inak 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
Luken
náhodný pocestný
 
Príspevkov: 101
|
 |
« Odpoveď #27 kedy: 31. Marec , 2014, 07:19:39 » |
|
Dakujem za pochvaly, som moc rad, ze sa to niekomu paci  Basa mi zial lezi u priatelky, ale urcite sa s tym este pohram. Snazim sa robit si pomaly aspon nejake koncepty skladieb, na ktorych by sa dalo neskor stavat, keby sa nahodou podari aj daka kapela, tak nech tam nepridem s holymi rukami  Urcite by som prijal aj nejakeho ucitela, ktory mi trochu ulahci to patranie po hudobnom vedeni, ale momentalne je to hudba buducnosti  ...super pravacka inak  Dakujem, moc sa mi pacia tie tlmene udery a na Strate to znie uplne super, tak sa to snazim vyuzivat
|
|
|
|
« Posledná zmena: 31. Marec , 2014, 07:20:17 od Luken »
|
Zaznamenané
|
|
|
|
|
garde
|
 |
« Odpoveď #28 kedy: 31. Marec , 2014, 08:12:56 » |
|
super to je
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
|
|
|
Luken
náhodný pocestný
 
Príspevkov: 101
|
 |
« Odpoveď #29 kedy: 07. Máj , 2014, 19:41:05 » |
|
Moj dnesny vytvor v trochu inom ladeni 
|
|
|
|
|
Zaznamenané
|
|
|
|
|