Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
11. Október , 2024, 15:25:47
Strán: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1392806 krát)
0 užívateľov a 29 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3450 kedy: 04. September , 2009, 13:31:03 »

co ja viem.. na hardrock povedzme ze ok.. resp na hentake videjka na youtube..  Bavím sa skvele
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #3451 kedy: 04. September , 2009, 13:32:20 »

co ja viem.. na hardrock povedzme ze ok.. resp na hentake videjka na youtube..  Bavím sa skvele
zaujimalo by ma ake efektzy si treba slahnut cez aparat aby to hralo tka poddajne...vsetci velky gitaristi maju take lahke zvuky nechapem jak to robia...mozno to je v hrani ale tomu az tak neverim
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #3452 kedy: 04. September , 2009, 13:33:21 »

zaujimalo by ma ake efektzy si treba slahnut cez aparat aby to hralo tka poddajne...vsetci velky gitaristi maju take lahke zvuky nechapem jak to robia...mozno to je v hrani ale tomu az tak neverim
Asi to bude tým že vedia hrať :)Aparát je len prostriedok na vyjadrenie.
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #3453 kedy: 04. September , 2009, 13:35:18 »

Asi to bude tým že vedia hrať :)Aparát je len prostriedok na vyjadrenie.
neverim ze hram az tak zle aby mi to neznelo aspon trosku dobre Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #3454 kedy: 04. September , 2009, 13:37:13 »

co ja viem.. na hardrock povedzme ze ok.. resp na hentake videjka na youtube..  Bavím sa skvele
Mne sa páči že táto firma si dala záležať na zvukových ukážkach.Určite sa dá hrať na tom každý štýl,je to viac menej len na muzikantovi čo z toho vydoluje.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3455 kedy: 04. September , 2009, 13:40:35 »

zaujimalo by ma ake efektzy si treba slahnut cez aparat aby to hralo tka poddajne...vsetci velky gitaristi maju take lahke zvuky nechapem jak to robia...mozno to je v hrani ale tomu az tak neverim

sak uz len ked das delay a trocha reverbu tak uz sa cloveku lahsie hra.. a kopec z nich pouzivaju este tubescreamery a pod srandy, takze sa im hra ovela lepsie.. inak.. ja som spravil minule taku jednu srandu, ze co mam linear power boost na sola cisto len na zdvih volume, tak som to supol peaveycku do slucky a zrazu to hralo tak stavnato a zivo, ze rozmyslam, ze to tam uz asi necham na furt.. vlastne boostujes cisto koncak bez toho aby si prestavil signal v preampe a hra to tak nejak lepsie..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #3456 kedy: 04. September , 2009, 13:43:27 »

furt nechapem jak niekto moze zºlampoveho aparatu vzdolovat taky zvuk...bez efektov a nauscho to tak podla ma nehra

to je v Tebe - evidentne nevies asi na lampace hrat... X gitaristov hra na bezne lampace bez efektov a normalne im to zneje jak treba.
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #3457 kedy: 04. September , 2009, 13:51:55 »

sak uz len ked das delay a trocha reverbu tak uz sa cloveku lahsie hra.. a kopec z nich pouzivaju este tubescreamery a pod srandy, takze sa im hra ovela lepsie.. inak.. ja som spravil minule taku jednu srandu, ze co mam linear power boost na sola cisto len na zdvih volume, tak som to supol peaveycku do slucky a zrazu to hralo tak stavnato a zivo, ze rozmyslam, ze to tam uz asi necham na furt.. vlastne boostujes cisto koncak bez toho aby si prestavil signal v preampe a hra to tak nejak lepsie..
tak ked pridam len cisto delay alebo reverb sa mi hra lepsie to je fakt..ale v solach napr dajme tomu estranged od guns n roses..tam som nepostrehol nejaky delay alebo tak...asi sa to stratilo v zvuku kapely
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #3458 kedy: 04. September , 2009, 13:53:24 »

tak ked pridam len cisto delay alebo reverb sa mi hra lepsie to je fakt..ale v solach napr dajme tomu estranged od guns n roses..tam som nepostrehol nejaky delay alebo tak...asi sa to stratilo v zvuku kapely
Vezmi si už len to že máš rovnaký amp ako Vadim.Hrá Ti to tak isto ako jemu? Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3459 kedy: 06. September , 2009, 16:34:51 »

Talianske aparáty Masotti     
                                               http://www.youtube.com/watch?v=ShRJbcpJKeI[url=http://]]]

                                               http://www.youtube.com/watch?v=ShRJbcpJKeIhttp://

V podstate pekny zvuk, len mi to pride na Les Paul take prilis sterilne a tenke. Keby tam supol potom nejaky superstrat, tipujem, ze by bol velmi maly rozdiel.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3460 kedy: 07. September , 2009, 11:18:46 »

Porovnanie snimacov. Tieto Heritage gitary inak zneju podla mna vyborne, uplne starogibsonovsky. Zdravíčko Specialne ta druha ukazka sa mi velmi lubi.






« Posledná zmena: 07. September , 2009, 11:26:22 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #3461 kedy: 07. September , 2009, 12:06:53 »

chod uz dakde s tymi telefonnymi zvukmi  Bavím sa skvele
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #3462 kedy: 08. September , 2009, 10:16:52 »

Pre experimentatorov zvuku  Žmurk  Variax+Axon
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3463 kedy: 08. September , 2009, 10:18:20 »

Pre experimentatorov zvuku  Žmurk  Variax+Axon

Tomu by som aj vedel prepadnut.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #3464 kedy: 08. September , 2009, 10:25:45 »

Tomu by som aj vedel prepadnut.
Ja tiež uvažujem sa tomu trošku venovat.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 229 230 [231] 232 233 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.106 sekund, 23 otázok.