Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 16:09:58
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Test - Mesa Boogie Express 5:50  (Prečítané 33499 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
zakky
Hosť
« kedy: 14. November , 2008, 08:52:50 »

diskusia k článku http://www.gitaristi.sk/Mesa-Boogie---Express-5:50
« Posledná zmena: 07. Jún , 2009, 15:59:49 od rastis » Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #1 kedy: 14. November , 2008, 10:06:44 »

Zakky vdaka za nahranie ukažok aj za to že si tam Riša tricha pri tom testovaní ako sa povie prevetral  :) Vdaka aj Rastovi aj Dušanovi za serioznu a objektivnu recenziu aj za to že sa na to dali a Dušanovi za poskytnutie priestoru a nahranie ukažok.Dakujem aj rodičom......  Bavím sa skvele Vážne-Myslím že je to objektivná recenzia a 5W sa už na tom nezapína  :) Ale je to individualné a každý nech si urobí svoj názor.Som rád že je recenzia na svete a že už aj domovská stránka je funkčná.  Zdravíčko
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
zakky
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 14. November , 2008, 10:08:10 »

Ked sa uz dakuje tak aj tebe vdaka za pozicanie :)
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #3 kedy: 14. November , 2008, 10:12:13 »

Ked sa uz dakuje tak aj tebe vdaka za pozicanie :)
Bolo mi ctou.A aspon Rišo vie čo má doma a ako s tým narábať.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #4 kedy: 14. November , 2008, 10:21:36 »

Zakky inak klobuk dole ako si tu uvodnu stránku spravil.Je to prehladné,jednoduché-ako sa hovorí blbuvzdorné  :) ,každý sa tam vyjadrit môže.Niečo podobne je na českom webe ale tato sa mi viacej páči.Skvelá robota  Zdravíčko
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 14. November , 2008, 10:39:45 »

Presne z toho mam dojmy ako Dusky, take nijake sa mi to zda. Najma ten skresleny zvuk, pripomina mi to nejaky tranzistor. Mesiny ma nie a nie uputat aj ked sa moc snazim.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 14. November , 2008, 10:55:14 »

Vcera som hral na Mesa Boogie F-30 a mal som z toho podobne dojmy ako dusky. To by mal byt tusim kvazi predchodca Express serie. Ale dost sa mi pacil cisty kanal s gainom a vyskami naplno, ten mi prisiel taky najviac Marshall a normalne by som s nim fungoval.

Ucite aj toto kombo taky vie a najblizsie k tomu asi ma ta prva skreslena ukazka. A celkovo som si uvedomil, ze s lampovymi kombami nemam moc dobre skusenosti (Engl Thunder, Marshall TSL601, Mesa F-30, vsetko 1x12"), nie je to celkom ono, maly zvuk a asi nie len zasluhou malej bedne Smútim
Zaznamenané

Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #7 kedy: 14. November , 2008, 12:08:12 »

Vcera som hral na Mesa Boogie F-30 a mal som z toho podobne dojmy ako dusky. To by mal byt tusim kvazi predchodca Express serie. Ale dost sa mi pacil cisty kanal s gainom a vyskami naplno, ten mi prisiel taky najviac Marshall a normalne by som s nim fungoval.

Ucite aj toto kombo taky vie a najblizsie k tomu asi ma ta prva skreslena ukazka. A celkovo som si uvedomil, ze s lampovymi kombami nemam moc dobre skusenosti (Engl Thunder, Marshall TSL601, Mesa F-30, vsetko 1x12"), nie je to celkom ono, maly zvuk a asi nie len zasluhou malej bedne Smútim

Táto je 2x12.Samo že mikrofon išiel pred jeden reprak.Naživo to je trocha iné.Počul som F-50 ale podla môjho a nielen mojho názoru je expres mnohem lepší.Pár muzikantov čo Fkovu radu poznaju konštatovalo že toto je mnohem lepšie ked skusili.Ale je to len kombo 50W.Nedám k tomu predsa 4x12 box.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 14. November , 2008, 12:13:11 »

...A celkovo som si uvedomil, ze s lampovymi kombami nemam moc dobre skusenosti (Engl Thunder, Marshall TSL601, Mesa F-30, vsetko 1x12"), nie je to celkom ono, maly zvuk a asi nie len zasluhou malej bedne Smútim

neviem, co presne mas na mysli. Engl Thunder je uplne v poriadku, mal som ho nejaky cas na skuskach, aj na podiu. jasne ze kombo neni box...
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 14. November , 2008, 12:13:59 »

Presne z toho mam dojmy ako Dusky, take nijake sa mi to zda. Najma ten skresleny zvuk, pripomina mi to nejaky tranzistor. Mesiny ma nie a nie uputat aj ked sa moc snazim.

mat moznost vyberu velky Hiwatt + 412 box alebo toto kombicko, hadaj, co by som si pre seba vyhodnotil ako lepsie ?  Žmurk
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3483



« Odpoveď #10 kedy: 14. November , 2008, 12:15:40 »

ENGL Thunder hrá výborne.
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #11 kedy: 14. November , 2008, 12:15:51 »

 ha ha ha
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #12 kedy: 14. November , 2008, 12:16:18 »

mat moznost vyberu velky Hiwatt + 412 box alebo toto kombicko, hadaj, co by som si pre seba vyhodnotil ako lepsie ?  Žmurk

Co tu pleties Hiwatt zas? Bavím sa skvele Ja by som si radsej vybral hociaky celolampovy Marshall ako tuto Mesinu. Mesy mi proste vacsinou zvukovo vobec nesedia, co uz. S Hiwattmi to nema nic spolocne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 14. November , 2008, 12:18:13 »

Co tu pleties Hiwatt zas? Bavím sa skvele Ja by som si radsej vybral hociaky celolampovy Marshall ako tuto Mesinu. Mesy mi proste vacsinou zvukovo vobec nesedia, co uz. S Hiwattmi to nema nic spolocne.

s Hiwattmi to ma spolocne to, ze som chcel napadnut Tvoj zvukovy vkus  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #14 kedy: 14. November , 2008, 12:18:31 »

polozil by som asi otazku ze aky je pri tomto kombe pomer ceny a vykonu...2000 eur je slusny peniaz a za ten sa daju zohnat zaujimave rarohy.
Zaznamenané

o-yep sro
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 22 otázok.