Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
16. Jún , 2024, 12:42:23
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fontana pre Zuzanu Live Tour  (Prečítané 4576 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« kedy: 05. Jún , 2009, 10:57:18 »

V utorok som bol na bratislavskom koncerte tohoto turne.
V medziach pop/rocku to bolo jedno z najkvalitnejsich vystupeni ake som na domacej scene videl.

Kapela bola zlozena z top muzikantov:
Marcel Buntaj, Juraj Gaspar, Juraj Tatar, Bruno Oravec a gitary uplna ceresnicka na torte v podobe Jimi Cimbalu a Dusana Antalika.
Jimi zastaval klasicku rockovu skolu s dvoma fullstackmi za sebou. V solach nesetril notami a vsetkymi moznymi srederskymi technikami. Solo z Vody zahral do bodky ako zo studia.
Dusan je cim dalej tym viac ovplyvneny jazzom a fusion a to sa odzrkadlovalo aj v jeho hre. Premyslene, vystavane sola, skvely zvuk a taky ton, ze PAN TON. Je pre mna takym slovenskym Lukatherom, ale s lepsim zvukom. :)

V predstavovacke si dal kazdy muzikant kratke solo. Gaspar nam cosi zaslapoval a Tatar vystruhal take jazzove solo, ze som si musel radsej sadnut.

Co sa spevakov tyka, tak Haberovi sa potvrdilo, ze je dlhorocnym milacikom publika. Vyborne vystupovanie, vtip, charizma a v prvom rade 100%-tny spev. Ziaden slovensky spevak sa mi nepocuva tak dobre nazivo ako Habera.
Vrchol tohoto vsetkeho bol, ked sa k Haberovi pridala (podla mna) najlepsia ceska spevacka Lucie Bila, ktora svojim hlasom uplne zmietla zo stola mlade spevacky, ktore spievali predomnou. Mensie zavahania mala v skladbe Chlap z kriza, v ktorej si par krat poplietla text.
Na moje prekvapenie spieval cisto aj Jozo Raz a Vaso Patejdl dal poctivo aj koniec v Ak niesi moja.

Mladsiu generaciu zastaval Peto Cmorik, ktory ako vzdy spieval vyborne a vyborna ceska spevacka Ewa Farna. Este tam boli Tweensky, Kristina, ale to bol caj.
Aby sme nemali taky dobry pocit z koncertu, tak v strede nam trochu pokazil dobry dojem Ibi Maiga so svojimi cierymi ovcami, bielou bacou a podobnymi saskarnami.

Ak niesi moja:
Laska sialena:
« Posledná zmena: 05. Jún , 2009, 14:02:27 od Zakky » Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1 kedy: 05. Jún , 2009, 11:54:10 »

Ech.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #2 kedy: 05. Jún , 2009, 12:00:12 »

same vrcholy to uz musela byt ejakulacia
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #3 kedy: 05. Jún , 2009, 12:00:56 »

fuuuuj  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valla
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2227


nikki sixx a palo horvath 4ever :D :D


« Odpoveď #4 kedy: 05. Jún , 2009, 13:23:43 »

inac nechapem preco to nehrali povodny muzikanti co to nahrali Peci a spol Bavím sa skvele
Zaznamenané

Milujem Marshall Si píš!!!
piesok a strk to je marshalla popici zvuk :D
Chcem žiť, jak viem, v objatí náhod,
Veď celý svet mi leží pri nohách
ja nečakám na žiadny návod
mám svojich síl za celý národ.
 Skončím to trápenie s tou mojou výchovou,
nikdo si nevšimol, čo sa robí so mnou!!!!
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #5 kedy: 05. Jún , 2009, 13:39:31 »

k laske sialenej...(lebo som to hraval niekedy na gitare tak cca viem jak to ma vyzerat)...solo na zaciatku uplne zle...falosne jak diva svina a neni tam ten pocit co bol na nahravke...spev je super...lucie je neskutocna ale palo tam vyzera jak trtko pri nej Bavím sa skvele
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #6 kedy: 05. Jún , 2009, 14:15:32 »

uplne zmietla zo stola mlade spevacky, ktore spievali predomnou.

imbus, ty vsetalent  Beeee
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 05. Jún , 2009, 14:45:45 »

inac nechapem preco to nehrali povodny muzikanti co to nahrali Peci a spol Bavím sa skvele

Lebo to je plus/minus Antalikov a Patejdlov projekt a ked uz si to cele vymyslel, zmenezoval a urobil program, tak si tam aj hra.

...solo na zaciatku uplne zle...falosne jak diva svina...

Iba zavidis, ze tam niesi ty. :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
yeah
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 05. Jún , 2009, 19:24:56 »

Lebo to je plus/minus Antalikov a Patejdlov projekt
Mozem sa opytat odkial to vies a nakolko povazujes svoje zdroje za "zainteresovane"? :)
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #9 kedy: 05. Jún , 2009, 20:33:29 »

Mozem sa opytat odkial to vies a nakolko povazujes svoje zdroje za "zainteresovane"? :)

ved hral na gitaru v telke co si ho nevidel ?
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 08. Jún , 2009, 09:56:35 »

Mozem sa opytat odkial to vies a nakolko povazujes svoje zdroje za "zainteresovane"? :)

Myslim si to na zaklade http://www.antalik.sk/?cat=novinky a dramaturgie koncertu.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 09. Jún , 2009, 21:51:00 »

ten habera tam v tom videu co preboha nacvicuje?  Fuuha zíram Nechajte ma vydýchať
fakt nepozeratelne  ?§!. jedine, co sa o nom da povedat, ze nespieva falosne. skoda, ze sa to iste neda povedat o uvodnom antalikovom sole. ci kto to tak nakokot zahral.

ale hlavne, ze bambusek mal orgasticky vecer  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 23 otázok.