Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
14. Máj , 2024, 07:24:56
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Home made Les Paul diskusia  (Prečítané 4180 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 13. Január , 2012, 02:50:44 »

...naozaj si myslím, že meranie pražcov je práca pre človeka od fachu. Na to si netrúfam. 

vsak hej... len ze prazce sa meraju na desatiny milimetra, takze ked si napisal na "milimetre", tak si len potvrdil, ze mal by si riadne popremyslat a postudovat, nez sa do toho pustis... lebo ides trochu hrrr, aspon to tak posobi :) nic v zlom, hrajkaj sa, skusaj, moznosti su a vysledky sa dosiahnut daju tiez  Na zdravie!
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #16 kedy: 13. Január , 2012, 19:37:55 »

no to neni celkom to iste. lozko na srobovanie versus original spoj vrazeny fakt ze dost hlboko do tela, s tym ze krk pokracuje v tom tele este riadnym kusom dreva. myslim si, ze ak je nieco klasicky srobovany spoj a ty to tam miesto toho prilepis, tak vo vysledku to bude stale len to iste. nejde o srob versus lepidlo, ale o cely ten spoj... cim nechcem povedat, ze srobovany krk voci lepenemu je blbost... len ze les paul je pomerne specificky nastroj a ten sposob spoju krku s telom tam zohrava jednu z dolezitych uloh...

neviem ako je original les paul gibson ,ale ja som mal na mysli totok (alebo nieco podobne)


* les paul.jpg (66.22 KB, 550x385 - prehliadnuté 278 krát.)
« Posledná zmena: 13. Január , 2012, 19:41:19 od marosisko » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 14. Január , 2012, 08:54:14 »


neviem ako je original les paul gibson ,ale ja som mal na mysli totok (alebo nieco podobne)

Aj aj, seriove ten mensi a Custom Shopy ten vacsi. Este mali kedysi pocas 70-75 aj tretiu variantu, tzv. transitional.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #18 kedy: 14. Január , 2012, 10:00:18 »


neviem ako je original les paul gibson ,ale ja som mal na mysli totok (alebo nieco podobne)

no vsak a ja som co napisal ? ze bezny krk na srobovanie ak sa aj nalepi, tak to bude uplne iny spoj, ako maju les pauly...
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #19 kedy: 14. Január , 2012, 13:53:20 »

no vsak a ja som co napisal ? ze bezny krk na srobovanie ak sa aj nalepi, tak to bude uplne iny spoj, ako maju les pauly...
"ja som hovori" ze tento spoj sa da urobit aj z krku ktory je urceny na srobovanie. dolepis hranolcek ,co sa robi aj normalne a ofrezujes hornou frezou.  nejde to az tak hlboko do tela. ani nemoze lebo je tam hned vrazeny snimac.
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #20 kedy: 02. Marec , 2012, 19:42:39 »

Na youtube som videl nejakých chlapíkov čo do tela vlepovali krk, ktorý vyzeral skôr na to, že bol určený na šrubovanie  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 23 otázok.