Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Máj , 2024, 07:07:57
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kúpa "tichej stíšenej gitary" začiatočník  (Prečítané 355 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Patrik začiatočník
okukávač

Príspevkov: 1


« kedy: 31. Júl , 2022, 07:43:40 »

Dobrý deň,ahoj som tu nový a chel, by som začať hrať na gitaru, v podstate by som potreboval poradiť špecifickú gitaru a preto som sa rozhodol založiť novú tému.  Hral by som ako samouk určite nejaké jednoduché veci. Nejaké spevníky, pár akordov nemám prehnané ambície. Jednalo by sa  o elektro akustickú gitaru ale chcel by som Vás poprosiť o radu o tzv. tichý model ala Yamaha silent. Navyše som to vyhral, lebo som ľavák. Pozeral som web a  okrem tejto Yamahy ktorá sa fakticky robí v troch modeloch  kovové  nylonové struny  a špeciál akustika- krk  vhodný pre "klasické" hranie :) som toho moc nenašiel nejaký model s Číny ktorého sa trošku bojím a potom nejkú Enyu priamo s repro čo je už úlet alebo ak má niekto skúsenosť s nejakým tlmením akustickej gitary. Videl som na webe nejaké ponožkové triky hubky na riad  apod. ,ale to hodnotím tiež ako úlet. Čo sa týka tej gitary dôvod je taky že bývam v bytovke a venovať sa  hraniu budem až neskôr podvečer. Ideálne by bolo keby mal niekto skúsenosť s kokrétnym modelom Finančný limit v zásade nemám určený ale myslím že ísť prehnane vysoko vôbec nemá význam pre začiatočníka a vzhľadom na to že nepredpokladám že by som dosiahol výraznejších kvalít hrania. Ďakujem Paťo
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.027 sekund, 21 otázok.