Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. Máj , 2024, 06:02:20
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Martinlm (z cyklu "aparáty užívateľov")  (Prečítané 27003 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #105 kedy: 26. Marec , 2009, 22:23:23 »

gratulujem  Na zdravie!
Zaznamenané

stoka!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #106 kedy: 21. August , 2011, 10:42:54 »

K VHT bednicke pribudol VHT Sig X zosilnovac. Hral som na tom este len hodinku. Najviac sa mi zatial pacil cisty zvuk, ked som ho kusok viac  nagainoval a hral som na gitare s HB pri kobylke. Skreslene su super, ale ja tolko gainu nepotrebujem. Kazdy kanal sa vraj da pouzit aj ako cisty, tak si skusim na vsetkych spravit nejake dobre crunche Žmurk

Na skreslenom zvuku mi strat so singlom znel dost tvrdo, ani by som nepovedal, ze tam mam singel. Cize zdalo by sa, ze to dost zabija charakter gitary, ale asi to bolo len nastavenim. Ak dokazem zo stratu mat krasny cisty zvuk a zaroven aj tvrdsie skreslenie, tak tym lepsie.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #107 kedy: 21. August , 2011, 10:49:30 »

mne sa z VHTciek zatial najviac pacil pittbull ten viedol na plnej ciare mal presne taky ten saturovany growl v sebe krasne to liezlo skrz v mixe, sigx hralo ok, ale tak nejak 'sucho' ten zvuk je vyslovene 'dry' charakteru a mal som z neho dojem ze nema vyslovene ziaden konkretny charakter, taky uhladeny zosik to je.. este by som chcel pocut deliverance ale to tu asi teraz nikto nema na okoli.. predpokladam ale, ze aj to sigx budes vediet nastavit k vlastnej spokojnosti
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #108 kedy: 21. August , 2011, 10:56:47 »

karol tak to si asi moc tie aparaty nepocul  Bavím sa skvele
Zaznamenané

stoka!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #109 kedy: 21. August , 2011, 11:03:17 »

co ja viem.. ono mne staci vediet ze teba posledne 3 koncerty popri tom brunetti nebolo vobec kua pocut tak asi na tom aj nieco bude :)
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #110 kedy: 21. August , 2011, 11:03:58 »

Ked to porovnam s Valwattom, tak je to samozrejme iny typ zvuku (Valwatt mam postaveny na motiv JCM Slash). Je viacej disciplinovany (Bavím sa skvele) a viacej to valcuje, ale este som na skreslenom zvuku nedosiahol az taku cistotu tonov v akordoch.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #111 kedy: 21. August , 2011, 11:04:48 »

Ked to porovnam s Valwattom, tak je to samozrejme iny typ zvuku (Valwatt mam postaveny na motiv JCM Slash). Je viacej disciplinovany (Bavím sa skvele) a viacej to valcuje, ale este som na skreslenom zvuku nedosiahol az taku cistotu tonov v akordoch.

jop to moze byt presne kvoli tej kompresii(uhladenosti) o ktorej hovorim..
Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #112 kedy: 21. August , 2011, 11:06:41 »

co ja viem.. ono mne staci vediet ze teba posledne 3 koncerty popri tom brunetti nebolo vobec kua pocut tak asi na tom aj nieco bude :)

hej bude, ze dofetovany sumo 3/4 koncertu presedi pred barom karol  ?§!. ?§!. ?§!. ?§!.

a ja nemam potrebu knedlit sa na podiu na plne gule tak aby nik nic ine nepocul  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 21. August , 2011, 11:07:28 od miso_kolo » Zaznamenané

stoka!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #113 kedy: 21. August , 2011, 11:08:55 »

Netreba davat privela gainu. Len tolko, aby mi to bralo aj rychlejsi captavy picking. Takto to skusim a urcite si tam najdem, co potrebujem.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #114 kedy: 21. August , 2011, 11:09:16 »

(miso) to je tiez pravda tam bol problem asi aj v inom :) znalci vjedi heh.. .. aj ked, stale mam dojem ze ten pittbull sa mi pacil viac na mentaaaal :) .. sigx bude asi onieco univerzalnejsie kedze z toho clovek dostane aj 'rockove' zvuky..  ten deliverance je na tom ako? nemal si to?
« Posledná zmena: 21. August , 2011, 11:09:55 od kaolko » Zaznamenané

miso_kolo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3208


on neni koko*t on je retardovany


« Odpoveď #115 kedy: 21. August , 2011, 11:12:58 »

sig:x by mal vychadzat prave z deliverance.

a porovnanie pittbulov (ci uz UL alebo CL) oproti sig:x - sig:x je dravejsi, viac traktorovitejsi a viac artikulavanejsi, zrozumitelnejsi - prave v akordoch a pod.

a samozrejme, sig:x ma viac moznosti, plne 3 kanaly a half power na kazdom kanali
Zaznamenané

stoka!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #116 kedy: 23. Október , 2011, 10:39:51 »

Uz pouzivam cisty, skresleny s boost aj bez boost a lead, takze sa postupne ucim :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.057 sekund, 22 otázok.