Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
10. Máj , 2024, 21:25:56
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Znovuotvorenie klubu Babylon - po novom Majestic Music Club  (Prečítané 20016 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #60 kedy: 02. Január , 2010, 22:58:52 »

jo kde su časy winter solstice eve s orkristom v narvanom babylone :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 02. Január , 2010, 23:07:36 »

jo kde su časy winter solstice eve s orkristom v narvanom babylone :-)

Veru to boli dobre akcie, na tej poslednej tam boli zhruba 800 ludi.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 03. Január , 2010, 00:10:35 »

Hehe, no veru, ten cas nejako rychlo leti. :D Este spyros by mohol spomenut silence.nfo.sk :).
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #63 kedy: 03. Január , 2010, 10:26:32 »

Nie je niekde bekap? Niektore recenzie by som si precital znova :)
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #64 kedy: 03. Január , 2010, 16:42:47 »

mám akurát audio záznam z WSE 2002 a 2003, orkrist a galadriel...viem že niekto mal aj DVD odtiaľ.
a kopec fotiek...to boli skvelé koncerty...zlatá éra BA metalu :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #65 kedy: 03. Január , 2010, 19:53:10 »

Hehe, no veru, ten cas nejako rychlo leti. :D Este spyros by mohol spomenut silence.nfo.sk :).

Co s nim? Boli casy, ale sa minuli... a to bol dobre rozbehnuty projekt.

Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #66 kedy: 03. Január , 2010, 20:14:31 »

mám akurát audio záznam z WSE 2002 a 2003, orkrist a galadriel...viem že niekto mal aj DVD odtiaľ.
a kopec fotiek...to boli skvelé koncerty...zlatá éra BA metalu :-)

sorry za offtopic, ale ty si ktory clanok z tej Vasej hudobnej zalezitosti ? skvela muzika, klobuk dole  Zdravíčko pripomina mi to velmi vela mojich oblubenych veci.
Nastudoval som Vas na BZ webe, len tak dalej !
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #67 kedy: 03. Január , 2010, 23:45:27 »

sorry za offtopic, ale ty si ktory clanok z tej Vasej hudobnej zalezitosti ? skvela muzika, klobuk dole  Zdravíčko pripomina mi to velmi vela mojich oblubenych veci.
Nastudoval som Vas na BZ webe, len tak dalej !

ak myslis sisterhood, tak tam hram klavesy, a som rad ze sa ti paci :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #68 kedy: 04. Január , 2010, 00:24:21 »

ak myslis sisterhood, tak tam hram klavesy, a som rad ze sa ti paci :-)


jasne, sisterhood ! kamo, klobuk dole .. velky talent, neviem ci som pocul niekoho takto hrat co sa tyka skillu a myslenia / vkusu v okoli na "amaterskej" urovni
 Bravooo
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #69 kedy: 04. Január , 2010, 14:10:10 »

jasne, sisterhood ! kamo, klobuk dole .. velky talent, neviem ci som pocul niekoho takto hrat co sa tyka skillu a myslenia / vkusu v okoli na "amaterskej" urovni
 Bravooo

Jo ďakujem aj za chalanov :-) No tak to je také moje dieťatko sisterhood, len škoda, že sa s tým moc nedajú hrať koncerty, resp. nie je kde, žánrovo spriaznených kapiel je málo. Ale tak nám to nevadí :-D
Ak by si chcel vidieť naživo náhodou a nemáš to moc ďaleko tak sa chystá koncert 20. februára v Hlohovci v empírovom divadle :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #70 kedy: 04. Január , 2010, 14:17:38 »

sisterhood je smakovka najvacsia!!  snad sa vam to podari udrzat v chode.. skoda ze tam live neni aj gitara mne to tam trochu chybalo ked som to videl, priznam sa..    a tiez skoda ze tam uz nie su tie povodne starsie songy na tom bandzone.. daydreaming ak si dobre pamatam? a este nieco tam bolo predtym navyse.. nieco guitar..
« Posledná zmena: 04. Január , 2010, 14:22:29 od kaolko » Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #71 kedy: 04. Január , 2010, 14:38:52 »

sisterhood je smakovka najvacsia!!  snad sa vam to podari udrzat v chode.. skoda ze tam live neni aj gitara mne to tam trochu chybalo ked som to videl, priznam sa..    a tiez skoda ze tam uz nie su tie povodne starsie songy na tom bandzone.. daydreaming ak si dobre pamatam? a este nieco tam bolo predtym navyse.. nieco guitar..

Hehe no funguje to už cez štyri roky s bilanciou dva koncerty za rok takže každý v kapele vie na čom sme - že tridsať koncertov za rok s touto hudbou nikdy nebude a všetci sme s tým zmierení :-D :-D a výhoda je aj, že mám super spoluhráčov jak po ľudskej tak po inštrumentálnej stránke (napríklad truhel - bubeník hrá dovedna asi rok na bicích, pôvodom je vynikajúci gitarista), robíme to pre zábavu a myslím, že to ešte pár rôčkov vydrží.
Myslis "Dayvision / Nightvision" - ten stále hrávame aj na živo, a to druhé s gitarou bol randomize, no tie staršie songy (vlastne päť pesničkové demo) mám doma ti pošlem ak chceš :-D ale keď sme nahrali toto promo - sausage party, už v štúdiu a s určitým zvukom tak sme tam chceli nechať len to promo aby tie staré veci pri tom nezneli ako z magneťáku a staré veci ešte neboli na takej inštrumentálnej a kompozičnej úrovni ako sú tieto.
Hej no ja som najprv gitaru veľmi chcel, ale potom už nechcel, lebo zohnať schopného gitaristu po všetkych stránkach (vzdialenosť, aparát, ľudsky v pohode, a ešte aj že robíme to pre zábavu) je trochen problém, a mali sme pocit, že s gitarou sa to začína veľmi blížiť progresívne metalovým kapelám, čo sme zas tak úplne nechceli :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #72 kedy: 04. Január , 2010, 14:41:48 »

 Je to frajer paraada jasneee randomize a tie visiony tak to bolo! sak pocuj, mas tu temu? ak hej tak to sem zaves urcite sa to bude pacit viacerym ludom to stoji za vypocutie fakt..
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #73 kedy: 04. Január , 2010, 14:58:37 »

no ono to tu volakde aj je a nevim či ne aj dva krát :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #74 kedy: 04. Január , 2010, 15:03:00 »

hmm je tu len tema bez starych songov http://forum.gitaristi.sk/index.php/topic,76010.msg276298.html#msg276298 ked tak to tam hod pls fakt si to rad vypocujem zas (na tom myspace a bandzone su len novsie ako si spominal)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.