Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
12. Máj , 2024, 13:59:05
Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Nehody s gitarami  (Prečítané 29338 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« kedy: 29. November , 2005, 13:57:39 »

Tak ma napadlo, ze by sme tu mohli spomenut, komu sa ake nehody \"podarili\" so svojimi gitarami a ci to prezivate tak dramaticky ako ja.
Mne sa stala akurat jedna neprijemna vcera, som si steloval vysku snimaca, vysmykol sa mi srobovak z paprce a spravil neprijemny skrabanec na laku na dolnom vyreze. Ma az zamrazilo, mi to posralo cely zvysok dna, kedze na svoju gitaru som obzvlast citlivy.
Predtym som zazil este jednu katastrofu, ked mi matka pocas upratovania v mojej izbe zavadila o kabel a stiahla gitaru zo stojana. Ja som bol vo vedlajsej izbe a pocul som ako gitara tresla o zem. V soku som vbehol do izby a uz som ocakaval najhorsie - zlomenu hlavicu. Nastastie padla hmatnikom dolu na makky koberec, takze sa nic sa nestalo, akurat maly skrabancek na hlave ostal. Doteraz mi nabehnu zimomriavky, ked si na to spomeniem.
Raz davno sa mi este vytrhlo SGcko z remena a treslo o skrinu spodnou hranou, ostala neprijemna odrenina.
Tiez vas to vie tak vytocit, ked na vasej gitke pribudne nova jazva?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #1 kedy: 29. November , 2005, 14:22:35 »

mňa to vôbec netrápi, pokiaž to nevadí samotnému účelu - hre alebo zvuku. od roberta som kupoval n4 s nieožkými škrabancami... teda mohol spustiť...ha ha ha čo sa týka nehôd, tak žiadnu strašnú som nemal, ale stále hlavou (nielen gitary:laugh:) narážam o strechu (izbu mám v podkroví), ale ešte to nie je na žaidnej gitarke vidno...
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 29. November , 2005, 14:27:20 »

inak to si treba zapamatat. Vseobecne \"mama\" a gitara su neznasanlive tvory, to je ako voda a olej. Ruky prec !
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 29. November , 2005, 14:43:38 »

Imbus, mozme to zhrnut inak celkovo, ze zvacsa zeny (ak dotycna nie je gitaristka) a gitary nemusi byt najstastnejsia kombinacia. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #4 kedy: 29. November , 2005, 16:50:25 »

veru,hlavne ked- \"Uhni s tou gitarou,idem vesat pradlo\" (z mojej izby je balkon)

no mne sa casto stava ze buchnem hlavou (na gite) do stola,skryne,stolicky,alebo ked sa ponahlam a rychlo sa ju snazim polozit na stojan a netrafim sa,zazivam infarktove stavy.
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 29. November , 2005, 19:45:49 »

Mne sa stala tiez nehoda.... mal som novu gitaru asi 2 tyzdne, utieral som kazdy flak a bola ako zo skatulky... raz som prisiel do izby ze si idem zahrat, hodil som gitaru na seba a popravoval som si kapucu, ale pas sa mi odopol a gitara spadla asi z metrovej vysky kobylkou dolu, este ze som mal nahodou vysrobovanu paku inak by nasledky mohli byt o moc horsie... \"Nastastie\" sa iba odrel lak pri vstupe a pod kobylkou sa odstiepol kus laku... Nie som ziadna mekota, ale priznam sa mal som v ociach slzy... Smútim Odvtedy uz pribudlo par skrabancov a tak ale to sa da prezit :unsure:

Naposledy upravil astaroth777, : 29.11.2005 o 19:49
Zaznamenané
Punisher
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 645



« Odpoveď #6 kedy: 29. November , 2005, 19:48:54 »

hmm nechcel by som....ale myslim ze existuje nejaky lak ci co,ktori vyplni tieto ryhy..myslim:whistle:
Zaznamenané

As A.S. LaVey said: \"The hunter must hunt. The moment he stops, he becomes the hunted\".
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #7 kedy: 29. November , 2005, 20:12:35 »

ale keď mi niekto poškriabe auto, tak môže byť rád, že ho pri tom nechytím, lebo by som išiel do basy:evil:
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 29. November , 2005, 22:39:06 »

Punisher napísal:
Citácia
hmm nechcel by som....ale myslim ze existuje nejaky lak ci co,ktori vyplni tieto ryhy..myslim:whistle:


no.... ja som v tom soku nalial tam sekundove lepidlo DEBIL som ale, ze :woohoo:
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 30. November , 2005, 08:22:59 »

Najvacsia nehoda pre moju gitaru bola a je, ze som na nej zacal hrat.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 30. November , 2005, 17:55:25 »

:woohoo:  :woohoo:  :woohoo:  hahaha
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #11 kedy: 30. November , 2005, 18:10:30 »

Martin LM:woohoo: :sick: ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Hosť
« Odpoveď #12 kedy: 30. November , 2005, 21:36:52 »

moja je uz dost dobyta ale neviem preco mna to tesi :). mne sa to totis strasne pacia obite gitary.ale tiez pametam taky prvy vbuch dogitary :) dost ma to vtedy trapilo :)
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #13 kedy: 30. November , 2005, 23:16:23 »

Mne sa stali dve nehody-obidve na stratocasteri

01.Pocas show nas vtedajsi spevak za cal tocit mikrofonom na snure a drrrrb mi do hlavy na fendrovi.al som tam otlacenu sietku z Shurky trcali z toho triesky....katasrofa.....pan majster Milos Klas to opravil tak,ze tam nie je ani najmensi naznak toho,ze by ta gitara bola niekedy poskodena.Z toho nechapem dodnes.....



02.Klasicke cierne platene puzdro na gitaru ,ktore sa da dat cez rameno....raz som si takto na rameno zavesil stratocaster.....putko povolilo....puzdro spadlo aj s gitarou.....odbity lak na tele na tom mieste,ako je zuzene kvoli pravej ruke.......ale to som uz nechal tak.Stratocasteru to pristane:)

Naposledy upravil Jimi Cimbala, : 30.11.2005 o 23:52
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 30. November , 2005, 23:39:58 »

presne jimi viem o com hovoris, je by som zakazal predavat povlaky a obaly na gitary s umelymi \"skobami\", raz sa mi stalo, ze sa  mi tiez odopol remen a padla mi gitara na zem (akustika), potom som ju pozrel a nic som tam nevidel, no len co som zacal hrat, tak sa mi zacal odierat sveter. Potom kukam a odstiepena zadna doska , skoro ma jeblo, tak som to dal do zveraka a zlepil lepidlom na drevo, skvela robota :woohoo:
a to tiez mozem rozpravat na temu MAMA-GITARA. Ked som mal LP asi tyzden, zaspal som a mama mi isla odpratat gitaru...(vidim ako vam stavaju vlasy dupkom :lol: ) no a zobudim sa na to, ako jej vypadne z kufra... nastastie na postel, ale skoro som sa posral, takze len nejaky ten skrabanec nastasie.

Naposledy upravil swordy, : 30.11.2005 o 23:41
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.089 sekund, 22 otázok.