Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
22. Máj , 2024, 08:19:10
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kto tu ma aky Gibson  (Prečítané 79309 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Stano
stály hosť
*****
Príspevkov: 833


Daj tónu dušu !!!


WWW
« Odpoveď #180 kedy: 03. Júl , 2013, 20:34:51 »

Pani, keby som tusil co tu mojim prispevkom spustim radsej by som si zahrizol do vsetkych prstov a to by sa mi veru tazko potom hralo na gitare. Proste gitary su pekny konicek, kazdy ma svoje TOP a hlavne ze sa mame o com bavit. Mne ties najviacej pasuje Gibson LP a Fender strat (ale aj vsetky jeho dobre klony - suhr, nash, g&l, ...) a gitary ako Ibanez atd. ma vobec neoslovuju, aj ked to je uz len subjektivna zalezitost lebo vsetko su to bobre nastroje. Jedine co je este podla mna velmi dobre a aj ma dost oslovuje je PRS. Teda aj ja som urcite poznaceny overenymi znackami (Fender, Gibson a teda hlavne ten Fender stratocaster) a preto z vlastnej skusenosti konstatujem moje postrehy, ale netreba to nijako dramatizovat.  Proste Robo aj Brano maju krasne a dobre gitary s historiou.  Na zdravie!
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 20:38:41 od Stano » Zaznamenané

Sivcak 56 stratocaster, Keller 70 custom ash strat, Klema SJ200, HOT Amps, JT-Amps Screamer 808
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #181 kedy: 03. Júl , 2013, 20:56:17 »

Pani, keby som tusil co tu mojim prispevkom spustim radsej by som si zahrizol do vsetkych prstov

To je miestny folklor, nic si z toho nerob.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #182 kedy: 03. Júl , 2013, 21:04:21 »

Buďme radi, že si môžeme kupovať gitari a nemusíme šetriť na náboje..je to super konícek, nemali by sme sa tu pomaly vraždiť koli znackam. Ja nezazlievSemishoIbanez...su to krásne nástroje...mňa bavia Gibsony a Fender, tak si ich točím a teším sa.
« Posledná zmena: 03. Júl , 2013, 21:06:27 od RobG » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #183 kedy: 03. Júl , 2013, 23:40:52 »

na hocijakom nastroji s plynm telom (cize nie semiakustiky) a s pevnou kobylou (cize nie Mustangy a Jazzmastre) sa da zahrat hocijaky moderny metal, ked to bude s adekvatnym aparatom... stare HB budu mat tendenciu piskat, cize trochu viacej snahy o krotenie zvuku, takisto single budu brumet a menej tahat, cize zase trochu viacej snahy, ale inak nevidim v nicom problem... ci ? metal je v pravacke a v aparate a az poooooootom v gitare, podla mna... sice sa metalu venujem len velmi okrajovo a skorej teoreticky ako prakticky, ale za tym co pisem si stojim  Som frajer
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #184 kedy: 04. Júl , 2013, 07:37:34 »

dufam ze si tu teoriu nadobudol aspon na LP fore
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #185 kedy: 04. Júl , 2013, 07:44:29 »

na hocijakom nastroji s plynm telom (cize nie semiakustiky) a s pevnou kobylou (cize nie Mustangy a Jazzmastre) sa da zahrat hocijaky moderny metal, ked to bude s adekvatnym aparatom... stare HB budu mat tendenciu piskat

No ved presne to inak som pisal aj ja, ze niektore gitary su viac, niektore menej a niektore vobec vhodne na moderny aj nemoderny metal. Tot vsjo :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #186 kedy: 04. Júl , 2013, 07:54:12 »

metal je v pravacke
neeeeeee  Bavím sa skvele vsak to so sa snazil progimu naznacit
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #187 kedy: 04. Júl , 2013, 07:56:29 »

Uz jebte na metal, radsej sa tu chvalte s gipsonmi, zatial vedu v pocte 41. Popiskujem si Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #188 kedy: 04. Júl , 2013, 08:11:49 »

vedu pred kym? ledva prekonavate isteho ibanez maniaka
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #189 kedy: 04. Júl , 2013, 08:14:47 »

vedu pred kym? ledva prekonavate isteho ibanez maniaka

Vedu suverenne v pocte majitelov aj v pocte kusov. Samozrejme ako sa uz pisalo, porovnavajme to s drahsimi USA Fendrami alebo Ibanezmi. Povedzme ta hranicna cena nech je 1200 EUR za kus. Myslis, ze tu bude 41 Fendrov, PRS alebo Ibanez s vyssou cenou ako 1200 EUR za kazdy kus a s 30 majitelmi? Popiskujem si
« Posledná zmena: 04. Júl , 2013, 08:18:53 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #190 kedy: 04. Júl , 2013, 08:19:09 »

Ved suverenne v pocte majitelov aj v pocte kusov. Samozrejme ako sa uz pisalo, porovnavajme to s drahsimi USA Fendrami alebo Ibanezmi. Povedzme ta hranicna cena nech je 1200 EUR za kus. Myslis, ze tu bude 41 Fendrov, PRS alebo Ibanez s vyssou cenou ako 1200 EUR za kazdy kus a s 30 majitelmi? Popiskujem si
my metlaci mame Semisha, az bude mat nejaky gibsonista tolko gibsonov ako on ibanezov, tak potom sa mozme bavit o nejakom vedeni, inac je to stale v rovine kolko gibsonakov treba aby sa dotiahli na jedneho ibanezaka  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 04. Júl , 2013, 08:20:54 od styrioci » Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #191 kedy: 04. Júl , 2013, 08:19:27 »

a čo pod 1100 e nieje gitara poriadna , jaaaaaaaaaaaj ta , a japan fender nieje poriadny fender jaaaaaaaaaaaj ta
« Posledná zmena: 04. Júl , 2013, 08:25:32 od stevino179 » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #192 kedy: 04. Júl , 2013, 08:28:00 »

my metlaci mame Semisha, az bude mat nejaky gibsonista tolko gibsonov ako on ibanezov, tak potom sa mozme bavit o nejakom vedeni, inac je to stale v rovine kolko gibsonakov treba aby sa dotiahli na jedneho ibanezaka  Bavím sa skvele

Ale to je predsa uplne ina rovina, ked vypichnes jedneho majitela s 20 kusmi a potom tu uz na fore su mozno jeden dvaja dalsi. Nechajte ma vydýchať
Mna zaujalo to, ze gipsoniky sa tesia aj na Slovensku slusnej popularite a su z drahsich znaciek najviac zastupene, kedze toto forum predsa len mozeme brat ako kvazi reprezentativnu vzorku na Slovensku. Uz len ked to porovname s "podobnymi" konkurencnymi znackami ala Fender a PRS. PRS je tu doslova zopar napriklad.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #193 kedy: 04. Júl , 2013, 08:30:53 »

ja som len sokovany kolko gitaristov na slovensku s tak drahymi nastrojmi je, ktori navyse analyzuju az pomaly nepocutelne alikvoty a pouzivaju jedlo na prirovnanie ako to hra a tak... :-) ale potom ked dojde na lamanie chleba tak sa ukaze ze z tisic gipsonakov/fendrakov/ibanezakov vedia hrat piati :-D
« Posledná zmena: 04. Júl , 2013, 08:32:35 od killo » Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #194 kedy: 04. Júl , 2013, 08:32:49 »

ja som len sokovany kolko gitaristov na slovensku s tak drahymi nastrojmi je :-) ale potom ked dojde na lamanie chleba tak sa ukaze ze z tisic gipsonakov/fendrakov/ibanezakov vedia hrat piati :-D

To je druha vec. Bavím sa skvele

To mas podobne ako v BA, ked pozeras priemerny vozovy park, tak je lepsi ako vo Viedni alebo aj v Nemecku pomaly. Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 04. Júl , 2013, 08:33:06 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 21 otázok.