Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
10. Máj , 2024, 19:49:34
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bicie. Mozem?  (Prečítané 12341 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #45 kedy: 20. December , 2009, 14:37:48 »

sak jasne ide o show o nic ine :) ludia chcu vidiet senzacie
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #46 kedy: 20. December , 2009, 14:37:56 »

..ci mas len klasicky slovensky komplex zotriet vsetko co nespada do tvojich klapiek? dufam ze sa mylim  :)

ja si vazim viacerich ludi a hudobnikov ako si vies mozno predstavit, ale musi ma to presvedcit ze ked si to vypocujem posadi ma to, nie recami tipu hrava s neviem akymi hudobnikmi a vymyslel si neviem aku coolovu sadu.. aby bolo jasne, ja sa donho nenavazam ani ho neznevazujem ako bubenika ci hudobnika, ja len tvrdim, ze tych par mega predvadzacich videi co sa da snim vidiet na youtube su pekna kokotina
ked som sa pytal MKhardyho ze co na tom hrava tak to bola normalne polozena otazka, lebo som zvyknuty a poznam bubenikov ktory hraju len na tom co realne vyuzivaju, nie ze sa raz za 10 minut otocia na stolicke o 180° a spravia cingi-lingi na 15 cinelov. A aby som nebol obvineny zo slovenskeho komplexu tak dam priklad koho si urcite vazim  :)
« Posledná zmena: 20. December , 2009, 14:40:38 od Krtko » Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #47 kedy: 20. December , 2009, 14:37:59 »

jak j*ebnuti... vsak hento bola predvadzacka, ten clovek sa zivi bubnovanim, ma slavne meno, bere love za reklamu. tak teda predvadza mega sadu bicich. co Vas to tak pohorsuje ? Bozzio nahral X albumov rozneho zanru, je to perfektny bubenik, nema problem ani s bigbitovym bum-cvachom a nema problem ani s hrkalkovymi onaniami. jasne ze hentake predvadzacky su kokotina, ukazte mi nejaku predvadzacku, ktora je o umeni a ne o kokotinach.
suhlas...pisal som ze neviem co nahral skym ako..nepoznam ho..ale hento video mi nic nevravi
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
udry
Hosť
« Odpoveď #48 kedy: 20. December , 2009, 15:22:16 »

No,smejem sa jak hovado. Bavím sa skvele   Ked si gitarista vezme 8-strunku a postaví za seba 4-5 full stackov,tak je to super borec. Ked si bubeník postaví velku sadu,tak je koko*t.   Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #49 kedy: 20. December , 2009, 18:34:21 »

No,smejem sa jak hovado. Bavím sa skvele   Ked si gitarista vezme 8-strunku a postaví za seba 4-5 full stackov,tak je to super borec. Ked si bubeník postaví velku sadu,tak je koko*t.   Bavím sa skvele

 ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 20. December , 2009, 22:50:48 »

Tak len na ukazku ze co Jano (MMhardKy) hrava na tych bicich : pripadne : http://www.myspace.com/personagrataband
Podla mna je to excelentny bubenik.
« Posledná zmena: 20. December , 2009, 22:52:44 od Semish » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #51 kedy: 20. December , 2009, 22:54:23 »

skvela kapela a muzika  Bravooo
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #52 kedy: 20. December , 2009, 22:55:06 »

skvela kapela a muzika  Bravooo
je to skvele  Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! ...paci sa mi ace!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #53 kedy: 20. December , 2009, 23:03:19 »

ja si vazim viacerich ludi a hudobnikov ako si vies mozno predstavit, ale musi ma to presvedcit ze ked si to vypocujem posadi ma to, nie recami tipu hrava s neviem akymi hudobnikmi a vymyslel si neviem aku coolovu sadu.. aby bolo jasne, ja sa donho nenavazam ani ho neznevazujem ako bubenika ci hudobnika, ja len tvrdim, ze tych par mega predvadzacich videi co sa da snim vidiet na youtube su pekna kokotina
ked som sa pytal MKhardyho ze co na tom hrava tak to bola normalne polozena otazka, lebo som zvyknuty a poznam bubenikov ktory hraju len na tom co realne vyuzivaju, nie ze sa raz za 10 minut otocia na stolicke o 180° a spravia cingi-lingi na 15 cinelov. A aby som nebol obvineny zo slovenskeho komplexu tak dam priklad koho si urcite vazim  :)

vypni tomu chlapcovi hudobny doprovod a ktovie kam sa zvrtne debata  :) ale jasne, myslim ze viem ako to myslis s tym bozziom. mna tieto predvadzacky tiez neohuruju, ale ono to obcas vyznie srandovne ked niekto na svetoveho muzikanta ukaze prstom ze kokotina a pritom o nom nic nevie a sudi z jedneho jutubu  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #54 kedy: 20. December , 2009, 23:07:50 »

vypni tomu chlapcovi hudobny doprovod a ktovie kam sa zvrtne debata  :) ale jasne, myslim ze viem ako to myslis s tym bozziom. mna tieto predvadzacky tiez neohuruju, ale ono to obcas vyznie srandovne ked niekto na svetoveho muzikanta ukaze prstom ze kokotina a pritom o nom nic nevie a sudi z jedneho jutubu  Na zdravie!
pista spomenul som to predtym a napisem to aj teraz...komentoval som konkretne to video..ktore namna skutocne bohuzial posobi ako uplna kokotina..nevidim v tom nic neuveritelne..nic svetove...to ze je terry bozzio svetovy format bubenicky otom niet pochyb
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #55 kedy: 21. December , 2009, 00:36:56 »

pista spomenul som to predtym a napisem to aj teraz...komentoval som konkretne to video..ktore namna skutocne bohuzial posobi ako uplna kokotina..nevidim v tom nic neuveritelne..nic svetove...to ze je terry bozzio svetovy format bubenicky otom niet pochyb


jo. tema tu uz x krat bola - ako niekoho/nieco zhodnotit podla 1 videa na youtube  ?§!.
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #56 kedy: 21. December , 2009, 00:42:14 »


jo. tema tu uz x krat bola - ako niekoho/nieco zhodnotit podla 1 videa na youtube  ?§!.
dobre ale ja hovorim svoj subjektivny nazor na to video...mozno ine video by sa mi pacilo...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #57 kedy: 21. December , 2009, 00:43:59 »

Tak len na ukazku ze co Jano (MMhardKy) hrava na tych bicich : pripadne : http://www.myspace.com/personagrataband
Podla mna je to excelentny bubenik.

da sa niekde kupit nosic s touto hudbou ?
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #58 kedy: 21. December , 2009, 00:46:09 »

da sa niekde kupit nosic s touto hudbou ?

skvela otazka ! Tiez ma to zaujima, rad by som Vas okrem ukojenia svojho hudobneho hladu aj podporil
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 21. December , 2009, 00:46:40 »

dobre ale ja hovorim svoj subjektivny nazor na to video...mozno ine video by sa mi pacilo...

ok, tak chod okomentovat aj tych dalisch 532498428542473725848953485784573245439534 kokotin co su na youtube, vies asi ako kzdeho zaujimaju kokotske komentare ku kokotinam :)
Zaznamenané

Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.