Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 02:02:04
Strán: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 129 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: pripomienky / otazky  (Prečítané 398247 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1815 kedy: 10. Apríl , 2013, 17:46:29 »

....ty vole, kde je reeller aby Ti napísal že si úplne mimo Nechajte ma vydýchať
Bol zdierany tymto zvratenym rezimom a musel pracovat.  Bavím sa skvele
Ale poslal by som stevinovu zenu a deti ked podrastu makat na slovenske dialnice, kym by sa neurobili k smrti, ked  je to spravne podla neho.  Ja som čert..
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1816 kedy: 11. Apríl , 2013, 06:05:21 »

on ten smer hlavne nikdy a nikde nefungoval ako umelecky  Ja som čert..

no napriklad brat na umeleckej skole o nom pise diplomovku  Na zdravie!
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #1817 kedy: 11. Apríl , 2013, 08:39:30 »

no napriklad brat na umeleckej skole o nom pise diplomovku  Na zdravie!
Tak mu odkaz nech si dava pozor, lebo mozno bude mat v komisii niektoreho z miestnych odbornikov.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1818 kedy: 11. Apríl , 2013, 09:39:32 »

Inak je ale fakt na povazenie, ze za hakovy krizik hrozi trestne stihanie a za symboly a propagaciu komunizmu nie, pricom "polozil" viac ludi.

Nesuhlasim  Na zdravie!

PS: Hentu mikinu planujem kupit, ked schudnem. To je podpora komunizmu a socializmu???


* cssr.jpg (30.87 KB, 400x400 - prehliadnuté 296 krát.)
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1819 kedy: 11. Apríl , 2013, 10:11:08 »

Nesuhlasim  Na zdravie!

A proc muj mily?  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #1820 kedy: 11. Apríl , 2013, 10:17:06 »

A proc muj mily?  Popiskujem si

non relevant information mojko  Bleee
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #1821 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:19:18 »

Je mi ľúto, že moje slová si zobrali osobne ľudia, ktorým adresované neboli. Ale musím trvať na tom, že Cubo sa trestného činu dopustil a stále dopúšťa. Kosak a kladivo je symbolom triednej nenávisti a to je trestný čin. Preto Cuba považujem za hlupáka a zločinca  Zdravíčko
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1822 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:24:32 »

Je mi ľúto, že moje slová si zobrali osobne ľudia, ktorým adresované neboli. Ale musím trvať na tom, že Cubo sa trestného činu dopustil a stále dopúšťa. Kosak a kladivo je symbolom triednej nenávisti a to je trestný čin. Preto Cuba považujem za hlupáka a zločinca  Zdravíčko

dakujem, je to vzajomne  Na zdravie!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1823 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:27:51 »

Ale musím trvať na tom, že Cubo sa trestného činu dopustil a stále dopúšťa. Kosak a kladivo je symbolom triednej nenávisti a to je trestný čin. Preto Cuba považujem za hlupáka a zločinca  Zdravíčko

Snad uz fakt nemyslis vazne toto. Nechajte ma vydýchať Aky trestny cin, ci Ty povazujes za trestny cin nieco co sa Ti v danej chvili hodi? Ty si horsi ako boli nasi sudruhovia inak, ludi by si trestal uz za avatar. Najvacsi "komunista" si tu veru Ty.  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1824 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:35:55 »

Snad uz fakt nemyslis vazne toto. Nechajte ma vydýchať Aky trestny cin, ci Ty povazujes za trestny cin nieco co sa Ti v danej chvili hodi? Ty si horsi ako boli nasi sudruhovia inak, ludi by si trestal uz za avatar. Najvacsi "komunista" si tu veru Ty.  Bacha na vec kamo!

progi super avatar  Bavím sa skvele
Zaznamenané
KubBasak
stály hosť
*****
Príspevkov: 1208



« Odpoveď #1825 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:37:33 »

Snad uz fakt nemyslis vazne toto. Nechajte ma vydýchať Aky trestny cin, ci Ty povazujes za trestny cin nieco co sa Ti v danej chvili hodi? Ty si horsi ako boli nasi sudruhovia inak, ludi by si trestal uz za avatar. Najvacsi "komunista" si tu veru Ty.  Bacha na vec kamo!
Ty sa tiež dopúšťaš trestného činu Stalinom. Odchádzam. S komunistami nechcem mať nič spoločné, zbohom čuráci.
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #1826 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:39:26 »

Co tu riesite zas  Bavím sa skvele ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1827 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:40:17 »

Ty sa tiež dopúšťaš trestného činu Stalinom. Odchádzam. S komunistami nechcem mať nič spoločné, zbohom čuráci.

Zbohom  Bavím sa skvele


* A-1967-Soviet-propaganda--007.jpg (33.52 KB, 460x276 - prehliadnuté 238 krát.)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
glamrocker
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 695



« Odpoveď #1828 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:42:37 »

suhlasim s kubasakom komunisti su svine!
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1829 kedy: 16. Apríl , 2013, 11:44:08 »

suhlasim s kubasakom komunisti su svine!

Clovek by neveril, kolko ich je infiltrovanych aj do slovenskej rockovej sceny.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 120 121 [122] 123 124 ... 129 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.116 sekund, 23 otázok.