Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
18. Máj , 2024, 05:22:48
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: DUB-JAM nights (Irish pub jam sessions)  (Prečítané 60555 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #60 kedy: 30. Jún , 2011, 21:27:25 »

6/7 - GREEN GOES BLUE - Dubliner Blues Jam. Na zdravie!

ak mas modriny, prid.... hahahahaha

Ziadne ' ale kua nedavaj tam taky dlhy solo'.nenenenenene.

Povinna vybava: slide (alebo pohar/umela noha atd), porch, baba ktare prave si vyspi s tvojim najlepsim kamaratom prave ked hras na jam session.

skusim vybavit resonator, dobro, klavir a smradlavy pes.
J.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #61 kedy: 01. Júl , 2011, 17:38:19 »






Blues night v stredu - Leadbelly az po Gary Moore.....
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #62 kedy: 05. Júl , 2011, 18:35:17 »

Ahojte, ako som spominul Blues jam bude zajtra.
 Mali sme mensie problem s logistikou kvoli cyril a metod dnes so 'Play Partner'om (sklad zavrete, nebudeme mat nastroje Pomoooc! ), ale chalani z Dowina music shop okamzite reagovali a zachranili vsetko.

 Tak blues jam bude, cheme prearanzovat zname pesnicky na blues v priamom prenose, a samozrejme hrat vsetky klasiky.
 Minuly tyzden atmosfera bola fantasticka, cakame vaccii ucast tento tyzden, a este raz mozte vyskusat najnovsi gitary z Dowina range vo full context.
John.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #63 kedy: 05. Júl , 2011, 19:19:14 »

Zajtra sa vraciam s Dovolenky tak urcite dobehnem, nezabudni mi gitarku  Bavím sa skvele

Ak sa podari, tak mi pride uz zajtra nastroj prave na taketo nieco, tak uvidime. Tesim sa  Na zdravie!
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #64 kedy: 05. Júl , 2011, 19:24:46 »

Zajtra sa vraciam s Dovolenky tak urcite dobehnem, nezabudni mi gitarku  Bavím sa skvele

Ak sa podari, tak mi pride uz zajtra nastroj prave na taketo nieco, tak uvidime. Tesim sa  Na zdravie!

Super, ale ta gitarka moja/nasa je prec cely tyzden. a co doneses preboha??? 18ku??? alebo swamp master blues log?
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #65 kedy: 05. Júl , 2011, 19:26:33 »

Aleee nee, neblazni, uvidis, taku blbost co sa zmesti aj do igelitky  ha ha ha


Skoda, na ten stratacoustic sa mi hralo super, aj ked som znel ako banjo asi  :)
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #66 kedy: 06. Júl , 2011, 09:17:43 »

Skusim ju zohnat naspat ale neviem ci sa da. doneste par cables vecer ak mate cas, pajkujem uz cely den ale asi nestihnem....

 mame aj 2 keyboardisty dnes, plus trubky mozno tak urcite to bude zabava. Ak ma nikto kontrabas to by bolo pecka....
« Posledná zmena: 06. Júl , 2011, 09:18:03 od jaywalker » Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #67 kedy: 06. Júl , 2011, 11:51:15 »

Kable ti prinesiem, treba aj mikrofon nejaky? Alebo nieco? Gitarku zozen, strunky donesem.
« Posledná zmena: 06. Júl , 2011, 11:56:42 od PanTau » Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 07. Júl , 2011, 11:48:52 »

Super zabava vcera, Mato z MADA music zabil cely vecer, ako aj Lori z Dowina, Jano z MADA a vsetky ostatne. 1.5 litra piva za 3 eury trochu pomohol asi ale super blues jamovacka. Buduci tyzden bude All out jam (vseobecna). Poslem detaily potom.
J.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #69 kedy: 07. Júl , 2011, 15:17:55 »

tak update z fejsbuk:
Novinky buduci tyzden (dufame):-)
Ak to stihneme budeme mat laptop, tlacaren a internet pri podium aby ste mohli vytlacit texty a akordy ak treba, a jeden music shop nam daroval stojan na not, co je uplne fantasticke. Len full service v Dublineri. Zaroven by som chcel este raz upozornit ze jam nights nie su len o hudbe, hladame spievaci/spievacky tiez, a uz coskoro pustime nieco co nema obdobu v Bratislave - Newcomer/new talent night. Iba u nas mozte si zahrat svoj vlastny koncert - bud cover verzii alebo SVOJE VLASTNE PESNICKY, dame vam podium, zvuk a svetla priamo v centre mesta. Ak nemate kapelu, urcite si najidete par ochotnych muzikantov pomedzi nase (uz) velky pocet jammerov. A ak to nestaci, budeme nahravat cely vystupenie a dame to na CD pre vas, s vasim suhlasom Live CD compilation s vasimi pesnickami bude nepredaj v bare. Bereme zivu hudbu vazne, ako aj vsetko co sa tyka hudby.
John.
A to nebolo google translate. Matrika slovenska uz sa chystaju na mna asi....
8 minutes ago ·LikeUnlike ·  ·UnsubscribeSubscribe
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #70 kedy: 07. Júl , 2011, 18:10:12 »

Vcera jam-ka vyborna, tradicne super vychladene napoje  :)

John, mas u mna velke plus za toho, je super, ze z toho maju ludia radost, zahraju, pokecaju..  Na zdravie!
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #71 kedy: 07. Júl , 2011, 18:25:57 »

Dik :-)
 Dnes mame poradu ze by sme chceli zalozit Dubliner house band, tiez nieco nezvycajne na slovensku.
 Len chcem aby vsetky muzikanty o tom vedeli, treba to share-ovat trochu viac.

 Pitchery boli velmy oblubeny vcera BTW. Som strasne rad ze sa podarilo vybavovat taku akciu na pivo, lebo kazdy si mysli ze ten podnik je drahy, potom zistia co je to pitcher a uz to neni problem :-) banda muzikantov okolo 2-3 pitcherov je fajne.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #72 kedy: 07. Júl , 2011, 19:01:14 »

Chalani, nevravte, ze ste vecer vsetci s frajerkou  :)

Pridite buducu stredu. Je vas tu plno z BA a nikto sa neobjavi zahrat si?
Zaznamenané
jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #73 kedy: 11. Júl , 2011, 13:23:46 »

Uz coskoro pustime live stream, budu on-site kamery aby vsetko bolo vidno v bare, na terase ako aj na internete, zvuk bude z pultu plus par ambient mikes.

 V stredu mam all out jam, anything goes - ale tym ze uz mame velky pocet jamerov budeme asi zacat s rotaciou uz aby kazdy mal prilezitost.  Na zdravie!
Tak ak nemate co robit v stredu, cakam na vas.
J.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #74 kedy: 12. Júl , 2011, 12:15:04 »

Chalani, nevravte, ze ste vecer vsetci s frajerkou  :)

Pridite buducu stredu. Je vas tu plno z BA a nikto sa neobjavi zahrat si?

Ja by som došól :-D Len nevým hrat na gitare :-) chcelo by to klavír :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.