Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
17. Máj , 2024, 02:20:46
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Exhumerove dievky  (Prečítané 69698 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #60 kedy: 07. Jún , 2008, 14:13:19 »

Tie Burny Standardy co som skusal tak boli zvukovo makkucke,

Veru, boli dost nekonkretne, hlavne krkovy snimac akoby uplne pod dekou. Vsetky, ktore som skusal, zaujimave.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #61 kedy: 07. Jún , 2008, 14:27:42 »

treba sa na to naucit hrat. ked som prvy raz vytiahol Burny na podium, tak to bolo zaroven prvy raz, co som to mal na aparate a to som bol teda slusne soknuty :) jak som si na to zvykol a naucil sa na tom hrat, tak som maximalne spokojny a nevadi mi na tom nic..
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #62 kedy: 07. Jún , 2008, 14:30:56 »

treba sa na to naucit hrat.

Tu nejde o hranie, proste tie gitary su na LP privelmi zatiahnute a makke. Krkovy snimac najma, kobylkovy bol celkom fajn. Greco LP Standardy sa mi zvukovo pacia v priemere viac.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #63 kedy: 07. Jún , 2008, 14:32:37 »

jakze nejde o hranie ? a o co ? ta gitara bude hrat tak, ako na nu hras ty, uhozom spravis strasne vela a mysli si o tom co chces.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #64 kedy: 07. Jún , 2008, 14:34:02 »

jakze nejde o hranie ? a o co ? ta gitara bude hrat tak, ako na nu hras ty, uhozom spravis strasne vela a mysli si o tom co chces.

Rasto, co to vypravas. Je len chcem povedat, ze tie gitary vobec nehraju ako ocakavam od dobreho Les Paul Standarda, nebavime sa o uhoze. Opakujem, kobylkovy snimac mali prijemny, krkovy uz bol moc nekonkretny. Hrali tak vsetky, cize asi to nebude nahoda, ze len jeden kus. Greca LP Standardy mi prisli zivsie a citatelnejsie.
« Posledná zmena: 07. Jún , 2008, 14:34:57 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #65 kedy: 07. Jún , 2008, 14:38:56 »

no o com rozpravam... ze Burny Standard maju trochu makksi attack ale ze ked si na to clovek zvykne a prisposobi uhoz, tak to vobec aspon mne nevadi. a nie len mne. nepisal som o tom, ze ake mas ty ocakavania Les Paulu a je mi jasne, ze ty na uhoz neveris a si uz ani nikdy neveris :) nevadi :)
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #66 kedy: 07. Jún , 2008, 14:40:55 »

no o com rozpravam... ze Burny Standard maju trochu makksi attack ale ze ked si na to clovek zvykne a prisposobi uhoz, tak to vobec aspon mne nevadi. a nie len mne. nepisal som o tom, ze ake mas ty ocakavania Les Paulu a je mi jasne, ze ty na uhoz neveris a si uz ani nikdy neveris :) nevadi :)

Na uhoz verim dost, neboj. Viem, co to robi a viem aky ton ma Robo oproti mne na tom istom nastaveni. Neviem na co tu ale spominas uhoz, ked sa bavime o gitarach. Skrata tie Burny LP Standard ma nepresvedcili, to je vsetko. Radsej mam ostrejsie a ciste Les Pauly, pretoze z nich spevavy hutny zvuk dostanes, z huhlaka opacne ale nie.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #67 kedy: 07. Jún , 2008, 14:44:17 »

nahraj ty, nahram ja, porovname  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #68 kedy: 07. Jún , 2008, 14:46:21 »

nahraj ty, nahram ja, porovname  Žmurk

A co mam nahrat?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #69 kedy: 07. Jún , 2008, 14:46:53 »

nahraj ty, nahram ja, porovname  Žmurk
OT: mozno je to aj potakmi, teraz sa venujem velkej alchymii ze kolko uzieraju potaky gitarovemu zvuku. jednoznacne LPcka potrebuju ultra profi potaky aby mali svoj tucny ale konkretny zvuk. toto je ale na inu temu.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #70 kedy: 07. Jún , 2008, 15:06:13 »

A co mam nahrat?  Bavím sa skvele

dobre skore  Bavím sa skvele
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #71 kedy: 07. Jún , 2008, 21:09:54 »

OT: mozno je to aj potakmi, teraz sa venujem velkej alchymii ze kolko uzieraju potaky gitarovemu zvuku. jednoznacne LPcka potrebuju ultra profi potaky aby mali svoj tucny ale konkretny zvuk. toto je ale na inu temu.

nemas sa ty ucit na statnice?
inac tato potakova alchymia...to uz je uber pivnica (ajked nevravim ze vplyv moze byt). ja som mal dojem ze ci si mal v ruke tu skveru z drevotriesky, alebo lP alebo hocico ine, tak si znel velmo podobne a hlavne si na to hral fut to iste kantry cvendzanie co si odkukal od morsa ha ha ha ziadny tucny beat, vtedy by to vyniklo  Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #72 kedy: 07. Jún , 2008, 22:28:08 »

Exhu - vraj si si vyberal medzi Standardom a Customom... ake mas k tomu postrehy ?

Hral som na Robov custom, biely custom a standard. Vsetky hrali inak. Ale iba ten biely sa podla mna hodil aj na metal. Hral velmi konkretne a pritom mal bohovy sustain+je trochu ostry, ale to mi v celku vyhovuje pretoze repraky mi hraju dost stredovo-basovo. Velmi sa mi zapacil...da sa povedat, ze som sa do nho...resp.do nej "zamiloval". Standard bol podla mna tensi, nemal az taky nehorazny sustain a bol ako pises "makky". Keby som hral viac rock resp.blues, tak by som nad nim uvazoval. Ale kedze sa mi "clownburst" moc nepaci, tak to bola lahka volba. Mozno zavazili aj snimace. Na standarde boli VH-1 a ja mam asi L-8000 alebo nieco take. Este 1 vec mozno bola trosku rozhodujuca...na Custom som dal 13 struny a na standarde boli nejake blbe 9 alebo 10. Na tie nie som zvyknuty a mozno preto sa mi zdal standard tenky. Ton mal, ale pekny a zaujmavy. Kazdy ma, ale trochu iny nazor a chut. A ja nie som az tak zbehly v komentovani a posudzovani. Proste biely custom mi vyhovoval po vsetkych strankach a na tych ostatnych mi nieco vadilo. Ale ako vravis velmi zalezi ako sa na tom hra. Toto su gitary, ktore velmi reaguju na uhoz teda maju dynamiku a to je podla mna super. Greco eg 900 standard sa mi tiez velmi paci,ale zas hra trochu inak. Je aj konstrukcne iny-ma javorovy top kdezto ja mam asi celomahagon. Keby som sa niekedy rozhodol pre standard pojdem sai do Greca rocnik 79-81.
« Posledná zmena: 08. Jún , 2008, 08:12:30 od exhumer » Zaznamenané

WEIRD THRASH
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #73 kedy: 09. Jún , 2008, 14:11:31 »

tak som uz konecne oficialnym vlastnikom bieleho customu, inak burnysti by mohli ist niekedy na pivo...mozeme zavolat j grekistov pripadne gibsonakov Na zdravie!
Zaznamenané

WEIRD THRASH
Dugo
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 09. Jún , 2008, 14:12:42 »

a epiphonisti?  Je mi do plaču
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.069 sekund, 22 otázok.