Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Máj , 2024, 18:02:34
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Metalove kombo do panelaku  (Prečítané 20261 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #15 kedy: 02. Október , 2010, 16:52:15 »

ja som pocul teda ze tie externe zvukovky niesu moc stastne riesenie, resp ze tiez je tam oneskorenie, ale zase som sa o to moc nezaujimal, moznto to nieje pravda, a kedze chcem sem tam zahrat s kamosom, ovela viac by mi vyhovovalo kombo, ako vlacit pocitac a repraky, a dalsou vecou je ze som na intraku kde nemam ani nejake reprobedne k pocitacu
nie práveže tie kvalitné zvukovky sa práve preto kupujú k notebookom aby nebolo to oneskorenie.
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
UjoLukas
nováčik
*
Príspevkov: 51


« Odpoveď #16 kedy: 02. Október , 2010, 16:53:18 »

Taka rada ti pomohla najvac praveze.  Žmurk

nemam ten pocit, to akoze mam sediet na zadku a radsej nerhat? ja viem ze z toho Messa nebude, ale snad nieco najdem co bude lepsie ako nic
Zaznamenané
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #17 kedy: 02. Október , 2010, 16:53:40 »

kup si ten line6 aj dino to chvali
HELL presne, taká kapacita sa nemôže mýliť  ;DStay retarded!
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
UjoLukas
nováčik
*
Príspevkov: 51


« Odpoveď #18 kedy: 02. Október , 2010, 16:54:09 »

nie práveže tie kvalitné zvukovky sa práve preto kupujú k notebookom aby nebolo to oneskorenie.
tak ci onak, mne osobne viac vyhovuje kombo, ale nikomu to neberiem, moze to mat dobry zvuk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #19 kedy: 02. Október , 2010, 16:56:31 »

nemam ten pocit, to akoze mam sediet na zadku a radsej nerhat? ja viem ze z toho Messa nebude, ale snad nieco najdem co bude lepsie ako nic
Tak ale tie komba su nakokot, uplne. A ten tlsty prijebany Dino tiez, aj s tou svojou line4.  ha ha ha

Na doma potrebujes digital - a na metal uz uplne. Kup si nieco ine, nez tieto komba, ktore su urcene skor pre travickarov do skusobne hrajucich sa na indie muzikantov.  Na zdravie!
Zaznamenané

Krtko
*** BACHAR ***
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2659


« Odpoveď #20 kedy: 02. Október , 2010, 16:57:33 »

Dpc uz vase kvalitne zvukove karty, vtedy je to uplne najkvalitnejsie ked to pichnes na 1" PC repraky a znie to ako keby si hral na telefone. Ku hraniu na PC treba mat aj solidnejsi vystup co tiez stoji nejake peniaze, vsak ma 100eur chce kombo, podla mna nevyspekuluje lepsie riesenie jak taky spider alebo vox  Žmurk
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #21 kedy: 02. Október , 2010, 16:58:29 »

Dpc uz vase kvalitne zvukove karty, vtedy je to uplne najkvalitnejsie ked to pichnes na 1" PC repraky a znie to ako keby si hral na telefone. Ku hraniu na PC treba mat aj solidnejsi vystup co tiez stoji nejake peniaze, vsak ma 100eur chce kombo, podla mna nevyspekuluje lepsie riesenie jak taky spider alebo vox  Žmurk
tak tak... a hlavne kvalitne monitory k PC, ked uz.
Zaznamenané

tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #22 kedy: 02. Október , 2010, 16:58:45 »

100 €? vol externu zvukovku nad kombom by som ani nerozmyslal. casom sa zlepsis, zarobis a mozes si kupit poriadne kombo do kapely.
Zaznamenané

vikur
VIP
stály hosť
*
Príspevkov: 1422


hejter


« Odpoveď #23 kedy: 02. Október , 2010, 16:59:26 »

vsak na doma je ten line6 uplne vpohode ... a neviem preco by mal byt dino retardovany  ?§!.
Zaznamenané

prs a bogner co ine?
http://jurajduc.com
UjoLukas
nováčik
*
Príspevkov: 51


« Odpoveď #24 kedy: 02. Október , 2010, 17:00:35 »

100 €? vol externu zvukovku nad kombom by som ani nerozmyslal. casom sa zlepsis, zarobis a mozes si kupit poriadne kombo do kapely.

nechcem proste hrat na pocitaci,  mam notebook na intraku ako mam s tym prekricat kamosove kombo?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #25 kedy: 02. Október , 2010, 17:00:48 »

ziadne male kombo nie je na metal stastne riesenie.. ext usb zvukovka..zlozte sa s kamosom na taku, co ma dva instrument vstupy...hocaky sucasny komp musi zvladnut latenciu nizsiu, ako si schopny pri hre zaregistrovat..zvukovku vies vyuzit aj na nahravanie, male kombo su vyhodene prachy
Zaznamenané
UjoLukas
nováčik
*
Príspevkov: 51


« Odpoveď #26 kedy: 02. Október , 2010, 17:02:04 »

este jedna vec, snad to nepovazujete za spam, k tym voxom, kazdy hovori ze su to skor vintage komba, hral som na tom DA15, a ten higain na tie pomery nema podla mna zly, preto ma zaujima ci aj AD15VT ma podobne efekty, resp modeler alebo ako sa volaju tie skreslenia
Zaznamenané
UjoLukas
nováčik
*
Príspevkov: 51


« Odpoveď #27 kedy: 02. Október , 2010, 17:04:22 »

ziadne male kombo nie je na metal stastne riesenie.. ext usb zvukovka..zlozte sa s kamosom na taku, co ma dva instrument vstupy...hocaky sucasny komp musi zvladnut latenciu nizsiu, ako si schopny pri hre zaregistrovat..zvukovku vies vyuzit aj na nahravanie, male kombo su vyhodene prachy
nechcem proste zvukovku, nikto sa so mnou skladat nebude, lebo kamos pojde o pol roka prec navzdy, a ma uz svoje kombo, a nema peniaze, a mne skutocne vyhovuje viac kombo, ja som si vedomy toho ze to nebude mat skvely zvuk, som s tym uz zmiereny, proste chcem co najlepsie kombo na moderny metal, za tie peniaze ktore mam s reverbom, i ked som si vedomy toho, ze nikdy to nebude ako messa
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #28 kedy: 02. Október , 2010, 17:04:42 »

Dpc uz vase kvalitne zvukove karty, vtedy je to uplne najkvalitnejsie ked to pichnes na 1" PC repraky a znie to ako keby si hral na telefone. Ku hraniu na PC treba mat aj solidnejsi vystup co tiez stoji nejake peniaze, vsak ma 100eur chce kombo, podla mna nevyspekuluje lepsie riesenie jak taky spider alebo vox  Žmurk
si 100% presvedceny, ze s hocakym malym prditkom s 6.5-8" reprakom dosiahne lepsie vysledky, ako so zvukovkou + soft preamp+ konvolucia + bezne PC repraky? sam si tu daval ppc nahravky soft simulacii..az sa divim, ze odporucas take chrastitka
Zaznamenané
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #29 kedy: 02. Október , 2010, 17:05:04 »

ja keby som chcel doma hrat metal a iba ho hrat a nie nahravat, tak urcite by som si kupil nejake modelingove male kombo, urcite by ma to viac bavilo, ako hrat do pocitaca cez nejaky amplitube, raz som bol u yesfana, mal tam nejake behringer kombo a hralo to uplne v pohode, ale tak to je zas aj tym, ze ja mam zvuk v prstoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
Strán: 1 [2] 3 4 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 21 otázok.