Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 20:57:22
Strán: [1] 2 3 ... 19 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Jolana Iris A Telecaster  (Prečítané 48691 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« kedy: 20. August , 2009, 10:37:53 »

Ahoj nasiel som u mojho bicmena na povale krasny nastroj na zaciatku som bol v soku v tme obrysi tele no na svetle Jolana Iris no tiez velmi pekna nafotim a zverejnim :) ale samozrejme ponicena riadne skrabance a podobne prkotiny neriesim no ma zlomenu hlavu priamo v strede tak ze vlasne presne zlom prechadza cez ladiace koliky dalej ma uplne rozpadnutu resp vypadnutu kobylku.moje otazky do plena 1.sadne na nu tele krk keby si ho chcem cely vymenit
                                                                                                                                                  2.mam vymenit cely krk alebo sa pokusit zachranit rozlamanu hlavu???
                                                                                                                                                  3.sadnu tam snimace s tele???
                                                                                                                                                  4.aky je vas celkovy nazor na repasovanie gitari v takomto stave dokaze to urobit aj pomerne neskuseny clovek sam alebo za miernej asistencie,kolko priblizne alebo od do relacie sa mozu pohybovat inevsticie do takejto gitari ide hlavne o krk snimace a kobylka ostatne je slusne
 Na zdravie!

Tesim sa na debatu:-)
 
Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1 kedy: 20. August , 2009, 10:39:14 »

zahod to do popolnice
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 20. August , 2009, 10:41:00 »

Jolany mali kratku gibsonacku menzuru, Tele krk na to v ziadnom pripade nesadne... cize od toho sa odvija to, co pise Mario - zahod to do popelnice. ak to nema dobry krk, tak zbytocna dalsia debata.
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #3 kedy: 20. August , 2009, 10:45:38 »

Jolany mali kratku gibsonacku menzuru, Tele krk na to v ziadnom pripade nesadne... cize od toho sa odvija to, co pise Mario - zahod to do popelnice. ak to nema dobry krk, tak zbytocna dalsia debata.
neviem velmi sa mi paci je mi dost luto ju vyhodit ma krasny sumburst a celkovo ma ma amtmosferu  neviem sak este zvazim
Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 20. August , 2009, 10:48:22 »

co chces zvazovat ? budes na nej hrat so zlomenou hlavou ? inak ten "krasny sunburst" ... to je taky ten, co im tam vidno pri farebnych prechodoch kvapocky po spreji ?
Zaznamenané
Pagey
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 311


JIMMY PAGE


« Odpoveď #5 kedy: 20. August , 2009, 11:23:06 »

co chces zvazovat ? budes na nej hrat so zlomenou hlavou ? inak ten "krasny sunburst" ... to je taky ten, co im tam vidno pri farebnych prechodoch kvapocky po spreji ?

Nie nie je velmi pekny sumerny a pozvolna priechodny aj ked farby vyznievaju tak plocho proste bez lesku ale prechod farieb je skutocne pekny....no sak rozmyslam este ci sa ta hlava neda nejak zlepit krk je inak celkom v poriadku
Zaznamenané

Vsetko co ma viac ako 5 potakov je podozrive
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #6 kedy: 20. August , 2009, 11:31:31 »

z hovna chces uvarit puding - neoplati sa s tym tak serkat, potom Ta to omrzi, lebo zvukovy vysledok bude vseliaky a zrejme aj pohodlie pri hre - viacej do toho vrazis, ako sa Ti potom vrati a ani to ked to nahodou budes chciet, nepredas za taku ceno, kolko si do toho vrazil.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #7 kedy: 20. August , 2009, 11:53:57 »

Nie nie je velmi pekny sumerny a pozvolna priechodny aj ked farby vyznievaju tak plocho proste bez lesku ale prechod farieb je skutocne pekny....no sak rozmyslam este ci sa ta hlava neda nejak zlepit krk je inak celkom v poriadku

daj si k nej vyrobit novy krk, aj nove telo a potom to osad standardnymi suciastkami. to jedine sa asi oplati.
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 20. August , 2009, 11:58:17 »

Kup si za 100 ecek squier tele a bude to urcite lepsie ako tato rozpadnuta rozlamana gitara.
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #9 kedy: 20. August , 2009, 18:30:46 »

aj ja si myslim že za 100E si kup použity sq. fender a maš to .....

ale zase keby že maš doma gitarovy odpad ,lepidlo a len tak z riti chceš na tom hrat tak to sprav....

len to na na chuja ,že tam musiš kupit novu kobylu tune o matik ako na LP pekne ju tam osadit presne... kupit nove ladiace mechaniky a asi aj nulak....  A  ešte skontroluj či je hmatnik v pohode či je krivy skruteny a ako su na tom pražce.. lebo origoš pražce su totalne mekke... Bavím sa skvele

snimače su tušim v celku dobre...  neviem teraz ake magnety su tam ale ak si pametam dobre tak al niko .. ais..... nechcem klamat..
Zaznamenané

giveaway
okukávač

Príspevkov: 3


« Odpoveď #10 kedy: 21. August , 2009, 00:49:21 »

poprípade zaves na stenu a máš z nej aspoň peknú dekoráciu
Zaznamenané
atheysm
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 384


LEBO JA SOM koko*t


« Odpoveď #11 kedy: 22. August , 2009, 11:28:03 »

"Zahod to do popelnice" .Igor dobre sme sa nasmiali Bavím sa skvele
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #12 kedy: 22. August , 2009, 11:42:27 »

jaky igor ? keller ?  :)
« Posledná zmena: 22. August , 2009, 11:45:23 od mario bross » Zaznamenané

golfmann
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 89


« Odpoveď #13 kedy: 14. December , 2012, 18:44:32 »

No ja otvaram staru temu. Chudaka chlapca ste tak zrusili ze strach. Nevideli ste v akom to bolo stave a uz teraz ho odhovarate aby to nerobil.  :) Ja som sa dal na jeden repas irisky a zacinala ma prechadzat chut ked som to tu cital pretoze som tu chcel nacerpat nejake skusenosti pripadne tahy, ale na nic dobre som neprisiel.. Tak teda chcel by som vediet co poviete na toto? Iba tak na okraj tá jeho nebola isto v lepsom stave.

http://pokec.azet.sk/golfmanncl/fotoalbumy?i9=0022d47bf321#/golfmanncl/fotoalbumy/iris?i9=0022d47bf321
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #14 kedy: 14. December , 2012, 18:53:25 »

a co chces pocut ? to na tej fotke je strasny hnoj. ak mas chut, cas a nadsenie, urcite sa to da nejako porobit, ale vysledok necakaj - bude to hrat nahovno a ten cas co do toho investujes sa na vyslednom zvuku nijak nepodpise.
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 19 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.063 sekund, 22 otázok.