Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 03:36:46
Strán: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 359153 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
yeah
Hosť
« Odpoveď #1035 kedy: 03. September , 2011, 10:17:16 »

nie nie, dobru verziu si stiahol..  novy album neobsahuje vobec nic   Zdravíčko
Bavím sa skvele
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1036 kedy: 03. September , 2011, 10:25:00 »

Zaciatok masaker gulas, nepamatam si, kde som take nieco pocul. :)

pusti si jarzombekovcov :)
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1037 kedy: 03. September , 2011, 10:26:32 »

pusti si jarzombekovcov :)
Pustil som ich, rozutekali sa. Smútim
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1038 kedy: 03. September , 2011, 10:31:06 »

 Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1039 kedy: 03. September , 2011, 13:14:18 »

a viete vy co ? ja si to ani nekupim, ani neukradnem a ani nevypocujem. a vsetkych tym vytrestam  Ja som čert..
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1040 kedy: 03. September , 2011, 20:34:09 »

a viete vy co ? ja si to ani nekupim, ani neukradnem a ani nevypocujem. a vsetkych tym vytrestam  Ja som čert..

ale vypocuj to rastis, ved co sklame nas ortodox fandov, moze byt pre "haterov" zaujimave :-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #1041 kedy: 03. September , 2011, 20:45:18 »

tiez som to vypocul uz viackrat, ale konstatujem, ze napriek tomu, ze touto doskou urobili odvazny krok (neviem ci zrovna vpred)
a urcite osviezili a zmenili svoj pristup k svojim rokmi zabehnutym klise, upadli do niecoho, comu sa zvykne nadavat "akademizmus" - vela motivov, vela idei, vela pestrosti, tvrdosti, vsetkych elementov, ktore art rock moze obsahovat (cize po formalnej stranke skvele) ale fakt silny song som tu nenasiel, dokonca ani gitarove solo z nejakou zasadnou myslienkou (kopec ale zaujimavych vyhravok a pod. co na tejto doske uprimne obdivujem je aranzovanie a kompozicie - tak dlhe a bohate skladby, tolko zmien a zatacok a k tomu fakt skvely mix a sound... je tam vela vela umenia, ale napriek tomu mi po odohrati cd ostalo v mysli povazlivo malo motivov, zachytnych bodov... tie dlhe veci by som privital skor v tom staroartrock duchu, kedy sa vyrazne neodbaca od temy, ale sa napadito variuje a graduje nejaka seria motivov - tu mi topride vsetko prilis zrovnane do jednej lajny takpovediac - ziadne ostre hrany ani hlbky, ani vrcholy. to je taky pocit po viacerych vypocutiach
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1042 kedy: 03. September , 2011, 22:52:04 »

ja ked tak nad tym rozmyslam, tak viac ma bavi LTE, asi preto, ze tam nie je ten otravny spev. DT ma bavi tak po TOT, cim novsie, tym je to pre mna uz viac klise. tuto novu dosku som uz ani nevladal dopocuvat, pri 385-om 10minutovom songu som to uz proste vzdal...a nejako si ani neviem vybavit, ze co som vlastne pocuval a to bolo len pred par hodinami. matne si pamatam, ze som si povedal fasa, jeden tvrdy riff a potom nejaky emotivny moment, ale kde a kedy  Popiskujem si mali by si dat tak 5 rocnu tvorivu pauzu...potom by mozno splodili nieco, co fakt bude stat za to, tie posledne dosky mi pridu ako narychlo pozliepane napady
Zaznamenané
Yugi00
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1951


ctrl+mouse scroll


« Odpoveď #1043 kedy: 03. September , 2011, 23:01:42 »

ja ked tak nad tym rozmyslam, tak viac ma bavi LTE, asi preto, ze tam nie je ten otravny spev
   Bavím sa skvele som rad ze niesom jediny co si to mysli
Zaznamenané

Im a little princess
fataljoe
stály hosť
*****
Príspevkov: 756


"skill comes first"


« Odpoveď #1044 kedy: 03. September , 2011, 23:17:31 »

mali by si dat tak 5 rocnu tvorivu pauzu...potom by mozno splodili nieco, co fakt bude stat za to

portnoy o tej tvorivej krize v DT ako hlava celeho kolosu vedel svoje.. este tak dva albumy daju s manginim ...labrieho osvieti ..zacne spievat normalne lebo si myslim ze on keby chcel a bol usmerneny tak by vedel dat aj tak ze by mi vajca nestiskalo z toho ..rudes sa prestane spravat ako kkt ..myung sa nauci rozpravat a zacne robit zidovsky stand-up comedy ..petrucci vyhra americku powerliftingovu ligu a musicman mu bude musiet robit ocelove gitary ..portnoy sa vrati ..a s cerstvym vzduchom daju taky masaker ze vsetci budu kukat ze dpce ..chlapci balime ideme hrat sipky  Bavím sa skvele 
Zaznamenané

Not everyone likes METAL....  FUCK THEM!!!!
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1045 kedy: 04. September , 2011, 00:03:04 »

No dobre zapicovali sme si, mozme cvicit kila... :)
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1046 kedy: 07. September , 2011, 20:12:02 »

Na januar 2012 bolo ohlasene europske turne DT, predkapela bude Periphery a budu aj vo Viedni.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1047 kedy: 07. September , 2011, 20:15:44 »

no .. do.... viedne pojdem v tomto pripade velmi rad
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1048 kedy: 07. September , 2011, 20:17:16 »

Na januar 2012 bolo ohlasene europske turne DT, predkapela bude Periphery a budu aj vo Viedni.
tak potom aj budapest a nieco v polsku.. tusim uz feriferi vytvarali eventy na fb
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1049 kedy: 07. September , 2011, 20:43:22 »

no .. do.... viedne pojdem v tomto pripade velmi rad

Pojdes aj so mnou?  Je to frajer
Zaznamenané
Strán: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.115 sekund, 23 otázok.