Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
15. Máj , 2024, 22:13:16
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 359172 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rudy
Hosť
« Odpoveď #195 kedy: 22. Jún , 2007, 13:26:24 »

rudy: ty si hulil, ked si mal 12 rokov???
Na šak jasnačka. Ked som mal 18 už som mal rozum. ha ha ha /a rozoznal zlo od dobra/  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 22. Jún , 2007, 13:27:32 od rudy » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #196 kedy: 22. Jún , 2007, 13:26:36 »

rudy a Misko - ved kazdy sme iny Žmurk Ja som sice hltal Floydov aj Yes uz ako 12-13 rocny, ale tiez som mal s niektorymi kompoziciami problemy a nedali sa zhltnut na prve, ci druhe pocutie...Holt progrock je progrock Nechajte ma vydýchať
Hudba Pink Floyd nie je pre 12-ročne deťurence. Na zdravie!

Podla mna je tak pre 14 - 18 rocne.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #197 kedy: 22. Jún , 2007, 13:27:35 »

rudy: ty si hulil, ked si mal 12 rokov???

A co? Za sociku tu moc travy asi nebolo. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rudy
Hosť
« Odpoveď #198 kedy: 22. Jún , 2007, 13:30:11 »

rudy: ty si hulil, ked si mal 12 rokov???

A co? Za sociku tu moc travy asi nebolo. ha ha ha
To je vyrobne tajomstvo. Bavím sa skvele
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #199 kedy: 22. Jún , 2007, 13:34:20 »

materina duska, mäta, pupava lucna + Pink Floyd+ Yes urobi svoje, hihi ha ha ha
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #200 kedy: 22. Jún , 2007, 13:36:52 »

materina duska, mäta, pupava lucna + Pink Floyd+ Yes urobi svoje, hihi ha ha ha

S pustenymi Floydmi by som akurat velmi rychlo zaspal.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #201 kedy: 22. Jún , 2007, 13:38:06 »

materina duska, mäta, pupava lucna + Pink Floyd+ Yes urobi svoje, hihi ha ha ha

S pustenymi Floydmi by som akurat velmi rychlo zaspal.
ty si uz ako Pistanek Som frajer...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #202 kedy: 22. Jún , 2007, 13:39:34 »

materina duska, mäta, pupava lucna + Pink Floyd+ Yes urobi svoje, hihi ha ha ha

S pustenymi Floydmi by som akurat velmi rychlo zaspal.
ty si uz ako Pistanek Som frajer...

Chyba mi k nemu vela desiatok kilogramov. Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #203 kedy: 22. Jún , 2007, 13:44:20 »

..Na šak jasnačka. Ked som mal 18 už som mal rozum. ha ha ha /a rozoznal zlo od dobra/  Bavím sa skvele

hm... takze jak to je naozaj s tym dobrom / zlom ?
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #204 kedy: 22. Jún , 2007, 13:45:10 »

..Na šak jasnačka. Ked som mal 18 už som mal rozum. ha ha ha /a rozoznal zlo od dobra/  Bavím sa skvele

hm... takze jak to je naozaj s tym dobrom / zlom ?

Gibsony su dobre a Ibanezy zle. Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #205 kedy: 22. Jún , 2007, 13:45:26 »

rudy: ty si hulil, ked si mal 12 rokov???

A co? Za sociku tu moc travy asi nebolo. ha ha ha

By si sa divil (mam z pocutia od pamatnikov, predsa len som mlady chlapec)...
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #206 kedy: 22. Jún , 2007, 13:50:34 »

materina duska, mäta, pupava lucna + Pink Floyd+ Yes urobi svoje, hihi ha ha ha

S pustenymi Floydmi by som akurat velmi rychlo zaspal.
ty si uz ako Pistanek Som frajer...

Chyba mi k nemu vela desiatok kilogramov. Bavím sa skvele

to je mozne, ale nazorovo ste si blizki ha ha ha
v hudbe sa neda vsetko merat...napr. tvrdil, ze Nick Mason je slabucky budenik, ze kazdy bubenik okresneho formatu by ho polozil na lopatky a pod. Som frajer Napriek tomu, ze ja sam sa tu rad zastavam virtuozov tvrdim, ze bez Nicka by uz PF neboli PF. Nick ma lahky uder, ale ak pocujem pesnicky od PF v podani namakanych DT, tak to nie je vzdy ono. Odovzdat skladbe tu pravu atmosferu nemoze dat nikto "automaticky", tym ze je technicky lepsi instrumentalista...
Takychto a vela podobnych nazorov by sa dalo vyvratit dost spolahlivo...najdi si jeho clanky v byvalom inzine, je to niekde na nete...
Spravidla co sa progrocku tyka, musim povedat, ze tam kde su Floydi jednoduchi v porovnani s napr. Yesom, tam ma Yes medzery vo nvytvarani atmosfery. Proste zahltit posluchaca virtuozitou a niekedy samoucelnou ide na vrub urcitych aspektov, ktore je aj tazko popisat.
A najvacsia zvrhlost bolo tvrdit, ze Flyodi su asi plateni od casu, kedze maju dlhe skladby. Autorom tohto skveleho vyroku bol vraj Pistankov stryko ha ha ha...to su mi ale progrockeri Bacha na vec kamo!
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #207 kedy: 22. Jún , 2007, 13:51:05 »

..

hm... takze jak to je naozaj s tym dobrom / zlom ?
Ja som DOBRO,  Rastis ZLO. Bavím sa skvele /lebo huli jednu za druhou a v TN zadymil cely Piano klub,že nebolo vidiet na podium./  Bavím sa skvele
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #208 kedy: 22. Jún , 2007, 13:54:27 »


Spravidla co sa progrocku tyka, musim povedat, ze tam kde su Floydi jednoduchi v porovnani s napr. Yesom, tam ma Yes medzery vo nvytvarani atmosfery. Proste zahltit posluchaca virtuozitou a niekedy samoucelnou ide na vrub urcitych aspektov, ktore je aj tazko popisat.
A najvacsia zvrhlost bolo tvrdit, ze Flyodi su asi plateni od casu, kedze maju dlhe skladby. Autorom tohto skveleho vyroku bol vraj Pistankov stryko ha ha ha...to su mi ale progrockeri Bacha na vec kamo!

Mna nebavia ani Yes Bavím sa skvele, lezu mi na nervy casto ich vokaly, vyumelkovanost. Mam od nich vsehovsudy jeden album a to Close To The Edge. Ani si nepamatam pred kolkymi rokmi som ho naposledy pocul.
« Posledná zmena: 22. Jún , 2007, 13:55:21 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #209 kedy: 22. Jún , 2007, 13:59:57 »

Ja som DOBRO,  Rastis ZLO. Bavím sa skvele /lebo huli jednu za druhou a v TN zadymil cely Piano klub,že nebolo vidiet na podium./  Bavím sa skvele

Rudy, a kedy sa ukazes v Ba? Aj by sa uz patrilo dojst sem na pivo, ved mas kopu prispevkov. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 23 otázok.