Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
17. Máj , 2024, 08:09:40
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vymena krku gitary  (Prečítané 8293 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« kedy: 18. Apríl , 2011, 16:56:22 »

Zdravim dneska my prišiel baliček mnou dlho očakavanou gitarou tipu Les Paul od značky Vintage...Dlho som nanu šetril a ked som naškrabal peniaze z bazaru som si kupil tutu krasku...
Problem ihned ako som ju vybalil z obalu som si všimol skrutkovany krk...je normalne aby bol na LPčku tohto tipu skrutkovany krk?? Bolo to premna velke sklaamnie aj ked gitara hra velmi dobre niesom spokojny s tim skrutkovanym krkom...
Moja otazka znie da sa niekde v servise vyžiadat si prerobenie krku?...Chcel bysom aby my treba ten krk urobili aby bol lepeny...a ešte otazka ak bysa to dalo kolko to asi približne stoji?
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 18. Apríl , 2011, 17:02:03 »

mrzi ma to, ale vpodstate sa to neoplati kvoli tymto dovodom.

1. tak ci tak budes mat ine uhly ako ma klasicky lespaul
2. stoji to asi zbytocne vela penazi na taku gitaru
3. prida to akurat sustain, lepsi ton by som necakal

4. ak chces naozaj velmi srobovany krk, napis uzivatelovi igork a on ti povie presne co to stoji.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #2 kedy: 18. Apríl , 2011, 17:24:00 »

Zdravim dneska my prišiel baliček mnou dlho očakavanou gitarou tipu Les Paul od značky Vintage...Dlho som nanu šetril a ked som naškrabal peniaze z bazaru som si kupil tutu krasku...
Problem ihned ako som ju vybalil z obalu som si všimol skrutkovany krk...je normalne aby bol na LPčku tohto tipu skrutkovany krk?? Bolo to premna velke sklaamnie aj ked gitara hra velmi dobre niesom spokojny s tim skrutkovanym krkom...
Moja otazka znie da sa niekde v servise vyžiadat si prerobenie krku?...Chcel bysom aby my treba ten krk urobili aby bol lepeny...a ešte otazka ak bysa to dalo kolko to asi približne stoji?

a ty si nevedel, co kupujes ? Vintage sa robia aj s lepenym krkom. nahradzat srobovany krk neviem presne ako a neviem presne cim nema absolutne ziadnem zmysel a nicomu to nepomoze...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3 kedy: 18. Apríl , 2011, 17:38:48 »

toto je typicky priklad zial kedy clovek kupuje a nevie co.. treba si zistit veci dopredu vzdy o danom modeli.  takto sa ti to vobec neoplati riesit, ziaden servis, ziadne riesicky s prerabkou.. ak si ju kupil novu a mas moznost do 10 dni vratit tovar tak aj to je cesta.. resp zobrat iny model.. fakt ale je ze to ze ma gitara lepeny krk este nezarucuje ze bude hrat lepsie.. hlavne.. co je to 'lepsie' a hlavne pre koho..
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #4 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:03:32 »

Aby som to upresnil...ja som to kupoval z bazaru za prve...par vintage som pochopitelne držal a bol som s nimi velmy spokojny a každa mala pochopitelne lepeny krk..
Ja nechcem skrutkovany krk! Ja chcem lepeny...takže neviem prečo sa tu spomina že chcem z lepeneeho skrutkovay...bohužial nenapadlo mna pytat si fotky aj zo zadnej strany kedže mna ani nenapadlo žeby niekdo menil z lepeneho na skrutkovany...
Takže moja otazka znela či sa to da niekde v spravit a kolko to približne stoji
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:05:00 »

nikto nic nemenil a nikto Ti neradi davat srobovany. skratka si si neoveril, co kupujes. stane sa, poucis sa nabuduce. toto predaj a kup take, ako chces, ina rada neni.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #6 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:08:05 »

a ta gitara hra zle?
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #7 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:28:18 »

No v porovnani s tymy vintagami ktore som držal...o dost horšie...no a nieje to teda možne?...povedzme že som ochotny do toho niečo investovat...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #8 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:31:14 »

a ak to neni v konstrukcii ale v tom ze to drevo proste hra napicu a ty do toho vrazis co ja viem 300e a bue to stale zle? :)
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #9 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:34:47 »

No pisal som byvalemu majitelovi že ako je možne že ma skrutkovany krk no vraj mu to v serveri zadarmo premenili na skrutkovany že sa s nim lepšie manipuluje a že ak bysa mu s nim niečo stalo tak sa lepše menil tak nechapem...dost som mu nadaval....
Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #10 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:42:27 »

predaj a kup nove.


vyjde ta to +/- rovnako.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #11 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:46:22 »

No pisal som byvalemu majitelovi že ako je možne že ma skrutkovany krk no vraj mu to v serveri zadarmo premenili na skrutkovany že sa s nim lepšie manipuluje a že ak bysa mu s nim niečo stalo tak sa lepše menil tak nechapem...dost som mu nadaval....

v serveri hej?
Zaznamenané

adkocho
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 149


« Odpoveď #12 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:54:59 »

Nie v servisis ale treba u sukromnikov alebo tak ved určite to niekdo robi .... ale toje jedno asi to urobim ako hovorite...predam a kupim novu ale aj tak by mna zaujilo kolko by to cca stalo aby som mal predstavu... Popiskujem si
Zaznamenané
mesiah
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #13 kedy: 18. Apríl , 2011, 18:56:06 »

Priateľu, to je dobrá kravina  Nechajte ma vydýchať Proste robia sa modely s lepeným krkom a robia sa zo šroubovaným krkom (tie by mali byť lacnejšie) Nikto to určite neprerábal s lepeného na skrutkovaný.....
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #14 kedy: 18. Apríl , 2011, 19:01:12 »

moja gitara ma napriklad kilometrovy sustain a ma srobovany krk .. ak mas pocitze to hra zle.. predaj to.. kup si to co sa ti bude pacit..uz teraz mas z toho negativny dojem.. ked to prerobis bude to stat spolu cele mozno tolko co by si dal za standard LP ked si zratas vintage+prerabku
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.