Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
13. Máj , 2024, 07:39:15
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: hrani na kytaru venku  (Prečítané 1379 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
machura
nováčik
*
Príspevkov: 66


« kedy: 17. Máj , 2009, 11:24:44 »

Vcera jsme hrali po pulnoci asi v 7stupnich. Stuhly mi tak slachy na obou rukou, ze jsem nebyl schopen poradne chytit ani akordy, vybrnkavat, natoz zahrat sola.
Premyslel jsem propriste treba o nejakych rukavicich bez prstu. Treba cyklistickych. Ale zdaji se mi dost tesny pres slachy pak na ohybani prstu.
Tak jestli to nemate nekdo nejak vyresene ?
 
Zaznamenané

Marshall TSL601, MC212 s 2x Vintage 30/60W-8Ohm => 16Ohm, Fender Stratocaster HSS MIM.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1 kedy: 17. Máj , 2009, 11:31:00 »

Vcera jsme hrali po pulnoci asi v 7stupnich. Stuhly mi tak slachy na obou rukou, ze jsem nebyl schopen poradne chytit ani akordy, vybrnkavat, natoz zahrat sola.
Premyslel jsem propriste treba o nejakych rukavicich bez prstu. Treba cyklistickych. Ale zdaji se mi dost tesny pres slachy pak na ohybani prstu.
Tak jestli to nemate nekdo nejak vyresene ?
 
Neriesil by som rukavice... ale skor nejake zahriatie oboch ruk šuchanim, kym ich nebudes mat horuce... Aspon ja som to tak robil, ked sme v meste hrali na Silvestra.  Na zdravie!
Zaznamenané

machura
nováčik
*
Príspevkov: 66


« Odpoveď #2 kedy: 17. Máj , 2009, 11:53:48 »

jenze kdyz cekas hodinu a pul pred hranim, tak tohle proste nepomuze. Citil jsem uplne, jak mi backhand ztuhnul a citim to jeste ted rano... Mozna pletene s ustizenyma prstama ?
Zaznamenané

Marshall TSL601, MC212 s 2x Vintage 30/60W-8Ohm => 16Ohm, Fender Stratocaster HSS MIM.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #3 kedy: 17. Máj , 2009, 11:55:42 »

jenze kdyz cekas hodinu a pul pred hranim, tak tohle proste nepomuze. Citil jsem uplne, jak mi backhand ztuhnul a citim to jeste ted rano... Mozna pletene s ustizenyma prstama ?
Pletene, cize vlnene Ti nemusia dlho vydrzat -  mozu sa Ti odparat.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #4 kedy: 17. Máj , 2009, 11:59:50 »

hlavne hrat v rukaviciach..kks.. no neviem.. skor radsej zalozit ohen a zohrievat jak bezdomovec radsej..
Zaznamenané

machura
nováčik
*
Príspevkov: 66


« Odpoveď #5 kedy: 17. Máj , 2009, 12:12:00 »

nejhorsi je, ze dokud jsem nevzal kytaru do ruky, vubec mi neprislo, ze mam prochladnute ruce... Nepouzivali death-metalisti nejaky rukavicky pro paradu ? To by prece mohlo vydzet.
No, v lese ten parket byl, ale ohen ( ani posvatnej) by asi neprosel :-)   
Zaznamenané

Marshall TSL601, MC212 s 2x Vintage 30/60W-8Ohm => 16Ohm, Fender Stratocaster HSS MIM.
yeah
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 18. Máj , 2009, 00:07:20 »

hral som koncert v minus 8, bol to masaker, ale dalo sa to odohrat... neviem ci rukavice nieco riesia, pri nizkych teplotach zahreju len minimalne ak su otvorene... viac by som sa spoliehal na stretching pred hrou, zahriatie trenim a pod. existuje este silne otacanie celym ramenom dopredu, cim prekrvis zapastie a prsty, teda svaly ktore najviac vyuzivas.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.067 sekund, 23 otázok.