Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
17. Máj , 2024, 08:09:35
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ako rychlo napredujete?  (Prečítané 4844 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #15 kedy: 03. Jún , 2009, 09:34:17 »

...pri tom helloween-e by som osobne mal problém zapamätaním si osnovy celej skladby, a tá pasáž od 1:35 tam musíš zvládnuť hlavne rytmiku a hlavne triafať sa do struny ktorá je hraná palcom, to Ti môže robiť robiť problém ak máš basu s užšou roztečou strún a podtrhávaš strunu na ktorej je držaný tón do oktávy tomu čo hráš palcom.....ďalej tá časť od 2:42 je celkom zaujímavá buď si to zožeň do GuitarPro, alebo sa to nauč z tabulatúr, treba to len nadrilovať a potom to pôjde samé.....po nejakých dvoch hodinkách drilu by som to vedel zahrať, ale pozajtra by som osnovu skladby dávno zabudol...

...prvý krát som potreboval tabulatúry pri Stone Temple Pilots a skladbe Plush a Malac od Mášfélu sa neviem ani za svet naučiť, takže nehádž basu do žita na základe jednej, alebo dvoch skladieb a driluj, jedna sklada Ti môže sadnúť a iná vôbec......tak len makaj  Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Thoron
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 118


« Odpoveď #16 kedy: 03. Jún , 2009, 16:11:45 »

Tu prvu pasaz nehram palcom hram ju normalne 1-2 cez dve struny...Mam to v guitar pro ja viem co mam hrat len to este technicky nezvladam. Ak sa mi to aj podari zahrat tak len dost necisto zvladnem to len na mensej rychlosti...
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 12. Jún , 2009, 16:01:04 »

naco sa biflite taketo chujove songy?

zalozte si kapely a zabavajte sa s kamaratmi trebars v garazi u stryka
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.025 sekund, 21 otázok.