Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
12. Máj , 2024, 23:16:57
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Rádio Express Festival - 20-21. Jún Zlaté Piesky TEAM,Patejdl,Desmod,Cmorik,...  (Prečítané 9008 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #15 kedy: 09. Jún , 2008, 09:28:19 »

Co PS ale Komajota je malym...  Je mi do plaču

co Komajota - tych nepoznam, len som to slovo par razy pocul. ale PS nie su hviezdy ?
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 09. Jún , 2008, 09:30:04 »

na topfest sa neoplati ist, ak si tam uz raz predtym bol. je to proste stale to iste. kazdy rok 1-2 novi headlineri + kabat, tublatanka, polemic, atd. navyse slayer nepatri ku kapelam pri ktorych omdlievam. urcite si pozriem viac slovenskych interpretov, hoci aj takych co hravaju v radii, i ked pocuvam uplne inu muziku

ak si bol raz na topfeste tak budes chodit furt. najlepsi festival.  Zdravíčko
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 09. Jún , 2008, 09:33:38 »

co Komajota - tych nepoznam, len som to slovo par razy pocul. ale PS nie su hviezdy ?

ja PS uplne neznasam. a aj tak neletia teraz tak jak kapely co su napisane vacsimi pismenami. je to dobre napisane, radio Expres pocuvam v robote takze z donutenia mam prehlad v aktualnej slovenskej popmusic.
Zaznamenané
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #18 kedy: 09. Jún , 2008, 09:38:30 »

na topfeste som bol prve 2 rocniky (vtedy este rockfest). a neviem, myslim, ze vidiet 2x po sebe tych istych interpretov je nuda. a ked som sa tam chystal aj treti rok, a videl som ze tam je zase to iste, tak uz som tam nesiel. cena tiez nebola az taka priazniva (vezmi si ze na masters of rock to mas rovnako drahe a kapiel je tam neporovnatelne viac)
Zaznamenané

dal by som si palacinky
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 09. Jún , 2008, 09:39:37 »

Grigorov teraz leti viac ? len sa pytam, radio nepocuvam roky, hitparady tiez nepozeram... ale tesim ma, ze Tomecek a Jaros este nevyhynuli, to je dobre znamenie :)
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 09. Jún , 2008, 09:46:42 »

na topfeste som bol prve 2 rocniky (vtedy este rockfest). a neviem, myslim, ze vidiet 2x po sebe tych istych interpretov je nuda. a ked som sa tam chystal aj treti rok, a videl som ze tam je zase to iste, tak uz som tam nesiel. cena tiez nebola az taka priazniva (vezmi si ze na masters of rock to mas rovnako drahe a kapiel je tam neporovnatelne viac)

ja tam chodim kazdy rok, je to super akce, super ludia a vela chlastu, o muziku mi ani tak nejde, vybehnem na Kabat a to mi staci... aj ked teraz sa chystam na viac veci kuknut.

Grigorov teraz leti viac ? len sa pytam, radio nepocuvam roky, hitparady tiez nepozeram... ale tesim ma, ze Tomecek a Jaros este nevyhynuli, to je dobre znamenie :)

Grigorov leti strasne momentalne. Sak furt hraju jeho cover na Patejdla - Ja viem, ale aj stare songy.

Samovi drzim palce, je to moj kamos, byva hned vo vedlajsej brane. A Miro Jaros ma zaujima asi jak martania. 
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 09. Jún , 2008, 09:51:15 »

...A Miro Jaros ma zaujima asi jak martania. 

keby byval pri Tebe, zaujimal by Ta viac ? ja len nakolko Ta brat objektivne... super, ze sa Grigorovovovovi zase dari, ja som myslel, ze sa uz trochu na neho zabudlo. cize podla pisma je Zdenka na tom lepsie, ako Samo, Jaro a Tomas B. ? a Mikla robi co ? pocul som, ze sa vratil k nejakym pravovernym pankacskym korenom - je tak ?
Zaznamenané
matolf
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 164


« Odpoveď #22 kedy: 09. Jún , 2008, 09:54:10 »

no Z. Predna mala tusim uspesny ten jeden album, tak preto je asi vacsim napisana.
Zaznamenané

dal by som si palacinky
Dugo
Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 09. Jún , 2008, 10:03:08 »

keby byval pri Tebe, zaujimal by Ta viac ? ja len nakolko Ta brat objektivne... super, ze sa Grigorovovovovi zase dari, ja som myslel, ze sa uz trochu na neho zabudlo. cize podla pisma je Zdenka na tom lepsie, ako Samo, Jaro a Tomas B. ? a Mikla robi co ? pocul som, ze sa vratil k nejakym pravovernym pankacskym korenom - je tak ?

so Samom som chodil 9 rokov do skoly, do jednej triedy a kamaratime sa dodnes bezohladu na to ci bol v superstar alebo ne. Jarosa mam fakt v pici lebo mi neni sympaticky.

Predna je momentalne najuspesnejsia superstaristka na slovensku. Mikla vydal knihu, svoju autobiografiu, ktora sa na Obchodnej predava za 10 Sk prosim pekne. Zivot za desat korun. Z haluze to kupil kamos a aj som v tom listoval. Neuveritelne som sa bavil, odporucam kazdemu.

 Zdravíčko
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #24 kedy: 09. Jún , 2008, 10:07:42 »

Uroven ako hovado.Diskutovat o takých kreaturách ako je Mikla.Len tak dalej.Myslel som že to hudobné-gitarové forum a nie žumpa!
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
Dugo
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 09. Jún , 2008, 10:10:33 »

Uroven ako hovado.Diskutovat o takých kreaturách ako je Mikla.Len tak dalej.Myslel som že to hudobné-gitarové forum a nie žumpa!

ved rasto sa len pytal co teraz robi, to neni diskusia  Žmurk
Zaznamenané
Radomír
stály hosť
*****
Príspevkov: 980



« Odpoveď #26 kedy: 09. Jún , 2008, 10:17:23 »

Tak sory.Já že preberáte jeho kvality.V minulom storočí žil vo Francuzku ako som sa v jednom článku dočítal muž menom Pujo.Dokázal vyprdiet francuzku hymnu.Radšej by som si-samozrejme s patričnej vzdialenosti-  Bleee vypočul jeho rektalné umenie ako nemuzikálné chrípenie tej slovenskej skoro superstar.
Zaznamenané

Nečum-uč sa,cvič a hraj!Nech si dobrý ako VAI :)
temo
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1928


LONG LIFE ROCK,N,ROLL


« Odpoveď #27 kedy: 09. Jún , 2008, 10:39:09 »

Ale hybajte už volakam do pi*e aj s kok*tinami,venujte sa normálnej hudbe nie postkomunistickým veteránom a netalentovaným pseudomuzikantom Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele ;
Zaznamenané

LET´S GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #28 kedy: 09. Jún , 2008, 11:01:18 »

Koncert sme dali v tento den preto, aby sme vyjadrili nas tichy prostest proti srackam co zazneju na Expres feste.  Zdravíčko

 Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
predator
Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 09. Jún , 2008, 12:01:24 »

Pravdu povediac, aj ja by som šiel radšej na BoB ako na ten "festival" - tam aspoň človek vidí a počuje ľudí, čo to myslia s muzikou skutočne úprimne. Nemám rád rádiový mainstream, a dobre zahraný underground vždy poteší.
« Posledná zmena: 09. Jún , 2008, 12:02:51 od Predator » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.