Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. Máj , 2024, 22:35:30
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 57 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Muziker - Aupark, Bratislava  (Prečítané 233919 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #60 kedy: 18. Máj , 2007, 13:11:47 »

tu je link na predavacov:
vsetci myslime asi Peta, ze ? http://www.muziker.sk/Default.aspx?content=kont#

Ten chlapik dokaze ludom take kaleraby natrepat do hlavy, ze Soundking je popici a tam nieje co riesit. A ked som si na tom zahral, tak kanal.
A ked som si kupoval wah, tak som si ho tam skusal asi 20 minut a dosiel za mnou so slovami "no co virtuoz, tak ako?" :D

Mozno nenaplnene ambicie :)
  vzdy ked som odnich ziadal radu...zvukovka..mix pult..vzdy vzdy mi poradili taku kokotinu...vid tema aku zvukovku???  a o mixpulte ani nehoworim...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #61 kedy: 18. Máj , 2007, 13:34:03 »

jeden sa vola tusim Matus Bori, ten tam byva castejsie, tak ten je velmi slusny a ochotny, ale ten druhy, meno neviem posobi podla mna trochu arogantne, minule som tam bol s kamaratom, nieco sme hladali, a stale sa tam len prechadzal a nevsimal si zakaznikov, takze tak  Nezahrávaj sa
  myslis takeho s rysavimi vlasmy???lebo ten je dost koko*t
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 18. Máj , 2007, 13:48:35 »

  vzdy ked som odnich ziadal radu...zvukovka..mix pult..vzdy vzdy mi poradili taku kokotinu...vid tema aku zvukovku???  a o mixpulte ani nehoworim...

Lacrosse, Lacrosse...Ak si myslíš, že ti Muziker vo veci zvukovky poradil blbosť, prečo to šíriš vo fóre? A podľa čoho si vlastne myslíš, že ti poradili blbosť? Stále si sa nevyjadril, či si tú zvukovku vyskúšal, a v téme o zvukovkách si dokonca napísal niečo v tom zmysle, že "chválili to v Muzikeri, tak to asi bude dobré"....
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #63 kedy: 18. Máj , 2007, 14:00:18 »

  vzdy ked som odnich ziadal radu...zvukovka..mix pult..vzdy vzdy mi poradili taku kokotinu...vid tema aku zvukovku???  a o mixpulte ani nehoworim...

Lacrosse, Lacrosse...Ak si myslíš, že ti Muziker vo veci zvukovky poradil blbosť, prečo to šíriš vo fóre? A podľa čoho si vlastne myslíš, že ti poradili blbosť? Stále si sa nevyjadril, či si tú zvukovku vyskúšal, a v téme o zvukovkách si dokonca napísal niečo v tom zmysle, že "chválili to v Muzikeri, tak to asi bude dobré"....
   lenze predajca je predajca..a ked chce predat...natrepe ti totalnu voloviny a natlaci ti kaleraby do hlôavy ze jake su niektore veci fajn a kvalitne..chcel som do skusobne mixpult a dost rychlo...mal som 4 litre a dosel to muzikacu..hned mi poradili(podotikat posledny kus) behringeru...zaplatil som 4 litre za nejaky shit s fx ktore vobec nevyuzivam a 2 vstupmy mikro.a zaroven gitary a tak...proste mi poradil hlupost a za tie peniaze som mohol mat daleko lepsie vec...cize s toho vypliva ze si uz nikdy nedam poradit v muzikery ....a takisto je dost onicom kupovat tam..sak ten gibson classic 1960 je tam strasne dlhu dobu a co tam chodim si ho nikdo neskusa  no a ktej zvukovke som sa asi mylil ked kazdy druhy ju tam spi*coval
« Posledná zmena: 18. Máj , 2007, 14:01:27 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #64 kedy: 18. Máj , 2007, 14:06:21 »

Nikto ju nespi*oval, len ty si ju suverénne poradil ako super vec, prečítaj si po sebe príspevky v téme o zvukovkách. Ak si na odporúčanie predajcu kúpil tovar, ktorý nevyužívaš, tak som si nie istý, či je to problém predajcu. Ty sám by si mal vedieť, čo potrebuješ a predajca ti len poradí na základe toho, čo mu povieš. Z tvojho príspevku nevyplýva, že by ti v Muzikeri predali vadný, alebo nekvalitný kus. To, že ten mix má efekty, ktoré nevyužívaš, alebo počet vstupov, ktorý ti nesedí, predsa nieje problém ani mixu, ani predajcu.
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #65 kedy: 18. Máj , 2007, 14:10:07 »

Nikto ju nespi*oval, len ty si ju suverénne poradil ako super vec, prečítaj si po sebe príspevky v téme o zvukovkách. Ak si na odporúčanie predajcu kúpil tovar, ktorý nevyužívaš, tak som si nie istý, či je to problém predajcu. Ty sám by si mal vedieť, čo potrebuješ a predajca ti len poradí na základe toho, čo mu povieš. Z tvojho príspevku nevyplýva, že by ti v Muzikeri predali vadný, alebo nekvalitný kus. To, že ten mix má efekty, ktoré nevyužívaš, alebo počet vstupov, ktorý ti nesedí, predsa nieje problém ani mixu, ani predajcu.
  nie nie..asi som zle povedal ja som mu powedal ze potrebujem neco kde napojit bassu 2 spevy   a gitary..a on  ze tento je nato super..tak howorim ze ok.berem a pritom to nebolo tak
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #66 kedy: 26. Jún , 2007, 17:16:44 »

jaj mna dnes potesila ta ich carovna formulka dostupnost SKLADOM ked som sa zbytocne presiel celou BA Bavím sa skvele
a to az na ceste spat ma napadlo ze maju tel. cislo, hm pre buducnost Beeee
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #67 kedy: 18. Júl , 2007, 00:02:25 »

ja som sa dnes skoro dosral ked som si pozrel len tak ze co stoji moj vysneny wah wah crybaby from hell a pozrem ze 9500 a potom pozriem v USA a ze 150$ co je asi 3500 tak som si povedal ze tak akoze $%^$#%^#$ &*$^(@((**&$&%*@($( vyjebani:)
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #68 kedy: 18. Júl , 2007, 09:45:49 »

ja som sa dnes skoro dosral ked som si pozrel len tak ze co stoji moj vysneny wah wah crybaby from hell a pozrem ze 9500 a potom pozriem v USA a ze 150$ co je asi 3500 tak som si povedal ze tak akoze $%^$#%^#$ &*$^(@((**&$&%*@($( vyjebani:)

Takze uz si kupujes letenku do USA a ides si to tam kupit. Vsak?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #69 kedy: 18. Júl , 2007, 09:56:33 »

Takze uz si kupujes letenku do USA a ides si to tam kupit. Vsak?


Dnes uz existuje aj letecka medzinarodna posta. Som frajer
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #70 kedy: 18. Júl , 2007, 10:01:07 »

ja som sa dnes skoro dosral ked som si pozrel len tak ze co stoji moj vysneny wah wah crybaby from hell a pozrem ze 9500 a potom pozriem v USA a ze 150$ co je asi 3500 tak som si povedal ze tak akoze $%^$#%^#$ &*$^(@((**&$&%*@($( vyjebani:)

poslal som ti sukromnu spravu
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #71 kedy: 18. Júl , 2007, 10:02:24 »

Aj benzín tam stojí polovicu.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #72 kedy: 18. Júl , 2007, 10:29:42 »

ja som sa dnes skoro dosral ked som si pozrel len tak ze co stoji moj vysneny wah wah crybaby from hell a pozrem ze 9500 a potom pozriem v USA a ze 150$ co je asi 3500 tak som si povedal ze tak akoze $%^$#%^#$ &*$^(@((**&$&%*@($( vyjebani:)
počuj keď im predložíš doklad o nižšej cene určite s tým niečo urobia  ha ha ha
Zaznamenané

tatko fóra
zakky
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 18. Júl , 2007, 11:20:20 »

to verim ze urobia ja som tam tak kupil zvukovku ze mi ju dalo o liter lacnejsie...ale tam bol rozdiel neviem asi 1500 co je akoze ok btw v amerike stala ta zvukovka tiez 150$ a dali mi ju za 4200 takze ok , ale toto co je za cenu na tom wahu  Bavím sa skvele 150$ == 9500 Huh! to uz je trochu moc
Zaznamenané
zakky
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 18. Júl , 2007, 11:44:33 »

vcera som tam napisal koment k tomu efektu ze nech nefetuju tolko ze v usa to stoji 150$ a oni ma zmazali jaki buzici  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 18. Júl , 2007, 11:44:54 od Zakky » Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 57 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.068 sekund, 22 otázok.