Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
06. Október , 2024, 23:42:46
Strán: 1 [2] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: yamaha EG112 tuning  (Prečítané 6328 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #15 kedy: 09. Apríl , 2007, 15:35:39 »

no heh nechcel som tam mat ten biely pick guard hned po kupe som ho dal na čierno a teraz na zrkadlovo heh,
ta gitara ma za sebou šecko ma prasknute telo a tie nalepky tam časom pribudli,
nalepka vysoke napetia tam je preto lebo ked som sa učil hrat som s počiatku tak strašne šuchal brnkatkom o to miesto a zaroven to bol buduci znak byvalej kapely heh

je to lacna seriova gitara  keby to bola gitara za 20 000 tak na nu nebudem nič lepit ani vymyšlat ale teraz je to došuchana gitara ,ktora potrebuje oživenie a vynimočnost aspon si myslim Bavím sa skvele tak jak ženy sa maluju aj gitara potrebuje napudrovat  Bavím sa skvele

ale je to tuning nie??? čo som ju mal prelakovat a dat na nu nejake plamene?? no určite nie an taku gitaru tak som si kupil za 50sk zrkadlovu foliu a bolo Som frajer

prikladam dalšie foto Na zdravie! ?§!.









« Posledná zmena: 09. Apríl , 2007, 15:57:37 od tipek » Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #16 kedy: 09. Apríl , 2007, 15:42:10 »

tak jak ženi sa maluju aj gitara potrebuje napudrovat  Bavím sa skvele

myslim ze zeny

inak tieto tuningy lacnych gitar sa mi pacia, moj byvali kolega z kapely mal na lacnom squier stratocaster dokonca aj take LED blikatko, ked si stlacil tlacitko, tak to krasne blikalo ha ha ha  a samozrejme ju mal celu polepenu, snad zozeniem fotku  :)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
jack35
nováčik
*
Príspevkov: 6


« Odpoveď #17 kedy: 23. Apríl , 2007, 21:33:07 »

Cau.
Ja mam 312M II cize velmi podobnu vecicku.
Cize viem o co ide.
Ja niesom lepic, tak ju mam bez kadejakych vylepseni.
Akurat si idem dat spravit este jeden zrazac strun na struny G a D.
Tak sa tesim. Bude to dobre vyzerat.
Skus to. Prida to aj na zvuku aj na krase a este ked kupis pekne zrazace  Som frajer
« Posledná zmena: 23. Apríl , 2007, 21:33:44 od jack35 » Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #18 kedy: 23. Apríl , 2007, 21:57:46 »

Cau.
Ja mam 312M II cize velmi podobnu vecicku.
Cize viem o co ide.
Ja niesom lepic, tak ju mam bez kadejakych vylepseni.
Akurat si idem dat spravit este jeden zrazac strun na struny G a D.
Tak sa tesim. Bude to dobre vyzerat.
Skus to. Prida to aj na zvuku aj na krase a este ked kupis pekne zrazace  Som frajer
ja som si na gitare vymenil klasicke drziaky popruhu za straplocky a gitare to velmi pridalo na zvuku aj na krase, teraz si mi dal chrobaka do hlavy a hned zajtra si kupim neake pekne zrazace. Asi si vymenim aj stuny ktore su zozadu v gitare (samozrejme za nejake pekne neh to prida na krase a na zvuku) co sluzia ako protitah strunam gitarovym ktore si tiez kupim nove a vymenim aj srobiky na pickguarde za neake nove pekne a budem sa tesit z mojej vytunovanej gitary ako dobre vyzera a hra...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

...alebo to vsetko necham tak ako to je.. Vyrobca asi vie preco tam dava veci ake tam dava...
Zaznamenané

FALLGRAPP
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #19 kedy: 23. Apríl , 2007, 22:09:40 »

Cau.
Ja mam 312M II cize velmi podobnu vecicku.
Cize viem o co ide.
Ja niesom lepic, tak ju mam bez kadejakych vylepseni.
Akurat si idem dat spravit este jeden zrazac strun na struny G a D.
Tak sa tesim. Bude to dobre vyzerat.
Skus to. Prida to aj na zvuku aj na krase a este ked kupis pekne zrazace  Som frajer
ja som si na gitare vymenil klasicke drziaky popruhu za straplocky a gitare to velmi pridalo na zvuku aj na krase, teraz si mi dal chrobaka do hlavy a hned zajtra si kupim neake pekne zrazace. Asi si vymenim aj stuny ktore su zozadu v gitare (samozrejme za nejake pekne neh to prida na krase a na zvuku) co sluzia ako protitah strunam gitarovym ktore si tiez kupim nove a vymenim aj srobiky na pickguarde za neake nove pekne a budem sa tesit z mojej vytunovanej gitary ako dobre vyzera a hra...  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

...alebo to vsetko necham tak ako to je.. Vyrobca asi vie preco tam dava veci ake tam dava...
Aspon napis o akej vymyslenej gitare tu pises  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #20 kedy: 23. Apríl , 2007, 22:14:32 »

Aspon napis o akej vymyslenej gitare tu pises  ha ha ha ha ha ha ha ha ha
no kedze nazov temy je yamaha EG112 tuning, tak aj napriek tomu pisem o tejto: Popiskujem si Popiskujem si Popiskujem si Popiskujem si


* moj_stratocaster.JPG (7.53 KB, 237x140 - prehliadnuté 300 krát.)
Zaznamenané

FALLGRAPP
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #21 kedy: 23. Apríl , 2007, 22:20:05 »

 Popiskujem si Popiskujem si ale inac mi jeden moj kamarat Je to frajer tusim daroval spominanu EG112. Nechajte ma vydýchať
bolo to v jednom podniku Na zdravie!, som ju vytiahol, brnkol na nej a dal spet do puzdra..  Bacha na vec kamo! a nechal v tom podniku...
 ha ha ha ha ha ha
(pouzil som dostatocne mnozstvo smileikov?)
« Posledná zmena: 23. Apríl , 2007, 22:21:17 od MaTeS » Zaznamenané

FALLGRAPP
max
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 380



« Odpoveď #22 kedy: 24. Apríl , 2007, 07:20:25 »

Heeej a co sportovy vyfuk. NAlepky su slabe, nahod sportovy vyfuk na Yamahu a to potom uz bude len krasa a zvuk.   Zdravíčko
Zaznamenané

TURN IT UP Si píš!!!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #23 kedy: 24. Apríl , 2007, 09:45:20 »

Co blbnete? Vsak zrazac strun spravi svoje. Ale tiez moze znizit stabilitu ladenia, takze ja by som do toho nesiel.
Zaznamenané

Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #24 kedy: 24. Apríl , 2007, 10:41:11 »

ja mam zrazac na G a D od vyroby a pouzivam ho akurat na to Gcko. Dcku to iba uskodi.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #25 kedy: 24. Apríl , 2007, 11:04:39 »

ja mam zrazac na G a D od vyroby a pouzivam ho akurat na to Gcko. Dcku to iba uskodi.

ako skodi?
Zaznamenané
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #26 kedy: 24. Apríl , 2007, 11:07:03 »

To by aj mna zaujimalo..
Inak,vsetkeho vela skodi ako sa vravi..pokial ide o moj nazor,mne sa napr konkretne tento "tuning" nepaci..
A tak vobec,robit z laty brutalne natunovanu "gitaru" mi pride ako zbytocna strata casu (..aj penazi..),ale ked to niekomu robi radost,tak nech sa paci..
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #27 kedy: 24. Apríl , 2007, 11:21:44 »

Déčko je vinutá struna a ťažšie prešmykuje cez nultý pražec a tak isto aj cez zrážač ako nevinuté struny.
robí to problém pri ladení..
« Posledná zmena: 24. Apríl , 2007, 11:22:36 od MaTeS » Zaznamenané

FALLGRAPP
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #28 kedy: 24. Apríl , 2007, 12:04:14 »

Déčko je vinutá struna a ťažšie prešmykuje cez nultý pražec a tak isto aj cez zrážač ako nevinuté struny.
robí to problém pri ladení..

myslel som si..a needa sa to nejakym "domo robo" sposobom eliminovat? napr zaoblit tie hrany zrazaca aby cez neho vinuta struna preklzla lahsie? alebo premazat nejakym silikonom inkriminovane miesto
Zaznamenané
tipek
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2847


tovarne na kolena home made is the king


« Odpoveď #29 kedy: 24. Apríl , 2007, 16:13:52 »

ja si tam zražač neplanuje dat lebo v tom mieste prstami vytahujem samotny ton a vuživam ten škrekot čo vzika po brnknuti na tie struny pri klučoch aj pri čistom aj pri skreslenom zvuku, ked ,že tam neni flojd tak ten ton s pakou ešte viacej vytiahnem keby ste to videli čo s tym robim by ste skapali od smiechu jaku techniku mam ?§!. Bavím sa skvele Bavím sa skvele Som frajer ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 [2] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.