Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
04. Jún , 2024, 03:23:05
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Holdsworthian Legato  (Prečítané 3635 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #15 kedy: 21. August , 2009, 08:45:02 »

no ved to je to presne. pozri si ako hra ten typek marshall na akustike. uplna lod. nie viete co mne vadi a preco som aj v podstate opustil od highgain zvukov. Giatara el. ako taka ma dost maly dynamicky rozsah. Ked hram so saxom tak ten trubi raz vela raz malo silno slabo. TO sa neda porovnat. A teraz ked si dam highgain, turbo nizky action, takze mozem potom uz akurat tak klepkat.... to je sice velmi fajn..... a mozem oblbovat 15-nastrocnych ze aha ako som rychlo zahral....ale uz nemam vobec ziadnu moznost menit dynamiku. Mozem hrat alebo nehrat. to je cele. A to po case proste moze cloveka prestat bavit. :D
a kedy bol higain o nejakej dynamike? nepoznas vyrok - there is only one rule of metal: playin' fuckin' loud ? Bavím sa skvele to je take ako kupit si motorku a potom nadavat, ze sa na tom neodvezie viac jak dvaja ludia, ze to nema kufor atd...  :)
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #16 kedy: 21. August , 2009, 09:17:40 »

a kedy bol higain o nejakej dynamike? nepoznas vyrok - there is only one rule of metal: playin' fuckin' loud ? Bavím sa skvele to je take ako kupit si motorku a potom nadavat, ze sa na tom neodvezie viac jak dvaja ludia, ze to nema kufor atd...  :)
no to je prave ten problem :D este ze si mozes vybrat ci si tu motorku kupis alebo nie :D
Zaznamenané

Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.022 sekund, 22 otázok.