Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Máj , 2024, 08:39:30
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Radim Hladík/Modrý Efekt a blaboly o progrocku  (Prečítané 56329 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #120 kedy: 09. Január , 2012, 15:47:52 »

to su take "slovenske" vyhovorky - hra to napicu, ale tak sme to chceli  Bavím sa skvele

V tych podmienkach ako to hrali ma zvuk podla mna uplne ok a pre neho dost typicky. Skor tam dost smatle, uz ked musi byt zjebany.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #121 kedy: 09. Január , 2012, 16:28:28 »

podla mna ten zvuk uplne do tej nahravky sedi a vobec sa mi nezda byt zly..sto ludi sto chuti, nie som gitarista, ale mam istu predstavu o zvuku gitary, a do tejto nahravky to mne osobne pasuje...
tak isto by sa dalo nakladat ze ten arp uz vtedy znel staro a blablabla..a ze lesek preco hra na moogu basy a preco nemaju basgitaru a nehra na tom leady...no pretoze to tak chceli :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #122 kedy: 09. Január , 2012, 21:51:28 »

podla mna ten zvuk uplne do tej nahravky sedi a vobec sa mi nezda byt zly..sto ludi sto chuti, nie som gitarista, ale mam istu predstavu o zvuku gitary, a do tejto nahravky to mne osobne pasuje...

uplne suhlasim  Zdravíčko
hladikov zvuk je uplne normalny, nevidim tam nic na ujeby. vcelku fajn dreveny spevavy zvuk. mozno to je tym ze ja osobne mam rad tieto stare AC30tky, a to ako hraju.

a celkovo aj ta skladba sa mi paci a to prog vobec nepocuvam.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #123 kedy: 09. Január , 2012, 21:56:23 »



Celkom prdel, ta vyslovnost na zaciatku syntetizer mOOg.  Bavím sa skvele A publikum je este famoznejsie...
hra mu to skvele ,bol som na nich vtej dobe....Su užasny ..Progi mas velke plus...a snimace vymenil lebo to podla neho bola zmena k lepšiemu a snad vedel co robiii alebo?  Na zdravie!
« Posledná zmena: 09. Január , 2012, 23:26:25 od joe » Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #124 kedy: 09. Január , 2012, 23:22:51 »

ked pocujem Rajky, vybavi sa mi detstvo .. vzdy to do mna foter odmala tlacil, velmi pekna vec
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #125 kedy: 10. Január , 2012, 07:01:51 »

a snimace vymenil lebo to podla neho bola zmena k lepšiemu a snad vedel co robiii alebo?  Na zdravie!

Bohvie aj, ci to je jeho gitara, ma tam este nejaky Custom oprety. Tie snimace vyzeraju na Dimarzio superdistortion, vtedy to bolo dost modne si ich davat...
« Posledná zmena: 10. Január , 2012, 07:03:04 od proghoper » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #126 kedy: 10. Január , 2012, 07:02:45 »

ked pocujem Rajky, vybavi sa mi detstvo .. vzdy to do mna foter odmala tlacil, velmi pekna vec

Hej, spolu s poslednou moje najoblubenejsie z albumu Svet Hledacu.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #127 kedy: 10. Január , 2012, 08:17:06 »



Tu je este starsia zostava s Fresom a tiez paralyzovanymi nehybnymi sudruzkami. Podla mna hranie v takychto programoch musela byt pre tych hudobnikov riadna frustracia.  Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #128 kedy: 10. Január , 2012, 08:21:32 »



A tu novsia verzia z albumu 33.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #129 kedy: 10. Január , 2012, 08:24:17 »

Bohvie aj, ci to je jeho gitara, ma tam este nejaky Custom oprety. Tie snimace vyzeraju na Dimarzio superdistortion, vtedy to bolo dost modne si ich davat...
hovor mi o tom vsetci boli chory z tych dimarsnov..a mali na gibsnoch naplacane..nemas linku na SBB strasne by som ich chcel pocut to boli moje dve srdcovky v tych casoch a jetrohltal ale menej Zdravíčko
Zaznamenané

joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #130 kedy: 10. Január , 2012, 08:27:38 »



A tu novsia verzia z albumu 33.
to som už moc nemusel to už bolo slabe ..my sme tiekli z albumu svitanie potom to slo dole kopcom.. Zdravíčko
dalsie obdobie prevzali pražaci a to bola ina pakaren
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #131 kedy: 10. Január , 2012, 08:31:07 »

nemas linku na SBB strasne by som ich chcel pocut to boli moje dve srdcovky v tych casoch




 :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #132 kedy: 10. Január , 2012, 08:39:26 »




 :)
dakujem mam sa s cim dnes tešit..nechapem preco som to donedavna nemohol najst
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #133 kedy: 10. Január , 2012, 08:41:35 »

dakujem mam sa s cim dnes tešit..nechapem preco som to donedavna nemohol najst


Este tu je stare

Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #134 kedy: 10. Január , 2012, 08:51:12 »

 Moja ziemio wysniona  užasne teraz som to pocuval...Apostolis hral neskutocne a vsetci Pjotrovsky smrt.....dnesna muzika to je taky nabuchany sramot bez citu a dinamiky,,,To ma kramer??? tu cudnu gitaru?Huh! znie ako gibson
Zaznamenané

Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.031 sekund, 22 otázok.