Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Jún , 2024, 00:13:27
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Margot koncerty  (Prečítané 61013 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #300 kedy: 07. Apríl , 2008, 11:59:31 »

Katka ale hrate aj na zilinskom majalese 8. maja nie ? rad si vas opat dojdem mrknut  Som za vodou kámo
Zaznamenané

Follow the details...
katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #301 kedy: 07. Apríl , 2008, 12:10:45 »

Katka ale hrate aj na zilinskom majalese 8. maja nie ? rad si vas opat dojdem mrknut  Som za vodou kámo

Ano, ano...ta Zilina nas stale pritahuje...lebo je tam super. Tak sa vidime na majalese 8.5., alebo 30.4. v Kozli! Žmurk
Zaznamenané

katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #302 kedy: 14. Apríl , 2008, 14:28:55 »

Rada by som vsetkych pozvala na nas najblizsi koncert vramci turne, ktory bude teraz v stredu 16.4. vo Vrabloch v Kine Tatra, kde ako specialny host vystupi aj vynikajuci gitarista, ktoreho netreba zvlast predstavovat,  PaloChodelka & Liquid Boogie Roll. Okrem toho si s nami zahra aj kapela Agonia. Tesime sa na vas!!! Zdravíčko
Zaznamenané

ydur
Hosť
« Odpoveď #303 kedy: 15. Apríl , 2008, 17:39:56 »

Caute.  Najblizsie koncerty budu  5.aprila v Maxim Club v Kamanovej pri Topločanoch  a  12. aprila v Novych Zamkoch v  Intruder Club  spolu s TUBLATANKOU a Soundplay. V NZ nam Tublatanka pokrsti nase druhe CD. Ak budete nablizku pridte pozriet, tesime sa!! :)
  "Hlboko si vážime, že Tublatanka prijala pozvanie na jeden z koncertov v rámci nášho turné, že sme si mohli zahrať na jednom pódiu s rockovou legendou,” povedala za celú kapelu Margot gitaristka Katka Sečkárová. “Všetci naši rovesníci, ale aj tí skôr i neskôr narodení, určite spozornejú pri skladbách ako Dnes, Pravda víťazí, či Loď, ktorá sa plaví do neznáma… a hádam každý pozná texty týchto piesní naspamäť. Práve s týmito piesňami sme prežívali  búrlivé obdobie zamatovej revolúcie, “ zaspomínala Katka.    ...  pravdupovediac podla Tvojich foto sa mi ani nechce verit,že si  ten 89 pamätaš... :)   

« Posledná zmena: 15. Apríl , 2008, 17:46:42 od ydur » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #304 kedy: 15. Apríl , 2008, 20:32:55 »

no ani podla veku to nesedi, ale co uz. nechame tak Na zdravie!
Zaznamenané

katarina
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 725


spanilá deva


« Odpoveď #305 kedy: 16. Apríl , 2008, 09:37:43 »

  "Hlboko si vážime, že Tublatanka prijala pozvanie na jeden z koncertov v rámci nášho turné, že sme si mohli zahrať na jednom pódiu s rockovou legendou,” povedala za celú kapelu Margot gitaristka Katka Sečkárová. “Všetci naši rovesníci, ale aj tí skôr i neskôr narodení, určite spozornejú pri skladbách ako Dnes, Pravda víťazí, či Loď, ktorá sa plaví do neznáma… a hádam každý pozná texty týchto piesní naspamäť. Práve s týmito piesňami sme prežívali  búrlivé obdobie zamatovej revolúcie, “ zaspomínala Katka.    ...  pravdupovediac podla Tvojich foto sa mi ani nechce verit,že si  ten 89 pamätaš... :)   



Nebolo to myslene, ze my ako kapela...ale v case revolucie som chodila do prvej triedy zakladnej skoly, a musim povedat, ze aj my prvacikovia sme to prezivali velmi intenzivne, kedze prvy polrok sme ucitelov zdravili "cest praci sudruzka ucitelka", a potom sme zrazu nemohli, z nicoho nic sme sa prestali ucit o krasnej cervenej zastave s kladivom a kosou, nechceli nam uz dat odznak iskricky...a velmi dobre si pamatam aj spoty VPN...ale to je jedno...vysvetlila som to v prvej vete..tak cest praci sudruhovia a nerieste zbytocnosti Na zdravie!
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #306 kedy: 16. Apríl , 2008, 12:28:14 »

  "Hlboko si vážime, že Tublatanka prijala pozvanie na jeden z koncertov v rámci nášho turné, že sme si mohli zahrať na jednom pódiu s rockovou legendou,” povedala za celú kapelu Margot gitaristka Katka Sečkárová. “Všetci naši rovesníci, ale aj tí skôr i neskôr narodení, určite spozornejú pri skladbách ako Dnes, Pravda víťazí, či Loď, ktorá sa plaví do neznáma… a hádam každý pozná texty týchto piesní naspamäť. Práve s týmito piesňami sme prežívali  búrlivé obdobie zamatovej revolúcie, “ zaspomínala Katka.    ...  pravdupovediac podla Tvojich foto sa mi ani nechce verit,že si  ten 89 pamätaš... :)   

ciste pozerstvo  Popiskujem si
Zaznamenané
andy zet
nováčik
*
Príspevkov: 24


show must go on...


« Odpoveď #307 kedy: 19. Apríl , 2008, 16:24:07 »

pocujte, nerieste tu zbytocnosti a radsej sa teste s nami..... Som metlak


* P1010203-3.JPG (201.9 KB, 1200x900 - prehliadnuté 299 krát.)
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #308 kedy: 19. Apríl , 2008, 18:25:52 »

ja by som sa aj tesil,dokonca by ste ma nemuseli ani velmi prehovarat,akurat neviem Z COHO sa mam tak tesit  Bavím sa skvele
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #309 kedy: 20. Apríl , 2008, 10:39:34 »

no ze uz ich je v kapele 12 - viac jak nas  :)
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #310 kedy: 20. Apríl , 2008, 11:56:47 »

no ze uz ich je v kapele 12 - viac jak nas  :)

to su vsetko clenovia kapely na tej foto? no tak tam by som ja nehral,sak to ked sa rozdeli honorar medzi 12tich,tak mozno mi ani na nove struny nezostane  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #311 kedy: 20. Apríl , 2008, 12:02:10 »

ciste pozerstvo  Popiskujem si

Keď nemáš čo povedať, sadni si na ruky a radšej čítaj.  Žmurk
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #312 kedy: 20. Apríl , 2008, 13:09:17 »

ja by som sa aj tesil,dokonca by ste ma nemuseli ani velmi prehovarat,akurat neviem Z COHO sa mam tak tesit  Bavím sa skvele

ani ja nechapem...mame najst 10 rozdielov?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #313 kedy: 20. Apríl , 2008, 13:15:51 »

no mozme sa tesit napriklad aj z toho, ako to Katarinke, Andrejke a Danke na tej fotke svedci napriek tym spatnym chlapom okolo :)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #314 kedy: 20. Apríl , 2008, 13:45:05 »

Ved je tam polka Konfliktu Bavím sa skvele
Zaznamenané

Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 26 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 21 otázok.