Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 23:32:59
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: multiefekt BOSS ME50  (Prečítané 4047 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 25. September , 2005, 09:41:55 »

Mate niekto skusenosti s tymto efektom? Oplati sa za tu cenu? (11 000sk) Ja som na nom este nemal moznost hrat, ale pocul som len samu chvalu, vy ho ako hodnotite? Obrazok: http://shop.muziker.sk/images/tovar/actualsize/ME50.jpg Tu je viac informaci, aj nejake demo: http://www.bosscorp.co.jp/demos/en/ME-50_IT/index.html
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 07. November , 2005, 16:33:51 »

Ok tak po dlhom premyslani som sa rozhodol, ze pod vianocny stromcek si predsalen nasetrim na ten BOSS! Je sice dost drahy, ale vyzera byt najlepsi a BOSS je proste BOSS ! :)
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #2 kedy: 09. November , 2005, 00:16:55 »

dobre si ho poskusaj pred tym nez ho kupis a porovnaj ho este s nejakou boss krabickou, drajv hlavne...ja som v tom pocul dost velky rozdiel, tak som namiesto toho kupil separatne styri efekty a to som uz na to bol dost namotany :)
Zaznamenané
Eternal
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #3 kedy: 17. Júl , 2006, 18:20:02 »

inac, aj ja rozmyslam nad kupou, mate niekdo skusenosti s tymto multiefektom?
Zaznamenané
sacho
nováčik
*
Príspevkov: 46


« Odpoveď #4 kedy: 27. Máj , 2007, 19:43:41 »

inac, aj ja rozmyslam nad kupou, mate niekdo skusenosti s tymto multiefektom?
Ahojte.
Tiež rozmýšlam nad kúpou tohoto Boss-a a chcel by som predtým počuť nejaké názory ľudí čo na tom hrali. V Muzikuse bola na to celkom fajn recenzia, no tu sa o tom zatiaľ nikto detailnejšie nevyjadril.
Vďaka.  Na zdravie!
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #5 kedy: 27. Máj , 2007, 22:30:29 »

kamarat ho ma a nevie si ho vynachvalit Žmurk
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
exhumer
stály hosť
*****
Príspevkov: 1477


Egatimer


« Odpoveď #6 kedy: 27. Máj , 2007, 22:40:35 »

tiez som pocul nazor z prvej ruky, ze je to jeden z tych lepsich multakov...ale je to len multak
Zaznamenané

WEIRD THRASH
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #7 kedy: 17. August , 2007, 16:25:58 »

ja ho mam asi 2 dni..ani som ho predtym neskusal a objednal som ho a som spokojny..na metal je to fakt parada,,take skreslenie ze az.....este to tak vyskusat na poradnom aparete.... uz len na trandaku jaky to roby bordel  ha ha ha...aj delay,harmonizer su vpohode..ostatne efekty zatial velmi nepouzivam
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
steve68
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #8 kedy: 18. August , 2007, 23:02:07 »

Dave má pravdu. Na rockové/metalové veci je super! Škoda, že ani ja nemám poriadný (lampový) aparát, ale aj na Marshall AVT 50-ke hrá perfektne. Tiež som predtým neskúšal, objednal som na dobierku (Muziker) v decembri 2006 za 10500,- Sk a zatiaľ som spokojný. Iba ma na....i s tým, že mi neposlali slovenský návod, hoci som im volal x-krát, posielal som mail a nič.  Neser ma! 
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #9 kedy: 18. August , 2007, 23:06:51 »

Dave má pravdu. Na rockové/metalové veci je super! Škoda, že ani ja nemám poriadný (lampový) aparát, ale aj na Marshall AVT 50-ke hrá perfektne. Tiež som predtým neskúšal, objednal som na dobierku (Muziker) v decembri 2006 za 10500,- Sk a zatiaľ som spokojný. Iba ma na....i s tým, že mi neposlali slovenský návod, hoci som im volal x-krát, posielal som mail a nič.  Neser ma! 
pokial ten navod davaju anglicky tak je v pohode, pokial aj nevies dobre, tak zo slovnikom to musis pochopit uplne v pohode, keby davali len v japoncine, tak by som mal problem uz aj ja ha ha ha Popiskujem si
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
dave1979
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 196



« Odpoveď #10 kedy: 18. August , 2007, 23:52:52 »

mne poslali aj slovensky navod  ha ha ha asi si steba uz zobrali ponaucenie v muzikeri...ale mna nasralo ze tam nebol adapter ktomu..len vybite baterie a potom som mal depku ked mi zle zacal ukazovat dispey  ha ha ha Nechajte ma vydýchať  az ma zamrazilo ze je dojeba....y  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos :D:D
steve68
nováčik
*
Príspevkov: 55



« Odpoveď #11 kedy: 19. August , 2007, 05:54:44 »

Anglický poslali a jeto v pohode (slovník pomohol:-)), len ma nasrali preto, že mi to sľúbili viackrát a nič. Ináč adaptér nie je vo výbave. Mne poslali adaptér za 350,- Sk.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.