Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
04. Jún , 2024, 10:41:38
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Guns ´N´ Roses  (Prečítané 70894 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #45 kedy: 16. Jún , 2007, 10:46:25 »

Tour dates na http://www.gunsnroses.com/
Zaznamenané

Lar_Nat
nováčik
*
Príspevkov: 15


« Odpoveď #46 kedy: 20. August , 2007, 20:39:49 »

V pohode kapelka, metal urcite ne :D hard/heavy rock... Hudba je super, historia a afery kapely no povedzme  Bavím sa skvele Ale novych moc nemusim... stary GnR  boli dobry... A Slash hovori sam za seba (teda hovoril), ale jeho dalsie projekty (Slash Snakepit, Velvet Revolver) mi az tak nelahodia... Myslim ze reunion starych guns by mohol byt zaujimavy...
Zaznamenané

omen
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 202


Out of reality


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 06. Február , 2008, 16:01:00 »

Neuveritelne sa stalo skutočnosťou...
http://musicserver.cz/clanek/21271/Makrorecenze-Chinese-Democracy-Guns-N-Roses/
Zaznamenané

joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #48 kedy: 07. Február , 2008, 10:07:01 »

stare GnR bolo pocuvatelne
nove GnR je sracka
Velvet Revolver je parada

iba tolko..i ked je pravda ze ma Axel vzdy sral... Bleee
Zaznamenané
sikrit
nováčik
*
Príspevkov: 19


« Odpoveď #49 kedy: 08. Február , 2008, 18:06:41 »

Moj nazor je takyto. GnR je proste legenda. Hrali skvelu Rockovu hudbu. Pocuvam ich dodnes. Co chcem ale povedat je ze cas sa meni a to co bolo moderne nie je. Stary rock je skvely ale dnes je uz ina doba. Kapela ktora hra taky styl sa v dnesnej dobe urcite nepresadi. Tym chcem prejst k novym GnR. Priznam sa ked som to prvy krat pocul bol som zhrozeny pretoze som cakal GnR. Ale moj dnesny nazor na tu hudbu je ze tak sa ma robit moderny Hard Rock! V prvom rade by sa kapela uz nemala volat Guns n Roses lebo to guns proste nie je. Hraju skvele . Moderny sound, sample, Ron Thal.Na druhej strane je tu kapela Velvet Revolver ktora hra skvely moderny Rock. Momentalne je mojou velmi oblubenou kapelou. Treba sa obzriet spat, ale kracat stale v pred  Na zdravie! tolko moj nazor.
Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #50 kedy: 01. Marec , 2008, 17:10:19 »

gunsaci su po pi......ci parada, rockeri ako sa patriiiii ....
« Posledná zmena: 01. Marec , 2008, 17:11:17 od bubla15 » Zaznamenané
yngsteen
stály hosť
*****
Príspevkov: 1005



« Odpoveď #51 kedy: 20. November , 2008, 14:08:57 »

http://www.myspace.com/gunsnroses

Ten košatý odkladaný album sa tu dá popočúvať for free celý.  Ron Thal tam miestami regulérne shreduje  ha ha ha .
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #52 kedy: 20. November , 2008, 15:01:29 »

gunsaci su po pi......ci parada, rockeri ako sa patriiiii ....
suhlasim, jedna z mojich naj kapiel, aj ked ten novy album sa mi moc nepozdava teda
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
peterst
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 439


Znalci vědí, co je svědí!


« Odpoveď #53 kedy: 20. November , 2008, 16:20:43 »

neda mi necitovat:

"Tu přeslazený dezert pro ultrapopaře ("Broken Glass"), tamhle trocha ostrého steaku ("There Was A Time"), zapít hořkým drinkem ("Must See") a jen očima přelítnout po beztvarých hmotách
bez chuti ("IRS", "The Blues"). Ten šéfkuchař chce naplnit žaludek jediného člověka vším, co umí, používá k tomu úplně všechno, co má v kuchyni, a vůbec mu nedochází, že ten člověk za stolem se z toho všeho nakonec akorát tak posere. Ten šéfkuchař je Axl z Guns N' Roses. "

 ha ha ha
Zaznamenané
brightsidesuicide
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 189


CH-CH-CH AH-AH-AH


« Odpoveď #54 kedy: 20. November , 2008, 16:48:43 »

"Tu přeslazený dezert pro ultrapopaře ("Broken Glass"), tamhle trocha ostrého steaku ("There Was A Time"), zapít hořkým drinkem ("Must See") a jen očima přelítnout po beztvarých hmotách
bez chuti ("IRS", "The Blues"). Ten šéfkuchař chce naplnit žaludek jediného člověka vším, co umí, používá k tomu úplně všechno, co má v kuchyni, a vůbec mu nedochází, že ten člověk za stolem se z toho všeho nakonec akorát tak posere. Ten šéfkuchař je Axl z Guns N' Roses. "

kto toto napisal je pre mna genius!  Zdravíčko
Zaznamenané

one more solo?
much
stály hosť
*****
Príspevkov: 762



« Odpoveď #55 kedy: 20. November , 2008, 17:25:58 »

http://www.myspace.com/gunsnroses

Ten košatý odkladaný album sa tu dá popočúvať for free celý.  Ron Thal tam miestami regulérne shreduje  ha ha ha .

mne sa to velmi paci Bravooo
Zaznamenané
mando_diao
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72


Hagström Guitars


« Odpoveď #56 kedy: 20. November , 2008, 17:33:16 »

neda mi necitovat:

"Tu přeslazený dezert pro ultrapopaře ("Broken Glass"), tamhle trocha ostrého steaku ("There Was A Time"), zapít hořkým drinkem ("Must See") a jen očima přelítnout po beztvarých hmotách
bez chuti ("IRS", "The Blues"). Ten šéfkuchař chce naplnit žaludek jediného člověka vším, co umí, používá k tomu úplně všechno, co má v kuchyni, a vůbec mu nedochází, že ten člověk za stolem se z toho všeho nakonec akorát tak posere. Ten šéfkuchař je Axl z Guns N' Roses. "

 ha ha ha

 Bravooo Bravooo Veru tak. Podla mna sucasny "GnR" uz nie je GnR
Zaznamenané

Hagström Viking + Digitech Whammy, Big Muff (homemade), EHX Small Clone, Big Muff SuberBuzz mod (homemade), Nurse Quacky, Lofo Mofo

Mando Diao rules
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #57 kedy: 20. November , 2008, 17:35:31 »

Bravooo Bravooo Veru tak. Podla mna sucasny "GnR" uz nie je GnR
tak toto tvrdim uz davno Žmurk
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #58 kedy: 20. November , 2008, 17:43:32 »

neda mi necitovat:

"Tu přeslazený dezert pro ultrapopaře ("Broken Glass"), tamhle trocha ostrého steaku ("There Was A Time"), zapít hořkým drinkem ("Must See") a jen očima přelítnout po beztvarých hmotách
bez chuti ("IRS", "The Blues"). Ten šéfkuchař chce naplnit žaludek jediného člověka vším, co umí, používá k tomu úplně všechno, co má v kuchyni, a vůbec mu nedochází, že ten člověk za stolem se z toho všeho nakonec akorát tak posere. Ten šéfkuchař je Axl z Guns N' Roses. "

 ha ha ha
Presunúť do sekcie vtipy. Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
mando_diao
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 72


Hagström Guitars


« Odpoveď #59 kedy: 20. November , 2008, 17:43:47 »

tak toto tvrdim uz davno Žmurk

Podla mna sa tak volaju len preto, ze Axl sa boji, ze by nic nepredal. Ovela viac GnR je Velvet Revolver.
Ale tajne dufam, ze sa Stevovi Adlerovi raz podari vsetkych ukecat a daju reunion este. Hned by som siel na koncert
Zaznamenané

Hagström Viking + Digitech Whammy, Big Muff (homemade), EHX Small Clone, Big Muff SuberBuzz mod (homemade), Nurse Quacky, Lofo Mofo

Mando Diao rules
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 21 otázok.