Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
20. Máj , 2024, 18:38:25
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Mr.Big  (Prečítané 11896 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
peto1280
nováčik
*
Príspevkov: 56


« Odpoveď #45 kedy: 04. Marec , 2009, 15:13:30 »

Aj ja som dost tuto kapelu nepocuval ale nejako som na you tube pozeral videa a dost ma to chytilo spevak ma velmi dobry a prijemny hlas paul gilbert nie je o com... skoda ze uz spolu nehraju teraz prave zhanam od nich nejake veci... ako je to vlastne s tym rozpadom zostali kamarati alebo nie Huh! co su za osobnosti charakterove oni nevizeraju aspon sa mi nezdalo ze by to boli dake arogantne typy...
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #46 kedy: 06. Marec , 2009, 12:30:40 »

Mr. Big oficialne potvrdili "reunion", cize znovuobnovenie po 13 rokoch v povodnej a originalnej zostave. Chystaju tour:
http://www.mrbigsite.com/

na tejto stranke je tato informacia, ktora uz mesiace pred potvrdenim kolovala po nete. Takze vraj 1.2.2009 bola sprava potvrdena - citat z wikipedie:
[edit] Reunion
On february 1, 2009, a transcript of a radio interview for "Koh Sakai’s Burrrn presents Heavy Metal Syndicate" appear on Metalichika's blog. A reunion tour, to celebrate the 20th anniversary of their self title debut album, in Japan is on the works[1]

Since this interview, the websites of both Paul Gilbert and Eric Martin have confirmed that Mr. Big has reformed for a nine show tour of Japan. Paul Gilbert reports "...everyone's heart is in the right place, and we are thrilled to have a second chance to play our music, hang out, and be a rock band again." [2]

Velka sprava pre fans Na zdravie! Zdravíčko
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #47 kedy: 06. Marec , 2009, 12:48:02 »

Na stranke spevaka Erica Martina je aj zaznam z tlacovky a viac info o reunione:
http://www.ericmartin.com/?mpf=frame&
Zaznamenané
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #48 kedy: 02. Október , 2009, 20:58:27 »

Na stranke spevaka Erica Martina je aj zaznam z tlacovky a viac info o reunione:
http://www.ericmartin.com/?mpf=frame&

Ahojte. Bol z vás niekto na koncerte kapely Mr. BIG teraz v Prahe? Ja som tam bol a poviem vám, že to bolo super. Vždy som chcel ísť na koncert tejto kapely. A konečne sa môj sen splnil. Boli v pôvodnej zostave. Eric Martin (spev), Pat Torpey (bicie), Billy Sheehan (basa), Paul Gilbert (gitara). Mám podpísané od Erica Martina aj ich cd Hey Man. Robil som aj fotky ale aj nahrávky (cez mobil). Ale všetko je v slabej kvalite. Ak by niekto mal mal nejaké fotky alebo videozáznam z tohto koncertu tak dajte link. Rád si to tiež pozriem.
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #49 kedy: 03. Október , 2009, 18:13:34 »

Ahojte. Bol z vás niekto na koncerte kapely Mr. BIG teraz v Prahe? Ja som tam bol a poviem vám, že to bolo super. Vždy som chcel ísť na koncert tejto kapely. A konečne sa môj sen splnil. Boli v pôvodnej zostave. Eric Martin (spev), Pat Torpey (bicie), Billy Sheehan (basa), Paul Gilbert (gitara). Mám podpísané od Erica Martina aj ich cd Hey Man. Robil som aj fotky ale aj nahrávky (cez mobil). Ale všetko je v slabej kvalite. Ak by niekto mal mal nejaké fotky alebo videozáznam z tohto koncertu tak dajte link. Rád si to tiež pozriem.

to ti gratulujem, ja by som rad videl tuto kapelu a este v tejto zostave... Popis nieco, atmosfera, kolko ludi bolo... Ake skladby hrali? Aparaty atd.
Zaznamenané
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #50 kedy: 05. Október , 2009, 12:50:06 »

to ti gratulujem, ja by som rad videl tuto kapelu a este v tejto zostave... Popis nieco, atmosfera, kolko ludi bolo... Ake skladby hrali? Aparaty atd.
Super paráda. Rád popíšem o tom koncerte a kapele. Je to moja srdcovka. Koncert sa konal v klube ROXY v Prahe. Mal začať o 19tej hodine. Nakoniec začali hrať okolo 19:45. Ten klub ROXY je trochu malý kapacitou. Myslím to tak, že bol úplne plný. Z toho je aj jasné, že tam bolo dusno a horko. Nebolo si kde sadnúť ale to by nevadilo. Hrali samé pecky. Začali skladbou Daddy, Brother, Lover, Little Boy, Alive and Kickin, Green-Tinted Sixties Mind... Čiže albumom Lean Into It . Hrali aj sóla. Začal Pat Torpey, potom dali ďaľšie skladby ako napr Colorado Bulldog potom mal sólo Paul Gilbert prevažne používal ako gitaru svoj signature model PGM401 Prestige. Gilbert zmenil značku aparátu. Mal tam zosik a bedňu značky Marshall. Zosik mal trojkanálový Marshall TSL60 a ako bedňu mal tiež Marshall. Krabičky na dokŕmenie zvuku použil ako doteraz používa. Pat Torpey použil na tento koncert bicie značky TAMA. Billy Sheehan hral prevažne na červenej base značky Yamaha ATT Limited II. Aparát použil ten čo aj doteraz používal zosik SVT-4PRO, bedňa SVT-810E samozrejme aj efekty k tomu. Mal ich v racku a svetielkovalo mu to tam viac ako ostatným. (píšem o jeho aparáte čo som si myslel, že to môže byť. Lebo k basovému aparátu som sa nemohol dostať bližšie lebo bol taký nátresk, že sa nedalo moc ani pohnúť). Mali zvukárku ktorá im nazvučila koncert. Stál som pri nej presnejšie pri ich mixpulte. Pred koncertom som si dal podpísať ich cd Hey Man. Prišli na dvojposchodovom autobuse ktorý sa otváral kódom. A tak som tam stál pred dverami roxy a autobus tam bol pristavený cca 5 metrov od dvier klubu. Zrazu sa otvorili dvere a vystúpil Eric Martin. Bol úplne normálny žiaden horenos, a dalo sa s ním pokecať. Tak som mu dal podpísať to cd a opýtal som sa ho kde sú ostatný, že aj ich podpisy by som chcel na to cd a on mi povedal, že už sú vo vnútri. Tak som sa s ním len odfotil, a on odišiel do klubu. Celkový dojem z toho koncertu mám perfektný. Oplatilo sa tam ísť. Kapela Mr.BIG sa tam dobre bavila na pódiu aj my sme sa bavili tiež, ale pod pódiom. Bol tam aj bar a predávali tam od piva až po nealko. Bolo super.
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #51 kedy: 06. Október , 2009, 06:18:25 »

dakujem za info:-) Iste to bol super zazitok
Zaznamenané
Mr.Big
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #52 kedy: 06. Október , 2009, 08:21:41 »

dakujem za info:-) Iste to bol super zazitok
Nieje zač. Dám sem aj nejaké fotky z toho koncertu. Len ako som spomenul, mám to v slabej kvalite ale ozvem sa kámošom  čo tam boli so mnou a mali tam tiež foťáky, tak niečo určite aj od nich vyberiem. Ak by niekto v budúcnosti mal možnosť ísť na koncert kapely Mr. BIG tak nech ide. Stojí to za to. Sú naozaj perfektný.
Zaznamenané
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #53 kedy: 31. Január , 2011, 09:15:13 »

song z noveho albumu


v pohodzee Na zdravie!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #54 kedy: 31. Január , 2011, 09:45:42 »

tento song je asi naj z toho albumu, zvysok ma uplne znudil zial..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #55 kedy: 31. Január , 2011, 09:54:40 »

tento song je asi naj z toho albumu, zvysok ma uplne znudil zial..

Ale dobra pesnicka, solo ako vzdy uplne super.
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #56 kedy: 31. Január , 2011, 10:01:07 »

uz mam stiahnuty z mediafire :) Idem popocuvat, co nam to pani navarili :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #57 kedy: 31. Január , 2011, 11:03:04 »

skvela skladba, ale nemozem vystat jeho hlas, mohol to cele odspievat Sheehan, on ma hlas ktory by sa k tomu hodil pre mna viac
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #58 kedy: 31. Január , 2011, 13:57:28 »

novy album? misim zohnat  Na zdravie!
Zaznamenané
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #59 kedy: 31. Január , 2011, 14:05:18 »

Podla mna celkom standardna zalezitost, dobre im to hra a napr. skladba I Won´t Get In My Way je uplne popicofka Zdravíčko
Bohove Žmurk
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 21 otázok.