Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
09. Jún , 2024, 20:05:29
Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 363512 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #615 kedy: 12. Marec , 2010, 21:09:03 »

ine veci, co sa tu deju ta nestvu, to ze sa tu ludia killuju v priamom prenose je koser; urazanie, osocovanie, ale za link chces rozdavat bany, nehnevaj sa ale trepes.
Viem co je v pravidlach a tiez nesuhlasim s nelegalnym ci uz softom, alebo muzikou, ale odbavovat sa tu na tom je scestne

Kto sa zasa odbavuje?

Proste to je v pravidlach a tie sa budu dodrzovat. Ja som tie pravidla nevymyslel, ale suhlasim s nimi.

Ak ma niekto pocit ze ho niekto iny uraza alebo inak porusuje pravidla, moze napisat adminom a ziadan o ban.
« Posledná zmena: 12. Marec , 2010, 21:14:38 od Semish » Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #616 kedy: 12. Marec , 2010, 21:23:01 »

Kto sa zasa odbavuje?

Proste to je v pravidlach a tie sa budu dodrzovat. Ja som tie pravidla nevymyslel, ale suhlasim s nimi.

Ak ma niekto pocit ze ho niekto iny uraza alebo inak porusuje pravidla, moze napisat adminom a ziadan o ban.


mne len fascinovalo, ako rezolutne si sa voci tomu ohradil, vacsie tragedie sa tu dennodenne deju; co tam je koho po linku,
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #617 kedy: 12. Marec , 2010, 21:25:08 »

mne len fascinovalo, ako rezolutne si sa voci tomu ohradil, vacsie tragedie sa tu dennodenne deju; co tam je koho po linku,

Do tych hadok sa radsej uz nezapajam, nikam to nevedie. Proste na torrent linky su ine fora a weby, ved staci pouzit google, netreba to davat sem.
Alebo si poslite SS, nic v zlom, ale fakt to tu so Zakkym neplatime na to aby sa tu zdielala muzika v mp3.
Snad sa to da pochopit.
Dik.
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #618 kedy: 12. Marec , 2010, 21:29:14 »

A este jedna vec ked to tu uz riesime. Je mi jedno ze ma niekto bude mat za kokota, ale uz sme mali debatu aj o tom ze ked to tu takto dalej bude pokracovat a budu tu dennodenne hadky a urazanie sa navzajom, tak sa forum proste vypne a hotovo.
« Posledná zmena: 12. Marec , 2010, 23:14:20 od Semish » Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #619 kedy: 12. Marec , 2010, 22:29:36 »

Ja za seba slubujem, ze uz budem dobry. Uz som si dal aj dva zdravasy.  Nechajte ma vydýchať Semish ved sa nepajed, ved to bol for, samozrejme ze si to viem najst aj sam.  Pozyvam na polnocne pivo  Na zdravie!
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #620 kedy: 12. Marec , 2010, 22:32:40 »

Ja za seba slubujem, ze uz budem dobry. Uz som si dal aj dva zdravasy.  Nechajte ma vydýchať Semish ved sa nepajed, ved to bol for, samozrejme ze si to viem najst aj sam.  Pozyvam na polnocne pivo  Na zdravie!

 Na zdravie!, ja sa nepajedim, to len tak vyzera :), nervy mam na nieco uplne ine ako blbosti na webe :).

Btw, DT dobra kapela, ale volakedy byvala lepsia :).
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #621 kedy: 12. Marec , 2010, 22:41:16 »

Na zdravie!, ja sa nepajedim, to len tak vyzera :), nervy mam na nieco uplne ine ako blbosti na webe :).

Btw, DT dobra kapela, ale volakedy byvala lepsia :).


Suhlas. U mna najlepsi album a vrchol vsetkeho Six Degree...  Teraz mi uz trochu vadi ze vykradaju sami seba a pouzivaju pasaze predchadzajucich albumov , takze nevies co pocuvas ci Train... alebo Octavarium  Popiskujem si

...ale aj tak som zatial nenasiel nic lepsie do auta.
« Posledná zmena: 12. Marec , 2010, 22:44:15 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #622 kedy: 12. Marec , 2010, 23:11:04 »

A este jedna vec ked to tu uz riesime. Je mi jedno ze niekto bude mat za kokota, ale uz sme mali debatu aj o tom ze ked to tu takto dalej bude pokracovat a budu tu dennodenne hadky a urazanie sa navzajom, tak sa forum proste vypne a hotovo.


tak by to malo byt, kedysi sa rozdavali bany a mozno sa mi to zda, ale bol tu vacsi poriadok, admin disponuje pravom dat ban, tak by sa to aj v extremnych pripadoch uplanit malo, lebo to niekedy vyzera skor na hrstku buranov, akogitarove forum. Clovek ani nevie odkial dostane po minute pripojenia po hube
« Posledná zmena: 12. Marec , 2010, 23:11:23 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #623 kedy: 13. Marec , 2010, 03:43:43 »

teraz som si to vypočul a pripomína mi to nedávny song od Kristíny. Počúvajte refrén.. :)



jasnee... Este vaaaham....nahodou, to je dobra pesnicka. Vsetci fandime Kristine v Oslo !
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #624 kedy: 14. Marec , 2010, 17:08:15 »

Kolko ma ten Row Dog minutaz ?  Nekonci ta piesen trochu divne??? Ja len ci to bol zamer, alebo mi predali zle CD :D
« Posledná zmena: 15. Marec , 2010, 15:07:59 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #625 kedy: 19. Jún , 2010, 14:58:06 »

!

moc ma sice nevzrusuju mlade talenty, ale tento chlapec dava ako dabel. dost neprijemny zvuk, ale vidiet ze umi
« Posledná zmena: 19. Jún , 2010, 14:58:25 od mn » Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #626 kedy: 19. Jún , 2010, 16:04:41 »

!

moc ma sice nevzrusuju mlade talenty, ale tento chlapec dava ako dabel. dost neprijemny zvuk, ale vidiet ze umi

Fajný junák, tiež som svojho ročného začal priúčať k muzike. Par krat som mu ukazal kde ma triafať a dal mu do ruk palicky ....no a potom som ho od nich nemohol odtrhnut, tak ho to zaujalo  :)
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #627 kedy: 20. Jún , 2010, 10:40:40 »

Fajný junák, tiež som svojho ročného začal priúčať k muzike. Par krat som mu ukazal kde ma triafať a dal mu do ruk palicky ....no a potom som ho od nich nemohol odtrhnut, tak ho to zaujalo  :)
Budem hadat. V mladosti si chcel byt excelentnym bubenikom a nevyslo to.  Beeee
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #628 kedy: 20. Jún , 2010, 12:55:56 »

Budem hadat. V mladosti si chcel byt excelentnym bubenikom a nevyslo to.  Beeee

Ani nie, som multiinstrumentalista. Na vsetkom trochu a na nicom poriadne  Bavím sa skvele Ale no tak nech sa uci chlapec, ked to ma doma.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #629 kedy: 12. Júl , 2010, 08:06:08 »



Vyborny napad !  Zdravíčko
Aj solicko stoji za zmienku od 4:04  :)
Zaznamenané

Strán: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.059 sekund, 22 otázok.