Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
23. Máj , 2024, 07:24:29
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 38 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Cubase  (Prečítané 205277 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #105 kedy: 08. September , 2007, 12:13:16 »

ale ja som nic neutlmoval

a este jedna vec...vzdy ked som doexportoval tak sa mi ku koncu ozvali bicie, nejaky cinel alebo co, ale teraz nic nepocujem neviete niekto v com to je? ja to hladam kukam nastavenia a nevidim...pls Na zdravie!
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #106 kedy: 08. September , 2007, 12:29:05 »

aha asi som prisiel na pricinu, ked prehravam v cubase, tak sa mi neindikuje vystupny signal, tam kde som spravil sipku na obrazku...neviem to nikde zapnut


* panel.JPG (21.16 KB, 705x219 - prehliadnuté 320 krát.)
Zaznamenané

brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #107 kedy: 08. September , 2007, 13:32:43 »

caute problem...mam cubase a siel som upravit jednu pesnicku...a ak som to vyexportoval do mp3 tak mi nejde zvuk na tej mp3 ale v cubase ide zvuk v pohode...boha neviem co zas s tym je...len som zmazal par stop a upravil som to...pred tym ako som exportoval tu istu ved tak ta mp3 sla v pohode...uz som nasrany Ja som čert..

oznacil si, co exportujes??(lavy,pravy lokator)/.dalej nesmier mat na stopach zapnuty monitoring ani recording(ten repracik a ikonka vedla, nesmu svietit)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #108 kedy: 08. September , 2007, 13:39:35 »

jasne vsetko to mam nastavene, ani odposluchy nemam zapnute nic...ale ten indikator vybudenia mi stale nejde Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #109 kedy: 09. September , 2007, 09:49:36 »

nejde ti to vobec exportnut alebo to nejde exportnut iba do mp3 ? (osobne sa priamemu exportu do komprim. formatov radsej z roznych dovodov vyhybam)
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #110 kedy: 09. September , 2007, 11:26:10 »

takto este raz....mne to ide exportnut v pohode, vsetko vyexportuje, len ked potom pustim tu mp3, tak nepocujem zvuk. Dzlku aj velkost ma normalnu, len nejde zvuk ako keby som mal vypnutu hlastitost, ale vsetko je v poho....a pri prehravani v CUBASE mi nejde ten indikator co som zakruzkoval na obrazku

edit skusal som aj wma a stale nejde zvuk po vyexportovani
« Posledná zmena: 09. September , 2007, 11:27:11 od mario bross » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #111 kedy: 09. September , 2007, 11:44:16 »

no zacal by som exportom do standardneho wav - ono to sice nebude asi pricina Tvojich problemov, ale ked raz nieco nejde, nebudem riskovat potencialne problemy nestandardnym exportom do komprimatov typu mp3 a nedajboze wma.

s cubase robit neviem, ale v sonare pri exporte treba zvolit zaroven aj to, co sa ma v skutocnosti exportovat - ci main output do zvukovky, alebo main output do inej zvukovky (v pripade ze je ich v kompe viac) alebo output u mastru, sendov... s prehravanim to nema nic spolocne. ak je taketo nieco aj v cubase, tak treba na to mrknut.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #112 kedy: 09. September , 2007, 12:03:54 »

no sak a prave to neviem nikde najst...pici...okej ale aj tak dik Žmurk nech napise este niekto kto ma cubase a vie v tom robit napr altostratus pls Na zdravie!
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #113 kedy: 09. September , 2007, 12:58:38 »

no zase budem hovorit len za sonar, ale v nom zalezi, ake je nastavene zvukove zariadenie v audio settings. pokial tam je nieco ako Primary Sound Driver alebo Windows bla bla bla... , tak su problemy a pri exporte to neukazuje tie spravne predvolby, respektive ziadne. cize treba mat ako audio device navoleny driver ku konkretnejk pouzivanej zvukovke.
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #114 kedy: 09. September , 2007, 16:35:54 »

okej skusim to pokukat...ale nechapem ako sa to mohlo ymenit ked som s tzm nic nerobil...den pred tzm mi exportovanie normalne slo Fuuha zíram
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #115 kedy: 09. September , 2007, 16:41:27 »

to sa stane lahko. jednoducho mas zapnute nieco, co uz dany konkretny driver pouziva a ked zapnes k tomu nieco dalsie, co ten driver pouziva tiez a je to nejaka aplikacia, ktora ten driver chce iba pre seba, tak bud sa nespusti alebo sa spusti, ale prepne si v settings nejaky default primary alebo nieco take a ani si to nemusis vsimnut...
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #116 kedy: 09. September , 2007, 17:21:15 »

no sak a prave to neviem nikde najst...pici...okej ale aj tak dik Žmurk nech napise este niekto kto ma cubase a vie v tom robit napr altostratus pls Na zdravie!

Hm...Altostratus by už bol aj zareagoval, keby vedel čím. Ten panel, ktorý si sem linkol sa dosť zásadne líši od môjho cubasáckeho panelu, takže evidentne používame rozdielne verzie.

Keď prehrávaš tú MP3, tak ti nejde v ŽIADNOM prehrávači? Si si istý, že si si v Cubase nenastavil do exportu nejaký neštandardný formát, alebo nejaký kodek, o ktorom tvoj defaultný prehrávač nemá ani potuchy? Ak sa ti veľkosť a dĺžka vyexportovaného mp3 súboru javí normálne, asi sa vyexportoval korektne. Skús ho prehrať na inom počítači. A skús sa pohrať s nastaveniami exportu.

A pravdu má aj Rastis, skús najprv exportnúť wav a zistiť, či ti funguje ten.
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #117 kedy: 09. September , 2007, 18:31:26 »

skusal som aj wav a nic nejde zvuk ale velkost ma. Predtym vsetko slo...ale ten indikator na prehravaciom panely ma jebe...pred tym vzdy ukazoval ze je tam vystupny signal a teraz nic..idem este pohladat to co povedal Rasto
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #118 kedy: 09. September , 2007, 18:39:23 »

mrkni aj, ako mas routovany signal z mastru alebo z busov, zo stop. ze ak to tam posielas niekde do riti, tak potom exportujes ticho...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #119 kedy: 09. September , 2007, 19:10:44 »

mrkni aj, ako mas routovany signal z mastru alebo z busov, zo stop. ze ak to tam posielas niekde do riti, tak potom exportujes ticho...

 Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! Na zdravie! super mal si pravdu mal som na routovany signal na vystupe do asio4all a neviem preco tak som tam dal stereo out a uz to slape mi indikuje signal :) naozaj diky moc Žmurk Na zdravie!

mas u mna pivo Na zdravie!
« Posledná zmena: 09. September , 2007, 19:11:13 od mario bross » Zaznamenané

Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 38 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 21 otázok.