Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
26. Jún , 2024, 15:27:13
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Henry Toth  (Prečítané 121323 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #105 kedy: 18. Apríl , 2007, 20:15:12 »

O jeho technike niet pochyb . Ale ked mas rychle auto ,este neznamena,ze si dobry sofer . Niektore skladby dokaze odohrat tak krasne a niektore zas tak dooooebat. Co si ma clovek potom o nom myslet?  Som metlak

aj dooooebat sa da dobre  Na zdravie! mne sa niekedy praveze pacia uplne doebavky...
   Aj mne ,hlavne po tych 10tich pivach . Na zdravie!

aj tak sa da Bavím sa skvele
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #106 kedy: 18. Apríl , 2007, 21:07:35 »

O jeho technike niet pochyb . Ale ked mas rychle auto ,este neznamena,ze si dobry sofer . Niektore skladby dokaze odohrat tak krasne a niektore zas tak dooooebat. Co si ma clovek potom o nom myslet?  Som metlak

by som rad vedel,ze ktoru skladbu dojebal.. :)
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #107 kedy: 18. Apríl , 2007, 21:08:20 »

inak dneska fajne mastil na akustike na STV..odovzdavali sa nejake hudobne ceny  Som frajer
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #108 kedy: 19. Apríl , 2007, 07:02:30 »

O jeho technike niet pochyb . Ale ked mas rychle auto ,este neznamena,ze si dobry sofer . Niektore skladby dokaze odohrat tak krasne a niektore zas tak dooooebat. Co si ma clovek potom o nom myslet?  Som metlak

by som rad vedel,ze ktoru skladbu doebal.. :)
    Isla Marina do cintorina..... Popiskujem si
« Posledná zmena: 19. Apríl , 2007, 21:42:15 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #109 kedy: 12. Máj , 2007, 20:55:28 »

henry je proste u mna naj na slovensku hned jak som si pustil hangover z albumu blue..proste spicka Na zdravie!
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
ujo jolana
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #110 kedy: 13. Máj , 2007, 12:30:23 »

 ha ha ha jaaaaaj este zacni zakladat temy o kapelach z pastnutym textom a kopou smajlou a zacnem si mysliet ze ste rodina z Kurtom Cobainom-uzivatelom ......  Popiskujem si
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #111 kedy: 13. Máj , 2007, 12:45:00 »

V pohode, lacrosse, nenechaj sa odradiť. :)
Kľudne sa zapájaj, akurát ber na vedomie niektoré pripomienky iných, napr nepíš 10 príspevkov po jednej vete hneď za sebou v jednej téme, ale radšej doplň prvý príspevok a pod.. Vitaj na fóre. Žmurk

Čo sa týka Henryho, je rovnaký ďábel na nylonke aj na elektrike. :)
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #112 kedy: 13. Máj , 2007, 12:50:30 »

V pohode, lacrosse, nenechaj sa odradiť. :)
Kľudne sa zapájaj, akurát ber na vedomie niektoré pripomienky iných, napr nepíš 10 príspevkov po jednej vete hneď za sebou v jednej téme, ale radšej doplň prvý príspevok a pod.. Vitaj na fóre. Žmurk

Čo sa týka Henryho, je rovnaký ďábel na nylonke aj na elektrike. :)
  ok ok...este sa v tomto moc nevyznam...ale uz sa dotoho dostavam...diki Žmurk
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #113 kedy: 21. December , 2007, 23:26:52 »

 velky GITARISTA.velka osobnost.a hlavne moj najvecsi vzor.kvoli nemu hram na gitare. vypocujte si daydream na jeho stranke www.henrytoth.com  velky zazitok  :)
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #114 kedy: 22. December , 2007, 00:24:40 »

som našiel jedno video, neviem či je to to, čo sa ťahalo z jeho stránky, cca 40mega.
Tu je to na youtube
http://youtube.com/watch?v=eqrrQbfaN5Y
Brnkátko sa mi zdá že drží bližšie k stredu dlane, k ťažisku. Dá sa tak dosiahnuť väčšia rýchlosť.
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #115 kedy: 22. December , 2007, 00:57:51 »

ta ja vam neviem..bol som na jeho koncerte, ta jebal jebal strasne nestihol som mu ruky sledovat ta jak mu ficali..a potom sme odisli...
mozno som nemal iba den
(oprava,preklep..ta idem z koncertu lavagance teraz tak som trosku one sak viete..)
« Posledná zmena: 22. December , 2007, 00:58:25 od floydak » Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #116 kedy: 22. December , 2007, 10:42:32 »

som našiel jedno video, neviem či je to to, čo sa ťahalo z jeho stránky, cca 40mega.
Tu je to na youtube
http://youtube.com/watch?v=eqrrQbfaN5Y
Brnkátko sa mi zdá že drží bližšie k stredu dlane, k ťažisku. Dá sa tak dosiahnuť väčšia rýchlosť.
brnkatko drzi medzi palcom a fuck prstoma ukazovak si opiera on...to je len vec zviku...angelo batio hraje ovela rychlejsie a ma ho normalne
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #117 kedy: 22. December , 2007, 12:15:38 »

brnkatko drzi medzi palcom a fuck prstoma ukazovak si opiera on...to je len vec zviku...angelo batio hraje ovela rychlejsie a ma ho normalne

Angelo hrá asi takisto rýchlo a nemá trsátko pri tých maximálnych rýchlostiach normálne, ale úplne ho natočí skoro kolmo na struny, do ruky chytí kŕč a hrá dosť nepríjemne na výzor celým predlaktím. Nepáči sa mi taká hra, často úplne zbytočné nič nehovoriace vrtule.
Henryho hra sa mi celkovo páči oveľa viac.
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #118 kedy: 22. December , 2007, 17:29:29 »

Angelo hrá asi takisto rýchlo a nemá trsátko pri tých maximálnych rýchlostiach normálne, ale úplne ho natočí skoro kolmo na struny, do ruky chytí kŕč a hrá dosť nepríjemne na výzor celým predlaktím. Nepáči sa mi taká hra, často úplne zbytočné nič nehovoriace vrtule.
Henryho hra sa mi celkovo páči oveľa viac.

vysoke tempa sa nedaju hrat zapastim, iba predlaktim alebo vrtackou  ha ha ha ha ha ha

co sa tyka Henryho, je to najvacsi kral u nas (mam pocit ze asi aj zatial nedostihnutelny) a urcite patri aj k svetovej spicke.
« Posledná zmena: 22. December , 2007, 17:45:01 od Dorian » Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #119 kedy: 22. December , 2007, 17:49:10 »

brnkatko drzi medzi palcom a fuck prstoma ukazovak si opiera on...to je len vec zviku...angelo batio hraje ovela rychlejsie a ma ho normalne
vezmi si keď si na hojdačke=dlhšie tyč v strede podložená niečím, sadneš si na kraj a niekto ťa bude chcieť hongať. Musí vynaložiť viac síl aby ťa hongal čo najrýchlejšie. Keď si ale sadneš do stredu tak mu to ide omnoho ľahšie. Myslím si že tak nejak je to aj brnkátkom, keď ho držíš blízko k ťažisku dlane (toreticky stredu) nemusíš vynakladať takú námahu čo sa môže prejaviť rýchlejším hraním. Nikde som o tom nevidel články, ale myslím že to tak nejak funguje. Vyskúšaj trénovať normal maximálnu rýchlosť, potom si zmeň polohu trsátka k ťažisku, chvílu tak trénuj a som zvedavý na výsledok  :) Som to chvíľu tak skúšal a sa mi zdalo že to funguje :)
O týždeň to tu bude samí Malmseteen  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.