Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Jún , 2024, 00:51:04
Strán: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1352992 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1530 kedy: 02. Marec , 2008, 13:41:00 »

(...) my sme sa ako kapela nedavali do polohy nejakej super extra vynimocnej kapely, to ste tu zacali o nas pisat vy a zosmiesnovat nas.....nam je to jedno,kritika nas nepolozi,naopak posilnuje nas....proletari vsech zemi vyliste si prdel
Dugo sa do tej polohy staval. Cela tato fraska je reakciou na Dugove vystupovanie tu na fore.
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1531 kedy: 02. Marec , 2008, 14:23:10 »

Dugo sa do tej polohy staval. Cela tato fraska je reakciou na Dugove vystupovanie tu na fore.
takmer kazdemu to tu je podla mna jasne, len niektori to ako keby nechceli pochopit... a hlavne "Dugovci"
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1532 kedy: 02. Marec , 2008, 14:46:07 »

Dugo sa do tej polohy staval. Cela tato fraska je reakciou na Dugove vystupovanie tu na fore.
ved prave toto cele vypravam aj ja hodnotite nas podla toho co tu hovoril dugo ako sa spraval....preto je uplne jedno ako sa budeme spravat slusne alebo neslusne aj tak budeme stale pre vas len dugovci-ti co sa opovazili nesuhlasit.....mali by ste spravit sebareflexiu aj tam na vasej strane pretoze uz nie sme sa mi co hovoria o tom ze vy admini ste si vytvorili nejaky blok proti ktoremu sa neda bojovat a navyse mate tu schopnost vyjadrovat sa a takto si ziskavate ludi na svoju stranu, ktori ako ovecky papkaju vsetko co poviete....
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1533 kedy: 02. Marec , 2008, 14:53:28 »

+ admini este na kazdom GPC pive novacikom sypu do piva halucinogeny aby im potom zaplatili ucet a vo vsetkom s nimi suhlasili.
Zaznamenané

o-yep sro
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1534 kedy: 02. Marec , 2008, 14:56:08 »

ved prave toto cele vypravam aj ja hodnotite nas podla toho co tu hovoril dugo ako sa spraval....preto je uplne jedno ako sa budeme spravat slusne alebo neslusne aj tak budeme stale pre vas len dugovci-ti co sa opovazili nesuhlasit.....mali by ste spravit sebareflexiu aj tam na vasej strane pretoze uz nie sme sa mi co hovoria o tom ze vy admini ste si vytvorili nejaky blok proti ktoremu sa neda bojovat a navyse mate tu schopnost vyjadrovat sa a takto si ziskavate ludi na svoju stranu, ktori ako ovecky papkaju vsetko co poviete....

Nehodnotili sme vás podľa Duga. Správali ste sa aj vy neslušne. Hlavne petrucci, ten to už veľmi prehnal, podobne ako naposledy, keď dostal ban.
Ty si zatiaľ ban nedostal, aj keď si si tiež párkrát vyskočil. Ale kým budeš diskutovať aj o tom, čo sa ti nezdá, normálne, aj keď podľa mňa a viacerých ďalších nemáš pravdu, tak ti nebude dôvod dávať ban.

Ale bolo by už rozumnejšie začať písať na toto fórum o niečom inom. Kľudne tu ostaň, každý normálny člen, ktorého baví gitara, je vítaný.
Zaznamenané

brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #1535 kedy: 02. Marec , 2008, 18:57:18 »

toto je pohoda na urovni ...eddy grant - i don´t wanna dance


jedna zenska napisala pod tym video toto :

when this was out I caught my boyfriend in the bath with another girl. the look on his face was pure horror. i took great delight in singing the chorus to him every time we met and he tried to tell me how sorry he was! It still makes me smile now! :)

tiez v pohode  ha ha ha
« Posledná zmena: 02. Marec , 2008, 19:00:19 od brko » Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1536 kedy: 02. Marec , 2008, 23:21:40 »

(...) ...preto je uplne jedno ako sa budeme spravat slusne alebo neslusne aj tak budeme stale pre vas len dugovci-ti co sa opovazili nesuhlasit.....mali by ste spravit sebareflexiu aj tam na vasej strane pretoze uz nie sme sa mi co hovoria o tom ze vy admini ste si vytvorili nejaky blok proti ktoremu sa neda bojovat a navyse mate tu schopnost vyjadrovat sa a takto si ziskavate ludi na svoju stranu, ktori ako ovecky papkaju vsetko co poviete....
Ja som sa v tom uz stratil. S cim ste nesuhlasili a kto nam co papa, co povieme? Su uplne ine dovody, preco tu viacero ludi nema rado Duga, ako ze s nimi v niecom nesuhlasil, rovnako je to s Petruccim.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1537 kedy: 03. Marec , 2008, 02:18:18 »

nechceme tych trubirohov vsetkych rovno zmazat aj s ich prispevkami, ked uz im nemozeme rozbit drzky?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1538 kedy: 03. Marec , 2008, 13:11:59 »

ludia mozno uz niesom aktualny ak sa vratim k dugovmu videu ale... podla mna dugo nehra vobec zle... samozrejme je to taky priemer ale podla mna ma potencial... prislo mi teda dost divne ked tu na to videjo frflali hlavne taki ktori hraju stokrat horsie (nejdem menovat)... na druhej strane tito dugovci su asi naozaj hrozne povahy ako to tu citam... neviem, kde sa v nich berie tolko zlosti...  Zdravíčko
Zaznamenané
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #1539 kedy: 03. Marec , 2008, 13:15:41 »

... na druhej strane tito dugovci su asi naozaj hrozne povahy ako to tu citam... neviem, kde sa v nich berie tolko zlosti...  Zdravíčko

medzi banmi su tu tak 1-2 dni tak musia rychlo picovat aby to stihli vsetko vyjadrit do dalsieho banu  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele

keby ich nebanovali tak by sa na to dugovci pocase vysrali ale takto su rozdrazdeni jak pitbuli.  Bavím sa skvele Ja som čert..
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1540 kedy: 03. Marec , 2008, 13:39:31 »

ludia mozno uz niesom aktualny ak sa vratim k dugovmu videu ale... podla mna dugo nehra vobec zle... samozrejme je to taky priemer ale podla mna ma potencial...

Presne tak. Síce som na to video povedal, čo sa mi nepáči, ale 2x som napísal aj, že keď bude na sebe pracovať, môže to byť v pohode ok.
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #1541 kedy: 03. Marec , 2008, 13:43:22 »

lol..akoze tri dni tu uz siiilas places ako niekto napisal ze dugo hra rozladeny ale to ze on picoval do 99 percent gitaristov ci uz svetovych alebo tunajsich je ok hej?
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #1542 kedy: 03. Marec , 2008, 13:55:34 »

....preto je uplne jedno ako sa budeme spravat slusne alebo neslusne aj tak budeme stale pre vas len dugovci-ti co sa opovazili nesuhlasit.....


Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #1543 kedy: 03. Marec , 2008, 14:35:18 »



ha ha ha ha ha ha ha ha ha NADHERNE, tusim najelegantnejsi navrat z OT naspat k teme  Bavím sa skvele  Bravooo Bravooo
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #1544 kedy: 04. Marec , 2008, 11:14:51 »



Záznam z nejakého starého sólového koncertu Bruce Dickinsona. Možno zo zabudnutej VHSky Dive Dive Live, neviem. Podstatná je tá gitara, na ktorú hrá Janick Gers. Pozná ju niekto? Chvíľu som rozmýšľal, či ju nezaradím do nejakého rebríčka najškaredších nástrojov, ale nakoniec sa mi celkom zapáčila. Má v sebe toho 80's ducha  ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 ... 101 102 [103] 104 105 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.085 sekund, 22 otázok.