Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Jún , 2024, 00:41:34
Strán: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1352978 krát)
0 užívateľov a 4 Hostí prehliada túto tému.
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #1635 kedy: 28. Marec , 2008, 18:31:01 »

Zvacsenina:



vedel som, ze je to Jeff Beck, ale az teraz som si uvedomil, ze tam je aj Jimi Page :)
Parada. Jaky najebany...  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #1636 kedy: 28. Marec , 2008, 19:03:40 »

toto je velka parada - Eric Clapton a Jeff Beck, ked oslnoval este solami a nie kokotinkami  Bavím sa skvele

http://youtube.com/watch?v=5ZBeerUD-zc&feature=related
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1637 kedy: 29. Marec , 2008, 09:42:49 »

Parada. Jaky najebany...  Bavím sa skvele

co bola na tom parada? rozbitie gitary, ktore som absolutne nepochopil. nemalo stavu, bez ducha a ani ziadnu pointu - o hovne
Zaznamenané

Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #1638 kedy: 29. Marec , 2008, 09:54:36 »

ktore som absolutne nepochopil

Sam pises, ze si to nepochopil, to rozbitie malo velmi vazny dovod.:-)
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1639 kedy: 29. Marec , 2008, 09:59:33 »

co bola na tom parada? rozbitie gitary, ktore som absolutne nepochopil. nemalo stavu, bez ducha a ani ziadnu pointu - o hovne
Si vsimni jeho oduty xicht , aky bol nasraty (pretoze mu prdkal aparat ) .  :)  Tomu sa hovori "rozjebavaci minimalizmus" . Opak "rozjebavacieho minimalizmu" je "rozjebavaci maximalizmus " napr . Malmsteen - ten kym rozbije gitaru styrikrat obehne podium , patkrat ju obucha o zem , sestkrat o aparaturu , kruti s nou drziac ju za struny nad hlavou a toto vsetko naklada publiku ruka v ruke s graciou a pompou jemu charakteristickou .  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1640 kedy: 29. Marec , 2008, 10:12:06 »

no tak "rozjebavaci maximalizmus" ma podla mna ovela vacsi efekt ako "rozjebavaci minimalizmus" o hovne ha ha ha
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1641 kedy: 29. Marec , 2008, 10:19:55 »

no tak "rozjebavaci maximalizmus" ma podla mna ovela vacsi efekt ako "rozjebavaci minimalizmus" o hovne ha ha ha
  Tak ale musis si uvedomit , ze to bolo v 60tych rokoch , takze vtedy to na ludi muselo posobit ako vyjav z ineho sveta .  Som frajer
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #1642 kedy: 29. Marec , 2008, 10:23:34 »

to bol film... narezirovany... "pointa" bola v tom, ako ten fotograf ukoristil vo velkej tlacenici ten krk a nakoniec ho odhodil... Jeff Beck nebol nikdy nejaky lamac gitar. dal som to ako zaujimavost, ze sa v tom filme vyskytol a ze tam bol aj Page, co som si uvedomil az vcera...
Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #1643 kedy: 29. Marec , 2008, 10:27:03 »

hej - prislo mi to ako vyrez z filmu, ale bal som sa to spytat. no hej ta pointa bola inde, ale ako som uz povedal :)

  Tak ale musis si uvedomit , ze to bolo v 60tych rokoch , takze vtedy to na ludi muselo posobit ako vyjav z ineho sveta .  Som frajer

aha Beeee
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1644 kedy: 29. Marec , 2008, 10:37:45 »

Film Zväčšenina - kultový film, môj veľmi obľúbený.
Pekne je natočený ten paradox (podobný ako o flakone a hovne z inej témy) - v klube sa idú všetci potrhať za krkom z Beckovej gitary a mimo klubu, keď nikto nevie, odkiaľ bol, je to bezcenný brak.
Zaznamenané

Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #1645 kedy: 29. Marec , 2008, 10:38:38 »

to bol film... narezirovany... "pointa" bola v tom, ako ten fotograf ukoristil vo velkej tlacenici ten krk a nakoniec ho odhodil... Jeff Beck nebol nikdy nejaky lamac gitar. dal som to ako zaujimavost, ze sa v tom filme vyskytol a ze tam bol aj Page, co som si uvedomil az vcera...
Mozno nebol , ale povahu mal dost vzpurnu . Niekde som cital , ze sa uprostred jedneho turne zbalil a odisiel prec  Bavím sa skvele .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #1646 kedy: 29. Marec , 2008, 10:45:38 »

jasne - historiek o Beckovej povahe je dost a dost... podla historiek je vacsi curak uz len Blackmore...  :) tiez som kdesi pocul, ako sa cela kapela rozpadla v satni pred koncertom :)
Zaznamenané
siiiiiilas
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 576



« Odpoveď #1647 kedy: 29. Marec , 2008, 12:45:24 »

jasne - historiek o Beckovej povahe je dost a dost... podla historiek je vacsi curak uz len Blackmore...  :) tiez som kdesi pocul, ako sa cela kapela rozpadla v satni pred koncertom :)
Blackmore na jednom koncerte v strede pesnicky vyjebal kybel vody na Gillana na inom koncerte zase zacinali koncert s Highway star a blackmore sa neunuval prist na zaciatok koncertu prisiel az na solo  Som frajer....Gillan sa raz vyjadril ze jediny sposob ako mohlo Deep Purple fungovat ze byval Gillan na izbe s Blackmorom, ti dvaja sa doslova nenavideli ale chceli udrzat kapelu tak do toho netahali ostatnych....naoplatku sa Blackmore vyjadril ze keby stretol Gillana v tmavej ulicke sameho ze ho tam zmasti ha ha ha
Zaznamenané

heavy metal is the law!!!
ydur
Hosť
« Odpoveď #1648 kedy: 29. Marec , 2008, 13:00:11 »

Blackmore na jednom koncerte v strede pesnicky vyjebal kybel vody na Gillana na inom koncerte zase zacinali koncert s Highway star a blackmore sa neunuval prist na zaciatok koncertu prisiel az na solo  Som frajer....Gillan sa raz vyjadril ze jediny sposob ako mohlo Deep Purple fungovat ze byval Gillan na izbe s Blackmorom, ti dvaja sa doslova nenavideli ale chceli udrzat kapelu tak do toho netahali ostatnych....naoplatku sa Blackmore vyjadril ze keby stretol Gillana v tmavej ulicke sameho ze ho tam zmasti ha ha ha
Všetky tie vyhlasenia treba brat s rezervou.   /To je jak naši opozično-koalič. politici.V parlamente a pred TV kamerami sa idu zožrat, a v parlamentnom bufete veselo spolu popijaju. A ked ide o prachy a privilegia,tak su "jedna ruka,jedna duša,jedno telo"/
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #1649 kedy: 29. Marec , 2008, 13:08:41 »

Všetky tie vyhlasenia treba brat s rezervou.   /To je jak naši opozično-koalič. politici.V parlamente a pred TV kamerami sa idu zožrat, a v parlamentnom bufete veselo spolu popijaju. A ked ide o prachy a privilegia,tak su "jedna ruka,jedna duša,jedno telo"/

U nich to tak bolo naozaj, inak by asi kapela ostala pohromade.. Žmurk
Zaznamenané

Strán: 1 ... 108 109 [110] 111 112 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 22 otázok.