Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
07. Október , 2024, 20:30:37
Strán: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1390256 krát)
0 užívateľov a 17 Hostí prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #2085 kedy: 30. Júl , 2008, 01:32:33 »

ten typek co hral nad 320 je uplne najlepsi, v zivote by nikto z vas nedal nic lepsie tak len zavidte dalej a vychytavajte picoviny na typkovi co vas seckych osral jednym pojebanym videom zatial co vy sa jebete v sprdkavenych skusobnach a nesahate geniom ani len po paty... ked to raz nekto zvladne tak mu treba vzdat hold a ne robit si z neho picu lebo tomu venoval cely svoj doterajsi zivot...  Zdravíčko

co dugo, dosli zase tetky na garaz? napetie pred vydanim dema the bag of bones sa da krajat Si píš!!!
Zaznamenané

o-yep sro
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #2086 kedy: 30. Júl , 2008, 05:41:16 »

dobri su jak teake hoveda. keby som si mal vybrat koncert Vaia alebo ich, Vaiovi by bolo za mnou smutno  Bavím sa skvele



Blue man group su veru hodne znami, nazivo uplny mazec, vyborna show, mal som to stastie ich dva krat vidiet a vzdy to bola fakt zabava.
Aj ked zasa Vai je celkom slusny showman a nazivo hra pekne :).
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #2087 kedy: 30. Júl , 2008, 07:14:09 »

co dugo, dosli zase tetky na garaz? napetie pred vydanim dema the bag of bones sa da krajat Si píš!!!

nikto nedosiel, nechapem jak to suvisi s mojim prispevkom... a vymysli si nieco vlastne, hento som pisal uz davno  Zdravíčko
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #2088 kedy: 30. Júl , 2008, 07:27:10 »

Je to grc Bleee

..  dpc v 6tich som ani netusil co je hudba ...

On to, ale na rozdiel od teba nepochopil doteraz. Je mi do plaču
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2089 kedy: 30. Júl , 2008, 07:50:49 »

ten typek co hral nad 320 je uplne najlepsi, v zivote by nikto z vas nedal nic lepsie tak len zavidte dalej a vychytavajte picoviny na typkovi co vas seckych osral jednym pojebanym videom zatial co vy sa jebete v sprdkavenych skusobnach a nesahate geniom ani len po paty... ked to raz nekto zvladne tak mu treba vzdat hold a ne robit si z neho picu lebo tomu venoval cely svoj doterajsi zivot...  Zdravíčko
ok..vie zahrat brutal rychlo. otazka teraz nastava, kde to realne vyuzije s tym, ze sa tomu este bude dat hovorit hudba? od 230bpm to uz je cisto o predvadzani, ze aha ako rychlo si dokazem honit hmatnik
« Posledná zmena: 30. Júl , 2008, 08:04:42 od styrioci » Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #2090 kedy: 30. Júl , 2008, 08:37:32 »

ok..vie zahrat brutal rychlo. otazka teraz nastava, kde to realne vyuzije s tym, ze sa tomu este bude dat hovorit hudba? od 230bpm to uz je cisto o predvadzani, ze aha ako rychlo si dokazem honit hmatnik
Asi tak nejak. Radsej pojdem na pivo ako by som mal stravit polku mojho zivota cvicenim, aby som vedel hrat jak cvicena opica. Zdravíčko
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #2091 kedy: 30. Júl , 2008, 08:44:28 »

Asi tak nejak. Radsej pojdem na pivo ako by som mal stravit polku mojho zivota cvicenim, aby som vedel hrat jak cvicena opica. Zdravíčko
zas netvrdim, ze rychle behy nemam rad, ale stavat solovu hru len na vrtackovani, to nie...
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #2092 kedy: 30. Júl , 2008, 09:05:19 »

Ten clovek je flexibilny gitarista.  Zdravíčko Toto je len show.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2093 kedy: 30. Júl , 2008, 09:11:48 »

suhlasim.. je vcelku flexibilny a pozeral som aj veci co hra live s kapelou a nebolo to zle.. nejde vobec o neustale vypekanie na 300 bpm.. je pravda ako Majo Fero uz napisal ze to nie je uplne koser pri pomalej hre..ale zrejme je to tym ze niekady vie byt uplne mega vo vsetkom.. povedzme ze u neho je top rychla hra a slabinou prav pomale pasaze.. tento problem ma vela gitaristov..
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #2094 kedy: 30. Júl , 2008, 09:18:16 »

jasne.. pomaly hrat, teda solovat, je najtazsie.. vsetko pocut.. behy a kokotinky sa daju vytrenovat a nadrilovat.
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2095 kedy: 30. Júl , 2008, 09:25:30 »

jasne.. pomaly hrat, teda solovat, je najtazsie.. vsetko pocut.. behy a kokotinky sa daju vytrenovat a nadrilovat.

tak tak..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2096 kedy: 30. Júl , 2008, 11:29:21 »

pozeral som aj dalsie videa od toho cloveka, co hral cmeliaka nad 300BPM
popravde ked hral pomaly-feelingovo to bolo trosku priemerne

Mám taký pocit, že to hral na predohratý playback. Ale zas nerád by som mu krivdil, len sa mi to nezdá na viacerých miestach.
Inak precízny, technicky nabúchaný, rýchlosť brutálna, len trochu strohý.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2097 kedy: 30. Júl , 2008, 13:04:05 »

Mám taký pocit, že to hral na predohratý playback. Ale zas nerád by som mu krivdil, len sa mi to nezdá na viacerých miestach.
Inak precízny, technicky nabúchaný, rýchlosť brutálna, len trochu strohý.

este jedna malickost.. cca 0:58 spravi v tomto videu flazolet ktory po technickej stranke nechapem.. v momente ked sa zmeni ton flazoletu ma pravu ruku prec zo strun takze nerozumiem..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2098 kedy: 30. Júl , 2008, 13:34:56 »

este jedna malickost.. cca 0:58 spravi v tomto videu flazolet ktory po technickej stranke nechapem.. v momente ked sa zmeni ton flazoletu ma pravu ruku prec zo strun takze nerozumiem..

Lebo toto je akože videoklip. V nahrávke ten tón zapískal, v klipe na to zabudol..
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #2099 kedy: 30. Júl , 2008, 13:58:03 »

ok preto sa mi to nezdalo..uz som myslel ze sa deju nejake nadprirodzene veci :) dik..
Zaznamenané

Strán: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.111 sekund, 23 otázok.