Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. September , 2024, 08:27:32
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 484 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Song dňa.  (Prečítané 1389533 krát)
0 užívateľov a 28 Hostí prehliada túto tému.
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #480 kedy: 30. Marec , 2007, 09:27:50 »

A toto je ten Al DiMela, ktoreho mam rad ja. Este aj zvuk tu ma tucne popi*i  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko



Tuto skladbu mam inak aj vo verzii Al DiMeola + Steve Vai, nejaka studiovka, ale Vai tam taha zvukovo aj invencne za vyrazne kratsi koniec.

A nech ma niekto presviedca, ze DiMeola je jazzovy gitarista  Ja som čert..

Rastis uznavam - je fakt dobry. Super!!! Mal by som si rozsirit rozhlad.
Mal by hrat s Bilym :) Mne tam furt chyba ten skopkovy virbel a dvojkop - ved to je sialene uzasne!!!
A popri Bilym a Janovi Kladivovi aj na Pontyho by sme mali zaspominat :  http://youtube.com/watch?v=VCdH5ipBb5k
Je tu este niekto tak zvrhle hovado ako ja, co si mysli ze najslabsi clen na albumoch MO bol McLaughlinovie ogar?Huh!Huh!Huh!Huh!
Vcul ma budu vsetci za totalneho idiota povazovat Bleee
« Posledná zmena: 30. Marec , 2007, 09:28:29 od beercompatibile » Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
beercompatibile
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 372


beercompatibile


« Odpoveď #481 kedy: 30. Marec , 2007, 09:40:01 »

Joooj no a Jerry Gudmenovie.
http://youtube.com/watch?v=nAJ12kQFKEQ
tak toto nie le len tak - MO mozno v najlepsej forme
Zaznamenané

uz radsej nic nepisem, zas by som to musel po case zmenit :)
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #482 kedy: 30. Marec , 2007, 09:41:21 »

A toto je ten Al DiMela, ktoreho mam rad ja. Este aj zvuk tu ma tucne popi*i  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko



Tuto skladbu mam inak aj vo verzii Al DiMeola + Steve Vai, nejaka studiovka, ale Vai tam taha zvukovo aj invencne za vyrazne kratsi koniec.

A nech ma niekto presviedca, ze DiMeola je jazzovy gitarista  Ja som čert..
   Tento koncert som mal cely kedysi na VHS .Je to uplna spica ,najviac ma dostal uvod ,v ktorom to rozbali Meola na akustike s tym perkusionistom . Sialene solo na klavir tam ma aj ten japoncik . Zdravíčko
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #483 kedy: 30. Marec , 2007, 10:02:15 »

http://youtube.com/watch?v=ayjjsallNwc


tunak hraju detiska vivaldiho, paci sa mi ta skladba
husle su uzasne.sice obcas neladi,ale keby takto hram tak neviem Zdravíčko...nejako ma moc chyta laska k bezprazcovym nastrojom.
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #484 kedy: 30. Marec , 2007, 10:16:34 »





Je tu este niekto tak zvrhle hovado ako ja, co si mysli ze najslabsi clen na albumoch MO bol McLaughlinovie ogar?Huh!Huh!Huh!Huh!
Vcul ma budu vsetci za totalneho idiota povazovat Bleee
  Suhlasim. Žmurk
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #485 kedy: 30. Marec , 2007, 12:40:46 »

Randy Rhoads solo  v QUIT RIOT-to bola kapela kde posobil pred nastupom k Ozzymu   a tu už u Ozzyho   ešte     A tu už Jake E Lee-nastupil po Randyho smrti
« Posledná zmena: 30. Marec , 2007, 13:31:13 od rudy » Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #486 kedy: 30. Marec , 2007, 14:40:52 »

toto je cast koncertu TOTO z Live in Amsterdam konkretne kratke klavesove solo po ktorom nasleduje krasne zahrate gitarove solo Steva Lukathera... dost ma to chytilo za srdco  Bravooo
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #487 kedy: 30. Marec , 2007, 15:16:59 »





Je tu este niekto tak zvrhle hovado ako ja, co si mysli ze najslabsi clen na albumoch MO bol McLaughlinovie ogar?Huh!Huh!Huh!Huh!
Vcul ma budu vsetci za totalneho idiota povazovat Bleee
  Suhlasim. Žmurk

:). No oni su albumy, kde ma Ponty lepsie sola, ako Laughlin, ale naslabsie by som hodnotil basgitaristu, ktoremu teraz ani na meno nepridem.

beer - co povies na Michaela Waldena ? Mnohi ho po Cobhamovi nemaju radi, ale tie jeho niekolko taktove brejky, ako ked sa sype vagon krumpiel a nakoniec vzdy neomylne spravna prva - tak to zase hocijaky bubenik takto tiez nehrava  ha ha ha. Mam ho tiez celkom rad, len ho poznam iba s MO...
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #488 kedy: 30. Marec , 2007, 17:01:55 »

 ACCEPT- v 80-tych rokoch dost frčali,tak pre tych čo nepoznaju" Metal Heart"   / mal som tušak,že to tu už bolo,ale vyhladavač že "nie"/
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #489 kedy: 30. Marec , 2007, 17:12:38 »

ACCEPT- v 80-tych rokoch dost frčali,tak pre tych čo nepoznaju" Metal Heart"   / mal som tušak,že to tu už bolo,ale vyhladavač že "nie"/

Zvlastny Live. Keby som nepoznal studiovku naspamat, neveril by som. Ale kedze so znalec tejto pesnicky a pozeral som pozorne, toto je nejaky live, aj ked veeelmi studiovo dotuneny :). V kazdom pruipade ma to potesilo...
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #490 kedy: 30. Marec , 2007, 17:44:18 »

Rastis : Je to  "Staying A Life " Osaka 85.  Vyšlo to aj na DVD+ audio CD " Metal Blast From The Past"
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #491 kedy: 30. Marec , 2007, 18:11:11 »

Toto je nejaka sesn z nahravania hudby k akemusi filmu, ktory nepoznam. Mihne sa tam Steve Vai, Buckethead s kyblom na hlave a kapela Anthrax.

Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2308



« Odpoveď #492 kedy: 30. Marec , 2007, 18:59:08 »

Guns N' Roses guitarist comparison - porovnanie sol Slasha (1992), Bucketheada (2002) a Bumblefoota (2006):

Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #493 kedy: 30. Marec , 2007, 19:06:22 »

Guns N' Roses guitarist comparison - porovnanie sol Slasha (1992), Bucketheada (2002) a Bumblefoota (2006):



zoradil by som to asi takto: 1. Slash 2. Bumblefoot 3. Buckethead (a vyzeral jak chuj  Bleee)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Killer
Hosť
« Odpoveď #494 kedy: 02. Apríl , 2007, 19:22:37 »

http://youtube.com/watch?v=SbW4rYYKxhg

Julian Bream. Výborný klasický gitarista. Na tejto nahrávke hrá 3 a 4 Preludium od Lobosa.  Zdravíčko
Zaznamenané
Strán: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 484 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.033 sekund, 21 otázok.