Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Júl , 2024, 18:33:39
Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109634 krát)
0 užívateľov a 11 Hostí prehliada túto tému.
Zuzka
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 542



« Odpoveď #180 kedy: 20. August , 2008, 20:14:55 »

Co ste na tom nepochopili??? Ocko, si sikovny Beeee.
« Posledná zmena: 20. August , 2008, 20:16:25 od Zuzka » Zaznamenané

Suit up! I'ts gonna be legendary.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #181 kedy: 20. August , 2008, 20:16:21 »

Metropolis je Jimi a Jimi je Metropolis.
Na zdravie!
Zaznamenané
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #182 kedy: 21. August , 2008, 10:22:32 »

skoro tak. ja som to samozrejme zdramatizoval, ale to nic nemeni na mojom sklamani... ale cover "moja mama sa ma fasa" ma celkom pobavil. som zvedavy na zajtra na orave
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Zeck
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1675


« Odpoveď #183 kedy: 02. September , 2008, 00:39:43 »

Konecne som aj ja videl a pocul metropolis nazivo.
hrali excelentne, zohrata kapela, JIMI = vyborny gitarista. Sola na skreslenom boli trosku jednotvarne, ale velmi prijemne na mna zaposobilo solo na cistom zvuku v pomalej skladbe (mlyny ?), ktore bolo hrane v asi oktavach. Velmi pekne, atmosfera, secko. Bravooo Na zdravie!
Zaznamenané

"We're going to create something that they can't steal  because they can't play it." :-)   - Thelonious Monk
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #184 kedy: 03. September , 2008, 01:34:12 »

heh, jimmi ked postavis za seba 4 boxy aka malu marshall stenu, nebude ti to lepsie mastit ako matovi durindovi, ktory si svojho voxa VLASTNORUCNE odniesol na podium... takze tak... hmm uz ani neviem, na ktorom koncerte sme sa smiali, ze si si odisiel ladit gitarku a vsimli sme si to az vtedy, ked si prisiel...
no, ale sola vypletane su

No neviem na com stoja tieto Tvoje tvrdenia, ale dovolim si ich oznacit minimalne za velmi nepresne.(s vynimkou porovnania s Durindom, ktory ma mimochodom tiez technikov a Tvojho nazoru na nasu muziku co je Tvoj nazor-respektujem)Takze:Okrem SHS3 som na 4 boxy hral iba na 2 koncertoch.Kde si to videl Ty?a dalsia vec je, ze nikdy a tym myslim NIKDY sa neladim pocas koncertu.Ak sa mi stane, ze sa mi gitara pocas koncertu rozladi, alebo nastane iny tech.problem s nastrojom, tak mam okamzite po ruke druhu gitaru.A aj ked musim vymenit nastroj neodchadam z podia.Budto mam rezervnu gitaru hned vedla boxov, alebo mi ju poda technik.Ale (klop,klop na drevo) to sa mi nestalo uz hodne davno:-)Naposledy asi pred rokom  a to este bolo aj spojene s problemom s vysielackou a chvilu nam trvalo zistit pricinu problemu a to som tiez neodisiel z podia...ale ak by aj vsetko bolo tak, ako pises (mozno z pohladu divaka nejaka takato situacia skutocne niekedy bola)  tak som rad, ze mam v kapele tak pohotoveho gitaristu (Nora), ze dokaze okamzite a efektivne zaskocit:-)
« Posledná zmena: 03. September , 2008, 01:50:32 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #185 kedy: 03. September , 2008, 05:27:52 »

Servus Jimi..pozdravujem. Jak sa darí ?  Na zdravie!
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #186 kedy: 03. September , 2008, 08:42:40 »

Servus Jimi..pozdravujem. Jak sa darí ?  Na zdravie!


Ahoj! :drink:Dakujem.Toto leto sa fakt podarilo.Hrali sme ozaj velmi vela.Teraz sa ideme na 2 mesiace zatvorit do skusobne cvicit veci na nove CD, urobit novy playlist a program a taktiez sme si cela kapela kupili in-eary, tak to ideme zapojit.Proste ideme urobit, taky celkovy upgrade.Inak som velmi rad, aku si nam dal minule prednasku o aparatoch.Mal si uplnu pravdu.Normalne ja "stary marshallista", ktory ma JCM 900 uz 100 rokov nechapem z toho, ako hra Norovi PRS+JCM 900.Nepouziva nic.PRS - Vysielacka - Marshall a zvuk taky, ze DOVIDENIA!!!! :evil:Niekedy Ta musim prist pozriet:-)Venujes sa teraz hlavne biznisu, alebo aj aktivne hravas?...inak mozno by ste sa mali nakontaktovat s uzivatelom styrioci, ktory ma velmi dobry web o muzike a aj o aparatoch, pretoze asi malokomu (skor asi nikomu) tu cez ruky nepreslo tolko aparatov, ako Tebe a z vlastnej skusenosti viem, ze Tvoje nazory nestoja na vode.Ja mu poslem PM Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #187 kedy: 03. September , 2008, 08:50:18 »

OK. Som rád, že ste radi. Pozdravujem chalanov a nech sa darí viac a viac. Tie Mlyny sa mi veľmi páčia.. Na zdravie!
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #188 kedy: 03. September , 2008, 08:51:59 »

OK. Som rád, že ste radi. Pozdravujem chalanov a nech sa darí viac a viac. Tie Mlyny sa mi veľmi páčia.. Na zdravie!

Dakujem....a strasne rad by som Ta niekedy privital na exkurzii u mna v studiu:-)
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #189 kedy: 03. September , 2008, 08:53:57 »

Veľmi rád...si v Seredi ?
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #190 kedy: 03. September , 2008, 08:57:19 »

Veľmi rád...si v Seredi ?

Ano.Cislo mas...si vitany kedykolvek Na zdravie!
Zaznamenané

RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #191 kedy: 03. September , 2008, 08:58:10 »

Ozvem sa. Dik.  Na zdravie!..a donesiem aj nejake pokušenie od Marshall na koštovku... Na zdravie!
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #192 kedy: 03. September , 2008, 09:00:23 »

Jimi a ake in-eary ste si kupili? Vies nieco dobre doporucit? Dik
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #193 kedy: 03. September , 2008, 09:11:06 »

Jimi a ake in-eary ste si kupili? Vies nieco dobre doporucit? Dik


Kupili sme si vsetci tieto : http://www.jts.com.tw/_english/02_products/03_detail.php?MainID=1&SID=11&ID=3  otestoval som si ich na SHS a mozem povedat, ze s nimi nebol jediny problem narozdiel od SHURE a kolega z SHS kapely klavirista Zoli Toth ich ma uz tiez dlho a k maximalnej spokojnosti.Inak vymyslel som zapojenie, kde ma kazdy clen kapely v racku svoj personal mixer na ineary.Este to zapajame - cakame na vyrobu kablov.V praxi to vyzera tak, ze prides na podium, kazdy si z racku da 1 kabel, zvukarovi povies "odposluchy vypnut a hras:-)
Zaznamenané

dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #194 kedy: 03. September , 2008, 09:14:46 »

niekomu tie in eary vadia tak, ze nevie ani hrat ani spievat... mne v poho...
Zaznamenané

Strán: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 21 otázok.