Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 18:42:28
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109653 krát)
0 užívateľov a 12 Hostí prehliada túto tému.
udry
Hosť
« Odpoveď #300 kedy: 17. Február , 2010, 17:24:17 »

no nezabudol.. len si uz musim davat pozor v spodobnymi vyhlaseniami, leboto bude vyzerat, ze si vlastnu polievocku prihrievam.. co je vlastne pravda aj ked mi ziadne studio nepatri :-)
Ved je fajn,že je študio,s ktorym su muzikanti max. spokojní.  Na zdravie!  A pokial to tak je,tak prečo tomu nespravit reklamu ? . Na zdravie!  Teda,ak to nie je dáke VIP studio. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #301 kedy: 17. Február , 2010, 22:41:04 »

jimi ma taky zvuk na tom novom cd, ze musicman , miso kolo a ich studio budu mat rady pred dverami  ha ha ha
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #302 kedy: 18. Február , 2010, 08:32:24 »

"Veľká zmena oproti predchádzajúcim albumom je aj v dramaturgii albumu. Na predchádzajúcich doskách sme sa snažili dosiahnuť taký efekt, aby dominantne tvrdé gitary a rádiová hrateľnosť nestáli na opačnej strane barikády. Určité výsledky to prinieslo, ale nie podľa našich predstáv. Preto sme na tomto albume nerobili žiadne kompromisy a skladby sme nechali v znení nezohľadňujúcom rádiový faktor, pretože nechceme bojovať s veternými mlynmi. Skladby určené do rádií sme preto urobili aj ako rádioedity. Nech ide cisárovi čo je cisárove a Bohu čo je Božie:-)))"

metropolis som vnimal ako talentovanu kapelu s dobrym soundom, ale prilis sa zvazujucu ocakavaniami. myslim, ze na tomto cd moze vykrocit spravnym smerom

kompromisy v umeni su ako stary ujo prezidentom :-)

drzim chlapom palce, nech to bude nater a muzika co im ide od srdca !
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #303 kedy: 19. Február , 2010, 01:12:56 »

Neviem, mne metropolis nikdy moc nehovoril...pamätám si keď som prvý krát počul skladbu fly, čo bol tuším prvý singel, a najprv som bol nažhavený, že wau konečne nejaká tvrdšia pecka zo slovenska, a po dopočúvaní skladby som mal z toho divný pocit bo mi to prišlo trocha kŕčovité...odvtedy som moc neskúšal a opakovaný posluch aj iných vecí na mňa nezabral.
Ale to je len názor jedného neprispôsobivého idiota :-D
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #304 kedy: 25. Marec , 2010, 12:06:00 »

mám sťažnosť, nový album už mal byť vonku kde to viazne?  Bavím sa skvele Toto je nefér takto, už to počula polovica ľudí aj ja chcem  Bavím sa skvele
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #305 kedy: 26. Apríl , 2010, 13:37:09 »

bol som teraz na stranke novej.. dost nestastne poriesene.. ziaden gombik na krok spat, cele jak ked som robil na strednej skole stranku v kruzku a to viem zapnut solitaire co sa prace s PC tyka :D link na mysapce kapely? hlavne ze je to aj v taliancine heh  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #306 kedy: 26. Apríl , 2010, 20:07:28 »

bol som teraz na stranke novej.. dost nestastne poriesene.. ziaden gombik na krok spat, cele jak ked som robil na strednej skole stranku v kruzku a to viem zapnut solitaire co sa prace s PC tyka :D link na mysapce kapely? hlavne ze je to aj v taliancine heh  Bavím sa skvele
http://www.metropolis.sk/#novinky
take si robil ? v kruzku ? podla mna je to celkom dobre :) mam rad flash stranky
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4852



WWW
« Odpoveď #307 kedy: 26. Apríl , 2010, 21:00:10 »

http://www.metropolis.sk/#novinky
take si robil ? v kruzku ? podla mna je to celkom dobre :) mam rad flash stranky

V iphone alebo na linuxovej konzole si to uz mal otvorene?
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
Sammko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 625


muck :-*


« Odpoveď #308 kedy: 26. Apríl , 2010, 23:29:02 »

ee ... nemam iPhone a ani linux nepouivam ...
Zaznamenané

musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #309 kedy: 27. Apríl , 2010, 00:41:40 »

ee ... nemam iPhone a ani linux nepouivam ...

tak si kup ked chces aby sa ti to nedalo pozret :)
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #310 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:40:44 »

bol som teraz na stranke novej.. dost nestastne poriesene.. ziaden gombik na krok spat, cele jak ked som robil na strednej skole stranku v kruzku a to viem zapnut solitaire co sa prace s PC tyka :D link na mysapce kapely? hlavne ze je to aj v taliancine heh  Bavím sa skvele

Kaolko....tlacitko spat tam naozaj vsade nie je nakolko je vsade direct pristup k menu, alebo jednotlivym polozkam....link na myspace tam je a vzdy bol v sekcii kontakt a LINKY....specialne pre Teba ho pripajam:  http://www.myspace.com/xxxmetropolisxxx    no....dufam, ze tento prispevok od Teba nie su iba take krcmove reci a ze nejakym tym linkom sa o nejaku tu svoju pracu podelis - bez akejkolvek ironie - rad by som videl ci si taky frajer, ako o sebe pises. Som frajer
Aby bolo vsetkym jasne o com sa bavime:

www.metropolis.sk

Co sa tyka noveho albumu - je uz pred dokoncenim.Natoceny bude ozaj coskoro, ale realny termin vydania vidime tesne pred prazdninami - co je strategicky vzate velmi zly termin a tak uvazujeme az o Septembri.Dalsou zmenou je, ze tentokrat aj napriek ponukam nebudeme vydavat vo velkom labeli.....urobili sme to 2x a znova uz ani za svet.Urobil som vlastny label a novy Metropolis uz vyjde tam.Momentalne si budujeme vlastnu distribucnu siet, ziskavame promoterov, staviame webshop, upravujeme kancelarie atd.....je to dost cerstve, ale makame na tom.Mam 1000 dovodv preco to riesit takto, ale samozrejme toto sa neda urobit za mesiac.Album vsak bude dostupny skor a to pre clenov fanklubu.Taktiez este pred vydanim dame vonku EP.Pretoze sme termin vydania niekolkokrat prelozili a sami sme velmi milo prekvapeni, kolko ludi ho ocakava a ziada si ho.Takze datum 01.09. je ten najkrajnejsi - neskor to uz urcite nebude.....ale aspon nejake sola sem zavesim:-)Kto bude mat chut - moze si vypocut.
Zaznamenané

reeller_sk
stály hosť
*****
Príspevkov: 1432


My best friends are Jim, Jack and Johny


« Odpoveď #311 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:43:12 »

ako sa dá stať členom fanklubu  Bavím sa skvele Bavím sa skvele? Nebláznite už to vydajte, šetcia už dupkajú od nedočkavosti :)
Zaznamenané

I love my VHT!
"proste, vzdy ked si ten final pustim, tak si spomeniem na ten regresivny bordel (kazdy hral iny rytmus, ale nie ako dream, ale ako metallica)"
:D:D...
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #312 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:46:17 »

ako sa dá stať členom fanklubu  Bavím sa skvele Bavím sa skvele? Nebláznite už to vydajte, šetcia už dupkajú od nedočkavosti :)

:-))))Fanklub uz funguje dlhsie - v tejto chvili sa prihlasit neda, pretoze sa meni stranka fanklubu, ale to uz je otazka par dni.Potom sa iba staci na stranke zaregistrovat.Je to bezplatne.
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #313 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:54:41 »

ach prepac na MACu sa mi to nejak zle zobrazuje
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #314 kedy: 27. Apríl , 2010, 12:55:30 »

...nebudeme vydavat vo velkom labeli.....urobili sme to 2x a znova uz ani za svet....

:) tomu sa da rozumiet :)

ta stranka je vkusna a lubi sa mi. v FF ide uplne korektne.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 21 otázok.