Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 18:25:36
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109617 krát)
0 užívateľov a 8 Hostí prehliada túto tému.
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #30 kedy: 07. Marec , 2007, 10:39:13 »

ked si mozem dovolit jednu poznamku co som si vsimol pri pocuvani skladby "Svine". hlavny motiv mi velmi pripomina skladbu "Já si kopu vlastní hrob" od Kabát-u  Popiskujem si
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #31 kedy: 07. Marec , 2007, 11:22:16 »

ked si mozem dovolit jednu poznamku co som si vsimol pri pocuvani skladby "Svine". hlavny motiv mi velmi pripomina skladbu "Já si kopu vlastní hrob" od Kabát-u  Popiskujem si


Ani ja /ako autor/ a myslim,ze ani nikto z kapely Kabat absolutne nepocuva,ale dik za tip.Pre zaujimavost si to pozriem.A hlavne aj datum vzniku.Mam jeden nas koncert z roku 2001 kde "svine" hrame Som frajer
« Posledná zmena: 07. Marec , 2007, 11:23:50 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #32 kedy: 07. Marec , 2007, 11:46:50 »

pesnicka je albumu Megahu (1999). mozno je to celkom pekny dokaz toho ako sa mozu dve pesnicky, vytvorene nezavisle na sebe, podobat.Na zdravie! teda ich hlavny motiv...ale mozno tam vidim podobu iba ja  No hanbím sa..
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #33 kedy: 07. Marec , 2007, 12:16:37 »

pesnicka je albumu Megahu (1999). mozno je to celkom pekny dokaz toho ako sa mozu dve pesnicky, vytvorene nezavisle na sebe, podobat.Na zdravie! teda ich hlavny motiv...ale mozno tam vidim podobu iba ja  No hanbím sa..


V tomto pripade si viem predstavit,ze Kabat by hral podobny motiv,ale raz som v diskusii na nete k recenzii nasej dosky cital,ze vykradame Amorphis.....tak to uz som isiel k  zemi  ha ha ha ha ha ha
« Posledná zmena: 07. Marec , 2007, 12:17:14 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #34 kedy: 07. Marec , 2007, 12:30:48 »

taketo "recenzie" od "odbornikov" by som nebral ani do uvahy  Som frajer
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #35 kedy: 07. Marec , 2007, 12:48:14 »

taketo "recenzie" od "odbornikov" by som nebral ani do uvahy  Som frajer

To mas pravdu.Vacsinou po prvych dvoch vetach je jasne ci to ma vahu,alebo nie.
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #36 kedy: 07. Marec , 2007, 13:19:19 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..


No...."jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo" je dost siroky pojem Som za vodou kámo.Kazdopadne oba klipy-"Fly" a "Svine"/voodoo je zatial iba na webe,ak ho este neposlali z EMI na MTV/ vyrazne bodovali v TV hitparadach-takze svoj ucel splnili.


Osobne mi kritika nevadi/dokonca si myslim,ze je to jedna z navacsich hnacich sil v hudbe/,ale delim ja na taku,ktora ma vahu a taku ktora nie.Ked uz ides kritizovat klip /alebo cokolvek/ tak si daj aspon tu namahu,ze si pozries nazov,aby si aspon vedel co kritizujes inak sa bavime o nicom.Na stranke sa daju vidiet vsetky nase klipy-mrkni si to-prip.mozme dalej pokecat.To ku kritike ako-takej.


Ak uz sa vsak z niecoho vysmievam,tak to asi viem urobit lepsie.Netusim kto sa skryva za Tvojim nickom /kto si,z akej kapely atd/,tak neviem ci sa nepytam hlupost,ale da sa niekde vidiet Tvoj /Vas/ klip?



len tolko ,  nepoznam ludi co vedia urobit nieco lepsie a vysmievaju sa  Na zdravie!
Zaznamenané
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #37 kedy: 08. Marec , 2007, 12:12:57 »

videl som jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo ale bolo to strasne akoze vazne sorry ale vas spevak tam robil veci ze sme sa sli poserkat od smiechu jak metla vo vetre ako male deti zo skolky ked napodobnuju dospelych co sa hudby tyka nepochybujem ze vies hrat na gitare ale inak my vas styl nesedi nic vzlom len moj nazor..


No...."jeden vas klip ani neviem ako sa to volalo" je dost siroky pojem Som za vodou kámo.Kazdopadne oba klipy-"Fly" a "Svine"/voodoo je zatial iba na webe,ak ho este neposlali z EMI na MTV/ vyrazne bodovali v TV hitparadach-takze svoj ucel splnili.


Osobne mi kritika nevadi/dokonca si myslim,ze je to jedna z navacsich hnacich sil v hudbe/,ale delim ja na taku,ktora ma vahu a taku ktora nie.Ked uz ides kritizovat klip /alebo cokolvek/ tak si daj aspon tu namahu,ze si pozries nazov,aby si aspon vedel co kritizujes inak sa bavime o nicom.Na stranke sa daju vidiet vsetky nase klipy-mrkni si to-prip.mozme dalej pokecat.To ku kritike ako-takej.


Ak uz sa vsak z niecoho vysmievam,tak to asi viem urobit lepsie.Netusim kto sa skryva za Tvojim nickom /kto si,z akej kapely atd/,tak neviem ci sa nepytam hlupost,ale da sa niekde vidiet Tvoj /Vas/ klip?


no takze to mi nevadi ze si ztoho nic nerobis prave naopak asi by si bol divny keby si si robil.. ja som iba povedal to ako to vidim nepotrebujem niekoho doyebavat alebo co.. a na to ci mam kapelu alebo klip ti mozem povedat iba to ze nie ani jedno nemam ale to neznamena ze nemozem kritizivat vidim denne klipy sktorych ma rozboli hlava aj kitner ma klip a keby si mam vybrat ci mam taky klip alebo ziadny tak racej nechcem nikdy ziadny.. este hovoris ze vase klipi zabodovali v hitparadach a svoj ucel splnili to mi vyznelo dost komercne take nieco by som sa hambil napisat.. ale ok ved ja proti vam nic nemam osobne  Bravooo  Bavím sa skvele tot vse  Na zdravie!
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #38 kedy: 08. Marec , 2007, 12:37:24 »

este hovoris ze vase klipi zabodovali v hitparadach a svoj ucel splnili to mi vyznelo dost komercne take nieco by som sa hambil napisat..

teraz trosku prekrucas...aky ucel podla teba maju klipy? hadam si myslis, ze sa nakrucaju len tak pre dobry pocit kapely aby si mohli povedat: "super mame klip"  ?§!.
Zaznamenané
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #39 kedy: 08. Marec , 2007, 12:45:25 »

este hovoris ze vase klipi zabodovali v hitparadach a svoj ucel splnili to mi vyznelo dost komercne take nieco by som sa hambil napisat..

teraz trosku prekrucas...aky ucel podla teba maju klipy? hadam si myslis, ze sa nakrucaju len tak pre dobry pocit kapely aby si mohli povedat: "super mame klip"  ?§!.
keby natocim klik tak koli tomu aby som bol videny a moja hudba nie aby som zabodoval v hitparadch
 Nechajte ma vydýchať
Zaznamenané
brianlover
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 347



« Odpoveď #40 kedy: 08. Marec , 2007, 13:20:02 »

este hovoris ze vase klipi zabodovali v hitparadach a svoj ucel splnili to mi vyznelo dost komercne take nieco by som sa hambil napisat..

teraz trosku prekrucas...aky ucel podla teba maju klipy? hadam si myslis, ze sa nakrucaju len tak pre dobry pocit kapely aby si mohli povedat: "super mame klip"  ?§!.
keby natocim klik tak koli tomu aby som bol videny a moja hudba nie aby som zabodoval v hitparadch
 Nechajte ma vydýchať

ty si ratam nejaky nadejny mlady idealista, alebo co... Pomoooc!
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #41 kedy: 08. Marec , 2007, 13:46:23 »

este hovoris ze vase klipi zabodovali v hitparadach a svoj ucel splnili to mi vyznelo dost komercne take nieco by som sa hambil napisat..

teraz trosku prekrucas...aky ucel podla teba maju klipy? hadam si myslis, ze sa nakrucaju len tak pre dobry pocit kapely aby si mohli povedat: "super mame klip"  ?§!.
keby natocim klik tak koli tomu aby som bol videny a moja hudba nie aby som zabodoval v hitparadch
 Nechajte ma vydýchať

a kde sa ma akoze tvoj klip prezentovat ked nie v hitparadach. ked mi nieco zaboduje v hitparade tak som rad ze sa to ludom paci, nic viac nic menej. budem omnoho stastnejsi ak oslovym bezneho cloveka ako nejakeho zaklapkovaneho "znalca".
Zaznamenané

o-yep sro
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #42 kedy: 08. Marec , 2007, 13:50:07 »

keby natocim klik tak koli tomu aby som bol videny a moja hudba nie aby som zabodoval v hitparadch
 Nechajte ma vydýchať

na to je album...klip je akoby reklama na tu hudbu, cize klipom predavas svoju hudbu. ak je klip uspesny tym padom sa paci viacerym ludom -> plni svoj ucel -> reklama ma uspech -> viac ludi sa zacne zaujimat o tvoju hudbu
Zaznamenané
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #43 kedy: 08. Marec , 2007, 13:51:19 »

este hovoris ze vase klipi zabodovali v hitparadach a svoj ucel splnili to mi vyznelo dost komercne take nieco by som sa hambil napisat..

teraz trosku prekrucas...aky ucel podla teba maju klipy? hadam si myslis, ze sa nakrucaju len tak pre dobry pocit kapely aby si mohli povedat: "super mame klip"  ?§!.
keby natocim klik tak koli tomu aby som bol videny a moja hudba nie aby som zabodoval v hitparadch
 Nechajte ma vydýchať


ty si ratam nejaky nadejny mlady idealista, alebo co... Pomoooc!

ano som idealista a co je na tom zle? a mlady? neviem kolko mas ty rokov? inak ten klip co som myslel si pamatam ze to bolo na takom bielom pozadi strasny text a no proste strasne Bavím sa skvele nepovedal by som ze to natocila a zlozila ta ista skupina co zlozila "fly"  
Zaznamenané
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #44 kedy: 08. Marec , 2007, 14:00:14 »

keby natocim klik tak koli tomu aby som bol videny a moja hudba nie aby som zabodoval v hitparadch
 Nechajte ma vydýchať

na to je album...klip je akoby reklama na tu hudbu, cize klipom predavas svoju hudbu. ak je klip uspesny tym padom sa paci viacerym ludom -> plni svoj ucel -> reklama ma uspech -> viac ludi sa zacne zaujimat o tvoju hudbu
jo svojim sposobom mas pravdu ale od neho to vyznelo ako by sa snazili len o to mne je jedno ci sa to bude pacit proste urobim to tak ako to chcem ako to citim a ci to uz zaboduje jasne ze to potesi ked ludia ocenia to co som vytvoril..
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 5 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.046 sekund, 21 otázok.