Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Júl , 2024, 18:40:13
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 109646 krát)
0 užívateľov a 10 Hostí prehliada túto tému.
forgethat
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 94


som vlhka xixi


« Odpoveď #60 kedy: 09. Marec , 2007, 10:27:09 »

Ked som ja videl fly tiez som si myslel,ze ide o zahranicnu kapelu.A v klipe Svine robi spevak pohyby ktore robieva aj na koncertoch.Inac Jimi neni to tvoj bracho?   :)
uuuf aj na koncertoch?  Bavím sa skvele pridem sa niekedy zabavit  Bravooo
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #61 kedy: 09. Marec , 2007, 10:33:40 »

Jimi Cimbala: nechystate sa s Metropolisom aj do KE (pripadne Poprad, alebo niekde vo Vysokych Tatrach) na nejaky koncert? alebo su tie "tour dates" na vasej stranke uz konecne a viac koncertov nebude?  Som frajer
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #62 kedy: 09. Marec , 2007, 10:46:37 »

Jimi Cimbala: nechystate sa s Metropolisom aj do KE (pripadne Poprad, alebo niekde vo Vysokych Tatrach) na nejaky koncert? alebo su tie "tour dates" na vasej stranke uz konecne a viac koncertov nebude?  Som frajer


Bude toho viac.Na jesen ideme snuru.Ak vsetko dobre dopadne tak to bude,tak to bude 30 koncertov z toho 20 na Slovensku.D Popradu,alebo okolia by sme velmi radi prisli.Je tam aj nieco ine okrem "C" klubu?
Zaznamenané

styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #63 kedy: 09. Marec , 2007, 11:53:51 »

no v PP a okoli sa vyskytujem v poslednej dobe castejsie, ale prehlad o kluboch, baroch velmi nemam...ale dostal som tip, ze vraj sa tu: http://www.zanzibar.skg.sk/ zvyknu robit nejake koncerty, tak by to mozno stalo za pokus Na zdravie!
« Posledná zmena: 09. Marec , 2007, 11:54:21 od styrioci » Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #64 kedy: 17. Marec , 2007, 17:11:51 »

Dnes sme na nasu stranku www.metropolis-rock.sk do sekcie multimedia pridali nas najnovsi videoklip.Je to duet s Kulym zo skupiny desmod.Hudbu som napisal ja a text Miro Jurika.Klip bude mat TV premieru zajtra /18.03./ v hitparade t-music na TV JOJ a o tyzden bude nasadeny v hitparade music one na TV Markiza.Verim,ze sa bude pacit  :)
« Posledná zmena: 17. Marec , 2007, 17:16:47 od Jimi Cimbala » Zaznamenané

vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #65 kedy: 18. Marec , 2007, 10:10:22 »

fajn pesnicka,aj klip..pripomina mi to Within Temptation,akurat tam je zensky vokal..ale podla mna je to vhodna pesnicka na vysielanie v radiach  Som frajer
Zaznamenané
rudy
Hosť
« Odpoveď #66 kedy: 18. Marec , 2007, 10:43:15 »

To je to,o čom tu bola debata:Typicky priklad "komercie".Prizveme si znamu osobnost,natočime priblbly "love clip"a na hudbe nezaleži,hlavne že sa to bude vysielat a budu to počut masy ....ertakov..Ale asi to bol učel.  P.S.  To akože Metropolis chce ist v šlapajach Gladiatoru a Desmondu ?
« Posledná zmena: 18. Marec , 2007, 11:05:47 od rudy » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #67 kedy: 18. Marec , 2007, 11:43:11 »

Ta blondyna mi chce dat kazdu noc na TA3 tucne love, ak jej zavolam do studia a uhadnem nejaku hadanku. Predtym bola v nejakej sutazi o najsam babu na JOJ. Budem ju sledovat aj nadalej  Som frajer
Zaznamenané
bodom
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 386



« Odpoveď #68 kedy: 18. Marec , 2007, 11:43:22 »

Sranda pre mna je ta piesen chytlava a vsetko presne taka aby chytila ludi aj sa mi lubi by som si ju spieval. Ale inak je uplne onicom aj ten text je pre mna slaby. Tak si trochu protirecim. Ale jetam setko to co sa od "hitu" vyzaduje.
Zaznamenané

Zomrieš na lavičke, k...t
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #69 kedy: 18. Marec , 2007, 11:44:37 »

To je to,o čom tu bola debata:Typicky priklad "komercie".Prizveme si znamu osobnost,natočime priblbly "love clip"a na hudbe nezaleži,hlavne že sa to bude vysielat a budu to počut masy ....ertakov..Ale asi to bol učel.  P.S.  To akože Metropolis chce ist v šlapajach Gladiatoru a Desmondu ?

Rudy, nenasieraj!
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #70 kedy: 18. Marec , 2007, 11:47:31 »

To je to,o čom tu bola debata:Typicky priklad "komercie".Prizveme si znamu osobnost,natočime priblbly "love clip"a na hudbe nezaleži,hlavne že sa to bude vysielat a budu to počut masy ....ertakov..Ale asi to bol učel.  P.S.  To akože Metropolis chce ist v šlapajach Gladiatoru a Desmondu ?

Rudy, nenasieraj!
Koho,čo,ako,prečo?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #71 kedy: 18. Marec , 2007, 11:47:47 »

No ze ho musim zrovna hajit ja, ale budiz. Rudy dal seriozny nazor, ktoremu napriklad ja docela rozumiem, takze o com ?
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #72 kedy: 18. Marec , 2007, 11:56:01 »

Takýchto názorov odzneli tony v téme o komerčnej muzike. A práve tam zopár ľudí, čo v tej muzike aj trochu chodia (na rozdiel odo mňa) tieto názory vyvrátilo. Nechcem, aby sa z tohto stala ďalšia téma a komerčnej hudbe, ale stačí sa tam pozrieť a zistíte, o čom hovorím. Zhruba v duchu mojich príspevkov v tej téme...Jimi Cimbala sa tam obhajoval tiež, ešte pred tým, ako vypustil túto pesničku na fórum.
Zaznamenané

rudy
Hosť
« Odpoveď #73 kedy: 18. Marec , 2007, 12:29:15 »

Takýchto názorov odzneli tony v téme o komerčnej muzike. A práve tam zopár ľudí, čo v tej muzike aj trochu chodia (na rozdiel odo mňa) tieto názory vyvrátilo. Nechcem, aby sa z tohto stala ďalšia téma a komerčnej hudbe, ale stačí sa tam pozrieť a zistíte, o čom hovorím. Zhruba v duchu mojich príspevkov v tej téme...Jimi Cimbala sa tam obhajoval tiež, ešte pred tým, ako vypustil túto pesničku na fórum.
Nechcem rozoberat temu komercia/dal som to slovo do uvodzoviek/ .Len ja to vidim takto:Vypočul som si všetky ukažky skupiny a zda sa mi,že Metropolis /alebo čast skupiny/ chce na jednej strane hrat hudbu "tvrdšiu a povedzme zaujimavejšiu" a na druhej strane hudbu "jednoduchu,nezaujimavu,určenu pre media a slávu".Pripada mi to take nerozhodne.Akoby nemali jasno,čo chcu./alebo už jasno maju a preto moja poznamka o Glad. A Desm./ Ale to je VYHRADNE vecou skupiny.Ja so napisal len svoj nazor /dufam,že v ramci Pravidiel fora/ a to sa hadam može./Alebo tu už naozaj nikto nič negarantuje?/ ha ha ha
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #74 kedy: 18. Marec , 2007, 12:38:40 »

toto je tema o Metropolise,takze nechcem pisat OT..ale predsa len mi to neda :)..z mojho pohladu Metropolis URCITE nie je komercna skupina..toto je proste blbost. Vela ludi tu na fore su amaterski hudobnici,ktori si obcas zabrnkaju na gitare,obcas nieco nahraju pre vlastne potesenie...ked sa clovek zacne zivit hudbou,az vtedy pochopi urcite veci.

Keby Metropolis hral na nejakej recepcii nejakej banky a robil tam zvukovu kulisu nejakym nenazranym bankarom a "celebritam" pokial konzumuju obsah svedskych stolov,tak to uz je napriklad cista komercia..a toto robi drviva vacsina slovenskych "umelcov",ale pokial viem neni to pripad Metropolisu. Ja nevidim na tom nic zle,ked niekto chce,aby sa jeho hudba hravala v radiach. Co je akoze na tom komercne? Ved hudba je pre ludi.
« Posledná zmena: 18. Marec , 2007, 19:35:54 od vlado hudec » Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 33 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.07 sekund, 21 otázok.