Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
06. Október , 2024, 00:09:37
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: digitalny ladiaci system  (Prečítané 3833 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« kedy: 11. August , 2007, 14:25:07 »

neviem ci to tu uz bolo ale co na to hovorite?vyzera to zaujimavo ale nepokazi to zvuk?a ked sa to pokazi? ha ha ha
tu je link na ich stranku: http://transperformance.com
takto nejako to funguje:
takze mozeme zahodit ladicky? ha ha ha
« Posledná zmena: 12. August , 2007, 11:37:13 od Altostratus » Zaznamenané

AETHERON.SK
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #1 kedy: 11. August , 2007, 17:06:37 »

ty kokso... to je nieco pre blaznov ktori potrebuju striedat desat ladeni za pesnicku... neviem ale mne sa zda normalne ladenie ludskejsie a praktickejsie... Na zdravie!
Zaznamenané
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #2 kedy: 11. August , 2007, 17:34:53 »

ved nikto nehovori ze musis pouzivat aj tie ostatne ladenia.ale nemusis ladit ]:->musi to byt stale stopercentne naladene :)
Zaznamenané

AETHERON.SK
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #3 kedy: 11. August , 2007, 17:37:39 »

ved nikto nehovori ze musis pouzivat aj tie ostatne ladenia.ale nemusis ladit ]:->musi to byt stale stopercentne naladene :)

jasne ze to ma plusy... lenze mne osobne sa este pacia niektore veci ktore si musis urobit sam...sice ja osobne nemam velmi v laske prave ladenie gitary ale nechcel by som v nej mat navrtane vselijake komory a tlacitka... coskoro uz bude stroj ktory bude za teba cvicit a hrat na gitaru  Bavím sa skvele
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #4 kedy: 11. August , 2007, 17:40:03 »

myslim ze ty skutocny gitaristy by sa ktomu vyjadrily...zbytocne diery v gitare...uz som pocul zaujimavy nazor od ucitela na piezo snimac...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #5 kedy: 11. August , 2007, 17:45:48 »

myslim ze ty skutocny gitaristy by sa ktomu vyjadrily...zbytocne diery v gitare...uz som pocul zaujimavy nazor od ucitela na piezo snimac...

neviem ci som spravne pochopil ale aky maju suvis dury v gitare s piezo snimacom? ked sme uz pri tom tak piezo snimace uznavam... mal som jednu pololubovku Yamaha s piezom a bolo to vyborne...  Na zdravie!
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #6 kedy: 11. August , 2007, 17:47:15 »

neviem ci som spravne pochopil ale aky maju suvis dury v gitare s piezo snimacom? ked sme uz pri tom tak piezo snimace uznavam... mal som jednu pololubovku Yamaha s piezom a bolo to vyborne...  Na zdravie!
tym som chcel podotknut...ze ake nazory maju skutocny gitaristi na take veci ako tato ladicka v gitare zabudovana...alebo piezo snimac...ked akustika...tak akustika..ked ladicka tak rucna...kurnik..clovek je od prirody taky lenivy..vsetko si zjednodusuje
« Posledná zmena: 11. August , 2007, 17:47:39 od lacrosse » Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #7 kedy: 11. August , 2007, 17:50:25 »

tym som chcel podotknut...ze ake nazory maju skutocny gitaristi na take veci ako tato ladicka v gitare zabudovana...alebo piezo snimac...ked akustika...tak akustika..ked ladicka tak rucna...kurnik..clovek je od prirody taky lenivy..vsetko si zjednodusuje

aj ja som bol isty cas takyto purista... jasne ze kebyze nahravam akustiku v studiu tak ju snimam mikrofonom ale treba pozerat aj na vyuzitie pri live koncerte... a okrem toho sa mi paci zvuk pieza v gitare s plnym telom  Na zdravie!
Zaznamenané
lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #8 kedy: 11. August , 2007, 17:52:07 »

aj ja som bol isty cas takyto purista... jasne ze kebyze nahravam akustiku v studiu tak ju snimam mikrofonom ale treba pozerat aj na vyuzitie pri live koncerte... a okrem toho sa mi paci zvuk pieza v gitare s plnym telom  Na zdravie!
tak jasne...je to velmy krasny zvuk piezo na gitare....ale...neni to uz akustika..radsej si dam na podiu tu namahu vymenit gitaru...
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
heart in fingers
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 534


aetheron.sk


« Odpoveď #9 kedy: 11. August , 2007, 18:09:20 »

ale isto sa to vobec nerozladuje.a hralo uz na tom kopu vynikajucich gitaristov.jimi page tam ma nejake interview o tom.
Zaznamenané

AETHERON.SK
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #10 kedy: 11. August , 2007, 21:33:45 »

ale isto sa to vobec nerozladuje.a hralo uz na tom kopu vynikajucich gitaristov.jimi page tam ma nejake interview o tom.

tak jasne... vyvoj ide dopredu a netreba sa mu branit... ja som vsak tak trochu konzervativny... ktovie ako budu vyzerat bezne gitary o dvadsat rokov...  Popiskujem si
Zaznamenané
BrokenWings
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1539



« Odpoveď #11 kedy: 11. August , 2007, 23:24:02 »

ty skutocny gitaristy by sa ktomu vyjadrily.
ROBÍŠ HANBU SLOVENSKEJ REČI!!!
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #12 kedy: 12. August , 2007, 00:28:35 »

ROBÍŠ HANBU SLOVENSKEJ REČI!!!
A hlavne sebe
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #13 kedy: 12. August , 2007, 04:36:09 »

Načo už sa preboha niekto snaží byť konzervatívny pri ladiacich systémoch. Veď môžete byť radi, že nemusíte otravovať ľudí ladením na koncertoch, prípadne tí bohatší nemusia mať na to ladičov, ktorí im vždy naladia gitaru, ale spraví to za nich ladiaci systém...
Zaznamenané

ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2387



« Odpoveď #14 kedy: 12. August , 2007, 10:40:02 »

Existuje viac firiem čo to robia,napr. Tronical-  http://www.tronical.com/http:// ,tí idú na to z opačnej strany
Zaznamenané
Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.102 sekund, 23 otázok.