Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 21:18:31
Strán: [1] 2 3 ... 21 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Porovnanie aparátov  (Prečítané 68439 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
predator
Hosť
« kedy: 21. September , 2007, 09:15:30 »

Zaujímavé porovnanie aparátov  -

http://youtube.com/watch?v=A-a1ggy1GwQ

Osobne sa mi veľmi páčil JMP-1 (možno preto, že dosť mi to pripomínalo zvuk, ktorý mám na svojom setupe), Triaxis ani Stiletto ma v tejto ukážke moc nepresvedčili, skôr to bolo sklamanie, čakal som viac. Ten triaxis mi prišiel moc tenký, uprskaný, papierový,  a Stiletto bola také "uprdené", rapčalo v spodkoch. Výborne znel aj Dual Rectifier (ten bol asi najhutnejší) a asi najprieraznejšie na tej ukážke znela kupodivu "vykopávková" ADA.
« Posledná zmena: 21. September , 2007, 09:20:22 od Predator » Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 21. September , 2007, 09:21:14 »

nepisal tam chalan nahodou, ze to bolo nahravane mikrofonom na laptope?
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 21. September , 2007, 09:24:26 »

No hej, ale aj tak ... ak by to znelo na péčko, tak potom všetko. Isteže to nie je štúdiová nahrávka. Ale ten rozdiel v tóne a jeho "chlpatosti" či "kultivovanosti", v charaktere jednotlivých aparátov, ten sa ukázal tak či tak.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 21. September , 2007, 09:36:52 »

Nepacil sa mi moc ani jeden, ale ak by som si mal vybrat, tak urcite nie Stilleto. Najskor asi ten Dual Rectifier, najmenej sa zahuhlaval.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
predator
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 21. September , 2007, 09:38:41 »

Aj mne sa dosť páčil.
Zaznamenané
FeFe
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 140



« Odpoveď #5 kedy: 21. September , 2007, 09:46:32 »

ja som za rectifier a jmp...tie  sa mi pacili.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #6 kedy: 21. September , 2007, 09:58:06 »

Zaujímavé porovnanie aparátov  -

http://youtube.com/watch?v=A-a1ggy1GwQ

Osobne sa mi veľmi páčil JMP-1 (možno preto, že dosť mi to pripomínalo zvuk, ktorý mám na svojom setupe), Triaxis ani Stiletto ma v tejto ukážke moc nepresvedčili, skôr to bolo sklamanie, čakal som viac. Ten triaxis mi prišiel moc tenký, uprskaný, papierový,  a Stiletto bola také "uprdené", rapčalo v spodkoch. Výborne znel aj Dual Rectifier (ten bol asi najhutnejší) a asi najprieraznejšie na tej ukážke znela kupodivu "vykopávková" ADA.
Darmo,diodové skreslenie je fajn. ;DParadox,že v podstate čo si najviac zatracoval,to sa ti najviac páči.A to ešte keď vezmeš že JMP 1 je vlastne trošku vylepšení valvestate preamp... Na zdravie!
Zaznamenané
predator
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 21. September , 2007, 10:01:04 »

Ja viem, že JMP má diódy a že je to trochu lepší VS ... ale proste mi to znelo dobre, a kupodivu nepočul som tam to hnusné bzučanie, čo som poznal z VS, asi majú lepšie poriešenú filtráciu. Holt, výnimka niekedy potvrdzuje pravidlo  :)

Takisto sa mi ale veľmi páčil aj Mesa DR, ten mal výbornú šťavu a hutnosť.
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #8 kedy: 21. September , 2007, 10:04:24 »

Mal som dlhú dobu JMP,hral som do konca PCL Musical Instrument a bolo to výborné.
Zaznamenané
shanike
stály hosť
*****
Príspevkov: 895



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 21. September , 2007, 10:04:30 »

No hej, ale aj tak ... ak by to znelo na péčko, tak potom všetko.

ibaze ono to znelo vsetko uplne na pecko. nepacil sa mi ani jeden ani trochu, chalan ma blbe presety, a ani ta hra mi neprisla bohvie-aka  ?§!.
Zaznamenané

predator
Hosť
« Odpoveď #10 kedy: 21. September , 2007, 10:08:49 »

to je síce pravda, že to hranie bolo nic moc a tá nahrávka bola všetko možné, len nie profi, ale podľa mňa šlo z toho spoznať, ako čo hrá. Keď niečo fakt dobre hrá, tak to musí preliezť aspoň trochu počúvateľne aj cez taký šumítkový mikrofón.
Zaznamenané
Tom70
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 518



« Odpoveď #11 kedy: 21. September , 2007, 13:59:32 »

Vydrzal som 57 sekund. Je to jedna za najhorsich prezentacii ake som kedy videl.  Bravooo
Zaznamenané
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #12 kedy: 23. September , 2007, 17:58:41 »

Ukážka signature ampu Kerry Kinga/Slayer/.Jedná sa o vylepšenú osemstovku. http://
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #13 kedy: 23. September , 2007, 19:29:47 »

Ukážka signature ampu Kerry Kinga/Slayer/.Jedná sa o vylepšenú osemstovku. http://
hra to ako svina pred par dnami som jeden priniesol...Tak dufam už nemusime debatovat v čom je to najnaj aparat.....to je zbran nie aparat....tie boogie hraju proti tomu ako chudobny pribuzny...tak hraju 800ky marshalle...Ferko dakujem za sprijemneny večer  Na zdravie!
« Posledná zmena: 23. September , 2007, 19:32:49 od joe » Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 23. September , 2007, 19:43:23 »

Ukážka signature ampu Kerry Kinga/Slayer/.Jedná sa o vylepšenú osemstovku. http://

No ze by ma zrovna Kerry King nejako niekedy oslovil svojim zvukom. :) Ale voci gustu... Na zdravie!
Zaznamenané

Strán: [1] 2 3 ... 21 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.