Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Máj , 2024, 01:47:51
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Fender Telecaster highway one vs. deluxe vs. classic  (Prečítané 16831 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #45 kedy: 22. Február , 2008, 10:20:56 »

Rockman rulez


no jo - ked lampace nezabil v 80tych Rockman, nezabije ich dnes ani modeling  ha ha ha
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #46 kedy: 22. Február , 2008, 10:23:58 »

Rastis súhlas...rovnako dobré prsty vyznievajú inak na bakelitovom kombe a inak na lampovej stacku... Na zdravie!
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #47 kedy: 22. Február , 2008, 10:33:58 »

nac tento svoj for pchas do kazdej temy vo fore ? prestriedaj par gitar, par aparatov, pohraj dlhodobejsie s viacerymi gitaristami a dojde Ti  Žmurk

jasne,ze mi dojde...ze zvuk na lampovom aparate za niekolko 10tis je "trosku" iny na tranzistorovom kombe za 5999
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #48 kedy: 22. Február , 2008, 10:42:57 »

Vadim tu nechaval nejake jam ukazky. Bola to brilantna hra a excelentny zvuk. Vobec ale vobec ma nenapadlo skumat, co za aparat to ma, ci to hra na svojej Bugine alebo na com... a nakoniec pisal, ze to bola nejaka lacna modelingova sracka od Korg... A kopec ludi tu nechava kostrbate ukazky s pofidernym zvukom gitary, a kolko krat su to aj fajnovejsie multase jak ta Vadimova Pandora... Mistre - nejake zdovodnenie nemate v kapse ?
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #49 kedy: 22. Február , 2008, 10:45:53 »

Mistre - nejake zdovodnenie nemate v kapse ?

jedine co mi napada je, ze ta pandora je nejaky vydareny, vyberany kusok, ktory hra neskutocne dobre  ha ha ha
Zaznamenané
vlado hudec
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 22. Február , 2008, 11:01:10 »

Vadim tu nechaval nejake jam ukazky. Bola to brilantna hra a excelentny zvuk. Vobec ale vobec ma nenapadlo skumat, co za aparat to ma, ci to hra na svojej Bugine alebo na com... a nakoniec pisal, ze to bola nejaka lacna modelingova sracka od Korg... A kopec ludi tu nechava kostrbate ukazky s pofidernym zvukom gitary, a kolko krat su to aj fajnovejsie multase jak ta Vadimova Pandora... Mistre - nejake zdovodnenie nemate v kapse ?

hmmm...no jedno ma napadlo..je to dobry namet do relacie Detektor  Na zdravie!
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #51 kedy: 22. Február , 2008, 11:11:30 »

bezne na lacnych kombickach.
Nuz kazdemu sa skusa lepsie na niecom inom :)
Zaznamenané

cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #52 kedy: 22. Február , 2008, 11:51:42 »

Citácia
cort - a USA Standard z druhej ruky ? trebars z USA ebay to neni ziadna extremna palka...
hej to je pravda...aj tam som pozeral....no už 2 konta na paypal sa mi podarilo "zablokovať".NA jednom som zabudol heslo na druhom mi heslo neprjímalo napriek tomu že presne viem aké heslo som mal.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #53 kedy: 22. Február , 2008, 14:29:55 »

no a nepoznas niekoho, kto ma funkcne tieto veci a uz tak nakupoval ? zeby si ho poprosili o pomoc s tym...
Zaznamenané
cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #54 kedy: 22. Február , 2008, 14:45:03 »

no veľa ochotných ich nie je....a aj tak by som si to tam najradšej ja sám "navrhoval" cenu....eštše je jedna vec že si ju odskúšať nemôžem,aj ke)D USa asi nebude zlé no náhoda je sviňa
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #55 kedy: 22. Február , 2008, 14:55:52 »

cenu si nenavrhujes. bud kupis buy now alebo to vydrazis a drazitelovi povies svoj maximalny limit. vyskusat si ju nemozes, to je pravda. ale zase bez toho vzrusenia, ze co Ti pride, je to potom pekna nuda taketo nakupy  ha ha ha
Zaznamenané
cort
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 155



« Odpoveď #56 kedy: 22. Február , 2008, 18:23:35 »

no presne na to slovíčko som nemohol prísť,že dražiť. Bavím sa skvele
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 23. Jún , 2010, 17:03:23 »

No a co Tele Custom shop v com je najvacsi rozdiel okrem ceny ? Je to len marketingovy tah, alebo su naozaj z vyberaneho dreva a pod.? Celkom sa mi telátka zacinaju pacit asi si jedno dam pod stromcek  Na zdravie!
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #58 kedy: 23. Jún , 2010, 17:21:45 »

No a co Tele Custom shop v com je najvacsi rozdiel okrem ceny ? Je to len marketingovy tah, alebo su naozaj z vyberaneho dreva a pod.? Celkom sa mi telátka zacinaju pacit asi si jedno dam pod stromcek  Na zdravie!
ak budes v zivote nieco potrebovat alebo chciet...tak si to kup.. :) kludne si sprav radost pod stromcek, dobre to je..ako kazda poriadna, znackova gitara vyssej triedy
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #59 kedy: 23. Jún , 2010, 20:16:53 »

ak budes v zivote nieco potrebovat alebo chciet...tak si to kup.. :) kludne si sprav radost pod stromcek, dobre to je..ako kazda poriadna, znackova gitara vyssej triedy

Ale neodpovedal si mi na otazku, co je na CustomoShopoch od Fendra drahsie nez na nizsich radach? Je to naozaj len pre frajerov a hornych desat tisic co na to maju a chcu sa odlisit, alebo je tam pocut a citit rozdiel? U Gibsona je to jasne, cim lacnejsi model tym viac prace dlatom a teda jasna motivacia ist do drahsich modelov.
« Posledná zmena: 23. Jún , 2010, 20:17:29 od Yaro » Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.